Προς το περιεχόμενο

MLS MAIC & Turbo-x Milamu


Sgmaster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Εχει κανενας ιδεα που μπορω να βρω τις παραπάνω εφαρμογες/φωνητικους "βοηθους" στα Ελληνικα? Για την MAIC της MLS σε καποιο ταμπλετ που περασε απο τα χερια μου για λιγο πριν καιρο, φαινοταν σαν μερος του framework και δεν μπορουσα να το εγκαταστησω σε μη MLS συσκευη (s2 και note3). Τωρα για το milamu δεν ξερω καν αν ειναι ενα απλο apk η ειναι μεσα στο framework, οποιος γνωριζει, ας με διαφωτισει... Επισης αν καποιος εχει συσκευη με καποια απο τις δυο "βοηθους" πειτε μου, μηπως παρω τα system files και προσσπαθησω να κανω port για αλλες android συσκευες...

Ευχαριστω

post-270480-0-14947800-1456953564_thumb.jpg

post-270480-0-28184400-1456953586_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπερα καλως ορησατε στο isomnia.gr θα χαρω πολη για να σε βοηθησω 1ον ναι σωστα η maic ειναι στο framwork οχι ομως για να μην γινει port επιδει το maic χρησιμπη δικο του exit voice tts (εξωδου φωνης tts) υπαρχη ενα apk στο apptoide που εχει ενσωματομενο το framework 2ο ναι το ιδιο με το maic λογικα μονο το exit tts θα εχει στο framework

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Android Crazy Rom Team είπε

Καλησπερα καλως ορησατε στο isomnia.gr θα χαρω πολη για να σε βοηθησω 1ον ναι σωστα η maic ειναι στο framwork οχι ομως για να μην γινει port επιδει το maic χρησιμπη δικο του exit voice tts (εξωδου φωνης tts) υπαρχη ενα apk στο apptoide που εχει ενσωματομενο το framework 2ο ναι το ιδιο με το maic λογικα μονο το exit tts θα εχει στο framework

Εσυ καλως ορισες στο ινσομνια επισης.... Το θεμα ειναι 2 ετων.... Το πιθανοτερο αυτο το μλς βρισκεται πλεον χωματερή ή ανακυκλωση.

Διαβασε τους ορους χρησης φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...