Προς το περιεχόμενο

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το Facebook για να γνωρίζετε τις συνήθειες των φίλων σας στον ύπνο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λιγο ακυρο . αν εγω δε γουσταρω να μπω για 2 μερες σημαινει οτι με πηρε ο υπνος ?? 

Οτι πέθανες ή είσαι στην εντατική.

Δύο μέρες είναι πολλές για FB.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενα να βλέπει αν ροχαλιζουν, αν κλωτσανε, αν πάνε για κατούρημα.

 

Πάντως, η ώρα που απενεργοποιείς τις συνομιλίες στο messenger  δεν είναι απαραίτητα η ώρα που θα κοιμηθείς. Απορώ γιατί βασίζεται σε κάτι τέτοιο.

 

γιατι υποθετουν οτι ολοι μαλακοκαυλαντιζουν 24/7 σαν τα μουτρα τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω ένα πρόγραμμα που να κάνει randomize το ψηφιακό μου αποτύπωμα.

Εδώ ας πούμε, θα ποστάρει κάτι στις 3 ή στις 4 το βράδυ, άμα τύχει. Επίσης θα σηκώνει τραγούδια μια πάολα και μια dream theater, θα βάλει πολιτικές αναλύσεις, μια από ριζοσπάστη και μια από πρώτο θέμα και τα λοιπά. Το πιάσατε νομίζω.

Έχετε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ένιωσα πολύ άσχημα όταν πρωτοδιάβασα αυτό το άρθρο. Εδώ που τα λέμε βέβαια, στο χέρι μας είναι να μην εγγραφόμαστε σ' ένα κοινωνικό δίκτυο, άμα δεν αποδεχόμαστε την πολιτική απορρήτου.

 Νομίζω όμως ότι δεν πρόσεξε αρκετά κανένας απ' τους προλαλήσαντες αυτό που είπε ο δημιουργός της εφαρμογής. Είπε ότι ο στόχος του δεν είναι να παρακολουθεί τον κόσμο. Στόχος του είναι να μας δείξει πόσα συμπεράσματα μπορούν να εξαχθούν για την προσωπική μας ζωή, μέσα απ' τα ψηφιακά μας ίχνη.

Δεν ξέρω βέβαια πόσο ειλικρινής είναι και πώς θα χρησιμοποιηθεί τελικά η εφαρμογή. Ίσως να μην "πιάσει" και καθόλου. Κάτι τέτοιο άμα γίνει, θα 'ναι για το καλό όλων μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω ένα πρόγραμμα που να κάνει randomize το ψηφιακό μου αποτύπωμα.

Εδώ ας πούμε, θα ποστάρει κάτι στις 3 ή στις 4 το βράδυ, άμα τύχει. Επίσης θα σηκώνει τραγούδια μια πάολα και μια dream theater, θα βάλει πολιτικές αναλύσεις, μια από ριζοσπάστη και μια από πρώτο θέμα και τα λοιπά. Το πιάσατε νομίζω.

Έχετε;

Δεν θέλει πρόγραμμα αυτό, μπορείς να το κάνεις και μόνος σου! :)

 

Για το άρθρο, δεν βρίσκω κάποια χρησιμότητα στην εφαρμογή...πιο πολύ σαν διαφήμιση για τις δυνατότητες του προγραμματιστή μου φαίνεται μπας και βρει καμιά καλύτερη δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...