Προς το περιεχόμενο

πως διαγράφω αγγελίες που εχω βάλει ;


Georzin0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν διαγράφονται. Αν το πουλησες τοτε απλά μπαινεις και δηλώνεις την αγγελία ως μη ενεργή. Αν τώρα είναι εξαιρεση και χοντρό λαθος κάνεις αναφορά της αγγελίας (από το κουμπάκι) και ενημερώνεις σχετικά τον mod 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα και γω, θα ρωτήσω 2 πράγματα εδώ. Έχω κλειδώσει την αγγελία κατά λάθος, αντί να πατήσω επεξεργασία. Γίνεται να την ξεκλειδώσω ή  πρέπει την ανεβάσω εκ νέου; Επίσης, επειδή δεν έχω αγοράσει/πουλήσει ποτέ, υπάρχει κάποιο θέμα που έχετε ανοίξει σχετικά με ασφαλείς τρόπους διεξαγωγής συναλλαγών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι να μην γινεται να διαγραφονται οι αγγελιες και γενικα κατι που εχεις ποσταρει? δε το καταλαβαινω αυτο. και δε νομιζω πως ειναι τοσο δυσκολο να το αλλαξουν ωστε να γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

γιατι να μην γινεται να διαγραφονται οι αγγελιες και γενικα κατι που εχεις ποσταρει? δε το καταλαβαινω αυτο. και δε νομιζω πως ειναι τοσο δυσκολο να το αλλαξουν ωστε να γινεται.

Τι θα κερδίσεις με το να διαγράφονται οι αγγελίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα κερδίσεις με το να διαγράφονται οι αγγελίες?

καταρχας θα σταματουν να σου στελνουν μηνυματα για κατι που εχει πωληθει. μου εχει τυχει παρολου που το εχω κλειδωσει να συνεχισουν να μου στελνουν. επισης μπορει να ποσταρεις ενα θεμα σε καποια κατηγορια και μετα να το μετανοιωσεις και να μην θες να υπαρχει. γιατι να μη μπορεις να το διαγραψεις δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μπορείς να κάνεις edit και να αφαιρείς info της αγγελίας πριν το κλείδωμα...

 

Το θέμα είναι, με το σβήσιμο θα μπορεί να συνεχίζει να ισχύει το όριο των X αγγελιών per week ή θα υπάρχει loophole λόγω αδυναμίας της πλατφόρμας?

 

Για τα topics επίσης το ίδιο, edit σε "κενό" και self report για σβήσιμο από mod...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...