Προς το περιεχόμενο

[TV] Samsung UE48J6200 - €449 @Kotsovolos (Μετρο Ανθουπολη) Φυλλαδιο Εγκαινιων 17-19/3


KoGi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλησα κ με την υπευθυνη του καταστηματος. Εγινε χαμος μου λεει κ τελειωσαν 150 κομματια. Δεν εχουν αλλα λεει

Ναι οκ επεσε κοσμος ολοι συμφωνουμε σε αυτο αλλα γιατι ο αλλος σου λεει οτι εχει αποθεμα ή παραγγελια στα 499ευρω αυτο δεν καταλαβαινω.

Τους ειπα να το πραγγειλω και μου λεει ο πωλητβς τελος σε αυτη τη τιμη. 499 εαν θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 121
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φαντάζομαι στο φυλλάδιο θα λέει ότι ισχύουν μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων όπως συνήθως σε όλα τα φυλλάδια

Με την διαφορα οτι απο τα παραπανω ειναι μεχρι εξαντλησεως αποθεματων οχι να σου λενε τελος σε αυτη την τιμη,παρτο στην παλια τιμη.

 

Προσωπικα θα παω αυριο μιας και ειναι αρκετα μακρυα απο μενα και ελπιζω να βγαλω ακρη γιατι τα παραπανω ειναι παραλογα δυστηχως.

Παιδες τελος το κινητο. Ουτε παραγγελιες δεχονται...

 

Τους ειπα να το πραγγειλω και μου λεει ο πωλητβς τελος σε αυτη τη τιμη. 499 εαν θες

 

Μιλησα κ με την υπευθυνη του καταστηματος. Εγινε χαμος μου λεει κ τελειωσαν 150 κομματια. Δεν εχουν αλλα λεει

 

Δεν πολυβγαζω ακρη και αν ισχυει οτι ανεφερε πιο πισω ενας συμφορουμιτης εκανε κανονικα παραγγελια για παραλλαβη μετα απο 10 μερες

Μολις γυρισα απο το καταστημα.Πηρα την τηλεοραση και παρήγγειλα το κινητο μιας και δεν υπηρχε ετοιμοπαραδοτο.Θεωρω πως αφου το προπληρωσα δεν θα εχω προβλημα μιας και μου ειπαν εντος 10 ημερων θα το παραλαβω.Παντως για οποιον δεν εχει προβλημα να περιμενει μπορει να τα παραγγείλει και να του τα φερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πρωι που πηγα λεω στον πωλητη το μονο που με κραταει ειναι το υψηλο ΣΑΡ μα μου λεει το ΣΑΡ ειναι ελαχιστο στο συγκεκριμενο μισο λεπτο να το τσεκαρω και ονλαιν παμε στο PC και καλα δεν φορτονε η σελιδα....

Παλι καλα τσιμπισα την TV η οποια τα σπαει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειναι φυσικο εφυγε ολο το αποθεμα κρατησαν και μερικα για παραγγελιες και μετα τελος

Εγω στις 11 που εκανα μια κρατηση μου ειπε ο υπαλληλος οτι δεν ξερω για ποση ωρα ακομα θα δεχεται το συστημα κατι που ειναι φυσικο

Αν δοθηκαν γυρω στα 150-200 κινητα οπως ακουσα και εγω και δοθουν και καποια(20-30-50) μετα απο 5-10 μερες μην τα θελουμε ολα δικα μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειναι φυσικο εφυγε ολο το αποθεμα κρατησαν και μερικα για παραγγελιες και μετα τελος

Εγω στις 11 που εκανα μια κρατηση μου ειπε ο υπαλληλος οτι δεν ξερω για ποση ωρα ακομα θα δεχεται το συστημα κατι που ειναι φυσικο

Αν δοθηκαν γυρω στα 150-200 κινητα οπως ακουσα και εγω και δοθουν και καποια(20-30-50) μετα απο 5-10 μερες μην τα θελουμε ολα δικα μας

Αλλο το ενα αλλο το αλλο αγαπητε.Ξαναδες τα παραπανω post μου,γιατι σε ενα απο αυτα ο πωλητης του ειπε ''τελος σε αυτη την τιμη''.Εκει ειναι το περιεργο της υποθεσης.

