Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung UE48J6200 - €449 @Kotsovolos (Μετρο Ανθουπολη) Φυλλαδιο Εγκαινιων 17-19/3


KoGi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 121
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά άπαιχτο το p8 αλλά το sar ειναι εξωπραγματικό... Κάντε καλύτερα μια αξονικη να δείτε και τι παίζει.... Και 100 να το έδιναν μακρυά....

 

μπορεί να είναι μεγάλο αλλά είναι στα όρια και μόνο για το body, πολλοι από αυτούς που διαμαρτύρονται για τα sar (μην το παίρνεις προσωπικά) έχουν φάει πολύ παραπάνω ακτινοβολία από τα ασύρματα σταθερά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ανταποκριση απο το καταστημα ανθουπολης...μην πατε αδικα μολις γυρισα

 

το p8 δεν υπαρχει πλεον...

 

το μαυρο χρωμα τελος! υπαρχουν αλλα 6 τεμαχια σε ασπρο-χρυσο. (που λογικα τωρα ουτε αυτά θα υπαρχουν)

 

ο κοσμος ειχε παθει υστερια και εφευγαν τα κομματια αβερτα.

 

 

πριν λιγο γυρισα τελικα εγω για μαυρο πηγαινα και πηρα απογοητευση.και πηγα πρωι λογω οτι εχω ρεπο απο την δουλεια και παλι δεν βρηκα μαυρο χρωμα ουτε για δειγμα. το λευκο-χρυσο δεν μου αρεσε (πιο πολύ για γυναικες ταιριαζε με καμια τσαντα  :P ) και ετσι δεν πηρα τιποτα και εφυγα.

 

το αλλο αθλιο ειναι με το παρκινγ ο κωτσος ''συνεργαζεται'' με ενα παρκινγ παραδιπλα απο το καταστημα και ειναι με χρεωση.αν αγορασεις κατι εντος μιας ωρας δεν χρεωνεσε μ ειπε,αν δεν αγορασεις τιποτα μ ειπε εχει χρεωση 2 ευρω. τραγικο απλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι sorry βλακεια μου ξεχασα πανω στα νευρα μου που δεν βρηκα μαυρο κινητο να γραψω και για την τηλεοραση μιας που πηγα στο κατάστημα να σας πω δυο λογια.

 

 

την τσεκαρα και αυτη υπαρχουν αρκετα τεμαχια ακομα (10:15 εφυγα απο το καταστημα) και υπηρχε αρκετο αποθεμα που ρωτησα.

πολυ ωραιο desigh και ομορφα χρωματα ειχε και αρκετες θυρες για να συνδεσεις αφθονα πραγματα πανω.στην τιμη της αν δεν ειχα παρει ηδη 2 tv θα την χτυπαγα.αψογη μου φανηκε για τοσο λιγα χρηματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταπόκριση για την τηλεόραση έχει κανείς; Που θέλω μια για τους γονείς μου.

 

η τηλεόραση είναι εξαιρετική, ειδικά σε αυτήν την τιμή μην το σκέφτεσαι. Αν τη δεις δίπλα σε όλες τις άλλες του ίδιου βεληνεκούς τιμής των 600€  ξεχωρίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα στο μαγαζί πρωτος9,κυριολεκτικά. Επεσα πάνω και στον αρμόδιο υπαλληλο με τα τηλεφωνα. Θα μπορούσα να πάρω 4 p8. Πήρα μόνο ένα για να αφήσω και στους άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω οταν πηρα τηλεφωνο κατα τις 10 μου ειπαν οτι εφυγαν 130 κομματια...Πριν λιγο που πηγα απο το καταστημα εκανα μια κρατηση και μου ειπε οτι θα παραλαβω εντος 10 ημερων αν και το θεωρω λιγο δυσκολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ανεβασα στα γρηγορα το φυλλαδιο εδω!

 

https://onedrive.live.com/redir?resid=DC8B46F40A4B1469!1170&authkey=!AMtgJDzqAtSWUvA&ithint=folder%2c

 

και εδω:

 

20160315_220751.jpg
 
20160315_220815.jpg
 
20160315_220832.jpg
 
20160316_084130.jpg

 

Eπειδή δε φαίνεται, μπορείς να γράψεις τον κωδικό του λάπτοπ της Dell; Γιατί λέει ότι είναι 5559, αλλά το μόνο 5559 που έχει στο site έχει 1299Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδή δε φαίνεται, μπορείς να γράψεις τον κωδικό του λάπτοπ της Dell; Γιατί λέει ότι είναι 5559, αλλά το μόνο 5559 που έχει στο site έχει 1299Ε.

πιθανα οτι φαινεται στο site δεν εχει αλλαγμενη τιμη λογω του οτι το φυλλαδιο ειναι μονογια το συγκεκριμενο καταστημα εγκαινιων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή όμως όντως βγήκαμε οφ τοπικ, για την τηλεόραση γινόταν χαμός. Τις αρπαζανε απο τις στοίβες ενώ οι υπάλληλοι εξηγούσαν οτι δεν γίνεται αυτό. Τρομερή εικόνα και εμφάνιση, στα 450 ειναι δώρο. Δυστυχώς έχω πάρει πρόσφατα τηλεόραση. Καλη περιπτωση και η f&u στις 40 ίντσες με 219 ευρώ. Την περιμενα χάλια, έχει όμως αξιοπρεπέστατη εικόνα και εμφάνιση, αφού ειναι slim.Το μονο μείον είναι τα υλικα αφού το πλαστικό είναι κακής ποιοτητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...