Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες που διέρρευσαν αποκαλύπτουν βασικά χαρακτηριστικά του Huawei P9


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με ανάλυση 1080 x 1920 και 3GB συγκριτικά με 1440 x 2560 και 4GB του LG G5, πρέπει το P9 να ερθει με πολύ καλή τιμή αλλιως θα πάει άκλαφτο

Υπολόγισε 400€ είναι το Mid-Range μοντέλο της Huawei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σύγκριση με τα Mate είναι Mid-Range εγώ το είχα πάρει 399.. :P

Το mate είναι 6 ίντσες οπότε καμία σχέση, θα μπορούσες να το βάλεις με την σειρά honor αλλά όχι με την Mate, αλλά και σε σχέση με την Mate που υστερεί? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mate είναι 6 ίντσες οπότε καμία σχέση, θα μπορούσες να το βάλεις με την σειρά honor αλλά όχι με την Mate, αλλά και σε σχέση με την Mate που υστερεί? 

Μικρές αλλαγές που κάνουν το Mate πιο High End. RAM, επεξεργαστής και μπαταρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ολοι αντιγραφουν iPhone..

Έχω το P8, στο εσωτερικό είναι πραγματικά μία αντιγραφή Jailbroken iOS αφού μοιάζει αφάνταστα, αλλά είναι πιο ευέλικτο. Στο εξωτερικό τώρα δεν θα το έλεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ραμ και το Mate βγαίνει με 3 γίγα, επεξεργαστή έχει ίδιο και μπαταρία 3900mah αντί 4000 που έχει το mate

Μικρές αλλαγές που κάνουν το Mate πιο High End. RAM, επεξεργαστής και μπαταρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ραμ και το Mate βγαίνει με 3 γίγα, επεξεργαστή έχει ίδιο και μπαταρία 3900mah αντί 4000 που έχει το mate

Αναφερόμουν στο P8 σε σύγκριση με το Mate 8. Σαφώς και έχει πάνω κάτω τα ίδια Specs με το Mate 8 το P9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πλαστικό πλαίσιο στις κάμερες δεν μου αρέσει καθόλου ούτε εδώ ούτε στο nexus. τι ναρκωτικά παίρνει ο σχεδιαστής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το P8, στο εσωτερικό είναι πραγματικά μία αντιγραφή Jailbroken iOS αφού μοιάζει αφάνταστα, αλλά είναι πιο ευέλικτο. Στο εξωτερικό τώρα δεν θα το έλεγα.

 

Λέω το επόμενο κινητό μου να είναι iPhone..Όλοι τώρα με iPhone κυκλοφορούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γμτ γιατι οχι 5,5''?

 

too big... εκει εχει το mate s (που ουσιαστικά ειναι ενα p series σε μεγάλο)

 

με ανάλυση 1080 x 1920 και 3GB συγκριτικά με 1440 x 2560 και 4GB του LG G5, πρέπει το P9 να ερθει με πολύ καλή τιμή αλλιως θα πάει άκλαφτο

 

 

και ειναι από τους κύριους λόγους που εχω πάρει το p8 και θα παω σε p9 (Εκτός και αν βρουν κάποιο μαγικό κολπάκι για μεγάλες μπαταριες χωρίς να γίνει τούβλο η συσκευη (είχα το g4/s6 edge και μπαταρια είναι... για κλάματα... τουλάχιστον)

γουστάρω 2k/4k αλλα οχι και με αυτες της αυτονομιες που για να εχεις ανθρώπινα την συσκευή για μια μερα κατεβάζει τέρμα κατω το φως και τα εχει όλα κλειστά μην φάει τπτ την μπαταρια και ξυπνήσεις την αχόρταγη σε ρεύμα οθόνη πάρεα με την gpu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...