 

Τωρα για τα αλλα οποιος δεν εχει κατι καλυτερο να κανει ας περασει καλου κακου μια βολτα,μπας και μπορεσει τουλαχιστον να ριξει μια παραγγελια.

 

Τι να πω εγκαινια καταστηματος για προσφορα 3ημερου και ουτε μεχρι το απογευμα να εχουν εξαντληθει ολα.

Και στο site του Κωτσοβολου εξαντλημενο το κινητο με τιμη 500ευρω http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones?v=0&company=Huawei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνω αλλα τι περιμενατε ρε παιδια να το εχουν 200e για 3 μερες;

Θεωρητικα γιατι οχι???Αντε πες οτι βαζουμε το εξαντλησεων των αποθεματων που αναγραφεται με μικρα γραμματα στην τελευταια σελιδα και δεν βαζουμε πχ την 3η μερα μεσα.

 

Εδω μιλαμε για εξαντληση αποθεματων ουτε καν στην πρωτη μερα. Και μαλιστα απο post συμφορουμιτη ωρας 1 το μεσημερι ουτε τοτε υπηρχε αλλα εριξε παραγγελια για παραλλαβη οποτε εχουν αποθεμα.

 

Ε δηλαδη με αντισκοινα επρεπε να πηγαινε ο κοσμος απεξω πρωι πρωι μεσοβδομαδα απο το καταστημα????Καλα για αυτους που δουλευουν απλα καμια τυχη.

λοιπον ανταποκριση απο το καταστημα ανθουπολης...μην πατε αδικα μολις γυρισα

 

το p8 δεν υπαρχει πλεον...

 

το μαυρο χρωμα τελος! υπαρχουν αλλα 6 τεμαχια σε ασπρο-χρυσο. (που λογικα τωρα ουτε αυτά θα υπαρχουν)

 

ο κοσμος ειχε παθει υστερια και εφευγαν τα κομματια αβερτα.

 

 

πριν λιγο γυρισα τελικα εγω για μαυρο πηγαινα και πηρα απογοητευση.και πηγα πρωι λογω οτι εχω ρεπο απο την δουλεια και παλι δεν βρηκα μαυρο χρωμα ουτε για δειγμα. το λευκο-χρυσο δεν μου αρεσε (πιο πολύ για γυναικες ταιριαζε με καμια τσαντα  :P ) και ετσι δεν πηρα τιποτα και εφυγα.

 

το αλλο αθλιο ειναι με το παρκινγ ο κωτσος ''συνεργαζεται'' με ενα παρκινγ παραδιπλα απο το καταστημα και ειναι με χρεωση.αν αγορασεις κατι εντος μιας ωρας δεν χρεωνεσε μ ειπε,αν δεν αγορασεις τιποτα μ ειπε εχει χρεωση 2 ευρω. τραγικο απλα!

Τι μεσημερι λεω και εγω εδω ουτε καλες 11η ωρα δεν υπηρχε αποθεμα.

Μολις γυρισα απο το καταστημα.Πηρα την τηλεοραση και παρήγγειλα το κινητο μιας και δεν υπηρχε ετοιμοπαραδοτο.Θεωρω πως αφου το προπληρωσα δεν θα εχω προβλημα μιας και μου ειπαν εντος 10 ημερων θα το παραλαβω.Παντως για οποιον δεν εχει προβλημα να περιμενει μπορει να τα παραγγείλει και να του τα φερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα εγω διαφωνω

Κατα καιρους διαφωνουμε και γκρινιαζουμε γιατι δινουν λιγα κομματια σε προσφορες

Αν στην περιπτωση αυτη εδωσαν καμια 200αρια οπως ακουσα και δωσουν και αλλα 50 τι παραπανω θελουμε ελεος δηλαδη

Αν κρατησει η προσφορα για 3 μερες θα φυγουν πανω απο 2000-3000 κομματια κατι που δεν νομιζω να συμφερει απο οικονομικης αποψης το μαγαζι και ειναι λογικο

Τωρα αν σαν Ελληνες με αυτα τα 250 κομματια αντι να εξυπηρετηθουν 200 ατομα ''βολευτουν'' συνολικα 40 γιατι αγοραζε ο καθενας απο 4-5 για να δωσει μεχρι και στο σκυλο/γατα να παιζει μην μας φταιει το καταστημα

