Προς το περιεχόμενο

moto g 3rd gen - samsung j5 - lg g4s η κατι αλλο


beez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα κοιτάω για αγορά κινητού γύρω στα 150 ευρώ αντε 200 ευρώ για κατι πολύ καλο. μεχρι στιγμης εχω δουλεψει moto g 1st και 2nd gen και ελεγα να παω και στο 3rd gen. απο οτι ειδα το lg g4s στα χαρτιά εχει καλύτερα χαρακτηριστικά αν εξαιρεσεις την κάμερα που ειναι 8 μεγαπιξελ. ειναι οντος καλύτερο το λτζι απο το μοτο? καμμια εναλλακτική πρόταση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα χαρτια ειναι οντως καλυτερο το G4s και εγω τωρα το ειδα το εν λογω κινητο.Βεβαια απο οτι διαβαζω παρολο την φοβερη για επωνυμο κινητο και χρηματα,αναλυση οθονης του G4s εχει σαν κακο να τρωει την αυτονομια μπαταριας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το g4s παιδιά το είδα αν λέτε για το μικρό g4 και η αλήθεια είναι ότι έχει πολύ ωραία οθόνη, τώρα στα άλλα δεν ξέρω τι κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To g4s δεν λεει καθολου, μην κοιτας τα σπεκς, αλλα την εμπειρια χρησης

Σαν κατοχος μοτο γ θα ξερεις την υποστηριξη της μοτορολα και το ποσο καλαει κυλαει το ui, οποτε κι εγω θα προτεινω για αυτους τους λογους το μοτο

Το j5 ειναι καλο κι αυτο, εχει πολυ καλυτερη οθονη, αλλα μην περιμενεις αναβαθμισεις και εχει βαρυ software

Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι το μοτο ειναι καλυτερο, αλλοι θα διαφωνησουν, εχει γινει αυτη η διαμαχη πολλες φορες παλιοτερα αλλα οποιο και απο τα 2 να παρεις ειναι καλο, εγωομως θα διαλεγα το μοτορολα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχύει ότι στο j5 το touchwiz βελτιώθηκε;

Ισχύει. Το touchwiz στη σειρα J και A είναι εξαιρετικό. Απλά έχει μείνει η καραμέλα επειδή παλιά είχε λοξυγγα στο scrolling.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει. Το touchwiz στη σειρα J και A είναι εξαιρετικό. Απλά έχει μείνει η καραμέλα επειδή παλιά είχε λοξυγγα στο scrolling.

Καλα το παλιο touchwiz δεν ειχε μονο στο σκρολινγκ προβλημα...

Εχω φιλο με s3 neo και οταν ανοιγει φακελους εχει λαγκ στο animation, γενικα σαιρνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το παλιο touchwiz δεν ειχε μονο στο σκρολινγκ προβλημα...

Εχω φιλο με s3 neo και οταν ανοιγει φακελους εχει λαγκ στο animation, γενικα σαιρνεται...

Low κατηγοριας κινητο διετιας .... Αναμενωμενο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G4S έχει φοβερή οθόνη για τα χρήματα του,πολύ καλές κάμερες,νεότερο/καλύτερο SoC από τα άλλα δύο αλλά στη μπαταρία χάνει αρκετά...

 

Πάρε το Galaxy J5 καλύτερα.Έχει πολύ καλή οθόνη-κάμερα-μπαταρία και θα πάρει και Marshmallow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G4S έχει φοβερή οθόνη για τα χρήματα του,πολύ καλές κάμερες,νεότερο/καλύτερο SoC από τα άλλα δύο αλλά στη μπαταρία χάνει αρκετά...

 

Πάρε το Galaxy J5 καλύτερα.Έχει πολύ καλή οθόνη-κάμερα-μπαταρία και θα πάρει και Marshmallow.

Θα παρει τελικα ? Εχει ανακοινωθει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρει τελικα ? Εχει ανακοινωθει ?

Αν και καθυστερημένα...

 

http://www.lawyerherald.com/articles/27656/20160118/samsung-galaxy-j5-confirmed-receive-android-6-0-marshmallow-update.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...