Προς το περιεχόμενο

Κοιμάστε με ρούχα η γυμνοί?


sanaeriko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα το χειμώνα, ηλεκτρική κουβέρτα, βαμβακερά σεντόνια, πάπλωμα από Αγγλία με μέγιστα togs, έξτρα κουβέρτα, και πιτζάμες.


Καταλαβαίνεις τι ζόρι τράβηξα την "καθαρά" Δευτέρα

 

Κι αφού δεν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό, ας πάει το βουνό στον Μωάμεθ...

 

 

Εσείς που κοιμάστε γυμνοί, έχει τύχει να ξυπνήσετε με καφέ σεντόνια;

 

????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Είμαι πολύ κρυουλιαρα και ο πατέρας μου ήταν τσιγκουνης στο καλοριφέρ.

Τώρα που καλομαθε στη ζέστη ο καλός μου βάζω μόνο πυτζαμουλες με την Minnie.

 

Εγω χωρις καλοριφέρ εχω πάρει ενα ωραιο πάπλωμα οποτε δεν φοράω τιποτα απο μεσα ενα κοντομανικο μονο και το σωβρακο... γινομαι πιτογυρο με το παπλωμα και κοιμαμαι ωραια! Το πρωι μονο μου τη σπάει που πρεπει να σηκωθω για δουλεια περιμενω πως και πως το μεσημερι να παω σπιτι να φάω να την πεσω για υπνο να ξυπνησω να παω γυμναστηριο να γυρισω να παιξω πλευστεησον και να αράααξω στο Ιντερνετ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ...φυσιολογικούς σας βρίσκω όλους :-D

Εμένα η αφορμή για να ξεκινήσω να κοιμάμαι χωρίς ρούχα ήταν ότι όταν κοιμόμουν με ρούχα,πιζαμες ακόμη και μόνο με το εσώρουχο,στριφογύρναγα συνέχεια, με ενοχλούσαν,τα τράβαγα με έτρωγαν κ.α.
Τώρα γυμνός βρήκα την υγειά μου.

Και οταν λέω γυμνός εννοώ εντελώς όχι με σόβρακα και τέτοιες φλωριές :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

????????

 

Πώς να στο πω τώρα.. σε είδα και στο άλλο θρεντ ότι έχεις μια καλή σχέση με την καθαριότητα και δυσκολεύομαι.. Ο vsl λοιπόν που λες δεν είναι της ίδιας άποψης..  Έχει μια άλλη γνώμη για το ''καφέ στοιχείο''...  :eek:  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ...φυσιολογικούς σας βρίσκω όλους :-D

Εμένα η αφορμή για να ξεκινήσω να κοιμάμαι χωρίς ρούχα ήταν ότι όταν κοιμόμουν με ρούχα,πιζαμες ακόμη και μόνο με το εσώρουχο,στριφογύρναγα συνέχεια, με ενοχλούσαν,τα τράβαγα με έτρωγαν κ.α.

Τώρα γυμνός βρήκα την υγειά μου.

Και οταν λέω γυμνός εννοώ εντελώς όχι με σόβρακα και τέτοιες φλωριές :P

 

Μπραβο μπραβο μας κατατοπισες με ολες τις .... ανατριχιαστικές λεπτομερειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλοκαίρι το πολύ πολύ με εσώρουχο μόνο. Χωρίς καθόλου ρούχα δεν μπορώ. Δεν έχω δοκιμάσει άλλα δεν μου αρέσει σαν ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς να στο πω τώρα.. σε είδα και στο άλλο θρεντ ότι έχεις μια καλή σχέση με την καθαριότητα και δυσκολεύομαι.. Ο vsl λοιπόν που λες δεν είναι της ίδιας άποψης..  Έχει μια άλλη γνώμη για το ''καφέ στοιχείο''...  :eek:  :-D

 

Με φρικάρεις σκοπίμως :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως με κολάν και μια μπλούζα. Συνήθως ξυπνάω με ένα ρούχο λιγότερο. Το καλοκαίρι σορτσάκι, εξαρτάται. Στους καύσωνες της Αθήνας ήθελα να βγάλω το δέρμα μου, οπότε δεν φόραγα και πολλά. Εδώ το καλοκαίρι θα είναι ευτυχώς δροσερό :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με φρικάρεις σκοπίμως :P

 

χαχαχ όχι εγώ δεν κάνω τέτοια (βασικά κάνω γενικά αλλά όχι τώρα :P ) Απλά έχει μια ιδιαιτερότητα σ' αυτό το θέμα το παιδί, που λίγο πολύ είναι σε όλους εδώ τους θαμώνες γνωστή και πλέον όλοι την έχουμε σεβαστεί  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχ όχι εγώ δεν κάνω τέτοια (βασικά κάνω γενικά αλλά όχι τώρα :P ) Απλά έχει μια ιδιαιτερότητα σ' αυτό το θέμα το παιδί, που λίγο πολύ είναι σε όλους εδώ τους θαμώνες γνωστή και πλέον όλοι την έχουμε σεβαστεί  :P

 

Δεν ειμαστε κακα παιδια καθενας μπορει να μας ανοιξει την καρδια του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...