Αλλου πρεπει να καταλογιστουν ευθυνες

Συμφωνω και κατανοω τα παιδια που ειτε λογω δουλειας ειτε υποχρεωσεων θελησαν να πανε το απογευμα ή αυριο και δυστυχως δεν προλαβαν....Δυστυχως ομως οι προσφορες δεν αφορουν ολους αλλα οσους προλαβουν γιατι αυτη ειναι η λογικη να δοθει ενα αποθεμα το ταχυτερο δυνατο

Πριν πεσετε να με φατε θα πω οτι ουτε εγω το εχω στο χερι μου οπως εγραψα μερικα post πιο πισω αλλα θα περιμενω 10 μερες και αν παραλαβω..Τα νουμερα που αναφερω ειναι ενδεικτικα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα εγω διαφωνω

Κατα καιρους διαφωνουμε και γκρινιαζουμε γιατι δινουν λιγα κομματια σε προσφορες

Αν στην περιπτωση αυτη εδωσαν καμια 200αρια οπως ακουσα και δωσουν και αλλα 50 τι παραπανω θελουμε ελεος δηλαδη

Αν κρατησει η προσφορα για 3 μερες θα φυγουν πανω απο 2000-3000 κομματια κατι που δεν νομιζω να συμφερει απο οικονομικης αποψης το μαγαζι και ειναι λογικο

Τωρα αν σαν Ελληνες με αυτα τα 250 κομματια αντι να εξυπηρετηθουν 200 ατομα ''βολευτουν'' συνολικα 40 γιατι αγοραζε ο καθενας απο 4-5 για να δωσει μεχρι και στο σκυλο/γατα να παιζει μην μας φταιει το καταστημα

Αλλου πρεπει να καταλογιστουν ευθυνες

Συμφωνω και κατανοω τα παιδια που ειτε λογω δουλειας ειτε υποχρεωσεων θελησαν να πανε το απογευμα ή αυριο και δυστυχως δεν προλαβαν....Δυστυχως ομως οι προσφορες δεν αφορουν ολους αλλα οσους προλαβουν γιατι αυτη ειναι η λογικη να δοθει ενα αποθεμα το ταχυτερο δυνατο

Πριν πεσετε να με φατε θα πω οτι ουτε εγω το εχω στο χερι μου οπως εγραψα μερικα post πιο πισω αλλα θα περιμενω 10 μερες και αν παραλαβω..Τα νουμερα που αναφερω ειναι ενδεικτικα

Θα εχω καλυτερη αποψη αυριο οταν περασω και εγω απο εκει,εστω για να δω μπας και μπορει να πεσει παραγγελια τουλαχιστον.

 

Δεν συμφωνω με το παραπανω που γραφεις γιατι πολυ απλα δεν στεκει οπως καταλαβαινεις.Επισης λογικο ειναι να δωθει το αποθεμα γενικα,και κατα προτιμηση στο διαστημα που αναγραφουν κιολας.Οχι μεσα σε 2ωρες.Αυτο ελειπε δηλαδη να στησουμε οπως ειπα αντισκοινα για ενα κινητο εξω απο το καταστημα πρωι πρωι να μας δειχνουν και οι τηλεορασεις μετα και να νιωθουμε και υπερηφανοι.

 

Εδω μιλαμε οτι πηγε συμφορουμιτης 10και μισι το πρωι και μαυρο οπως λεει δεν υπηρχε ουτε για δειγμα.Και με ρεπο απο την δουλεια....Ποσο πιο πρωι να πηγαινε δηλαδη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβαστη η αποψη αλλα φταιει το καταστημα που ειχε ουρα απο εξω για ενα κινητο πρινα ακομα ανοιξει;

Εγω οταν πηρα τηλεφωνο στις 10 περιπου ειχαν μεινει ελαχιστα

Αρα η αντιπροταση ειναι να δινουν κινητα για 3 μερες στα 200e;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβαστη η αποψη αλλα φταιει το καταστημα που ειχε ουρα απο εξω για ενα κινητο πρινα ακομα ανοιξει;

Εγω οταν πηρα τηλεφωνο στις 10 περιπου ειχαν μεινει ελαχιστα

Αρα η αντιπροταση ειναι να δινουν κινητα για 3 μερες στα 200e;

Να υπηρχε καλυτερη οργανωση υπο την εννοια ενος κινητου ανα ατομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...