Προς το περιεχόμενο

Ο μεγαλύτερος εχθρός του Division: η ίδια του η φύση


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα παντως που ειναι casual gamer που παιζει 2 ωρες την ημερα μου αρεσε και σε 15 ωρες παιχνιδιου ειμαι στο level 10, dark zone δεν εχω μπει ακομα, απορω πως ανεβαινετε τοσο γρηγορα..τεσπα οσον αφορα το οτι nolifers θα αποχωρησουν απο το παιχνιδι επειδη δεν εχει να τους προσφερει κατι αλλο, στο καλο γιατι υπαρχει και αληθινη ζωη στον πλανητη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραίο το άρθρο και ενδιαφέρον, αλλά για παίχτες που είναι στη " πιάτσα" 1-2 χρόνια. Δεν αναφέρει τίποτα καινούριο ή τίποτα ιδιαίτερο.

Όποιος έχει παίξει αρκετά χρόνια mmo και έχει εμπειρία γνωρίζει εκ των προτέρων αυτά τα φαινόμενα.

Το άρθρο είναι πιο πολύ για τις παρθένες που μιξοκλαίγονται.

Δλδ. ρε παίδες ξεχάσατε τις εποχές στο WoW

που κάποιοι horde ή alliance κατασκηνώνατε στο ironforge ή orgimmar και ganκάρανε ό ,τι κινιόταν?

Το nolifer τώρα στο division ανακαλύψατε?

Αν όχι τότε προς τι ο λόγος ? Αν ναι τότε συγχαρητήρια... το 2016 ανακαλύψατε τον τροχό.

Πάντα θα υπάρχουν nolife άτομα , αλλά το να κρίνουμε ένα game από το πόσο καίγονται οι nolife , είναι τραγελαφικό.

Όλα τα games και μη, έχουν κάποιους άγραφους κανόνες.

Deal with it. Δε γουστάρεις? Παίξε άλλο game. Τόσο απλά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το άρθρο και ενδιαφέρον, αλλά για παίχτες που είναι στη " πιάτσα" 1-2 χρόνια. Δεν αναφέρει τίποτα καινούριο ή τίποτα ιδιαίτερο.

Όποιος έχει παίξει αρκετά χρόνια mmo και έχει εμπειρία γνωρίζει εκ των προτέρων αυτά τα φαινόμενα.

Το άρθρο είναι πιο πολύ για τις παρθένες που μιξοκλαίγονται.

Δλδ. ρε παίδες ξεχάσατε τις εποχές στο WoW

που κάποιοι horde ή alliance κατασκηνώνατε στο ironforge ή orgimmar και ganκάρανε ό ,τι κινιόταν?

Το nolifer τώρα στο division ανακαλύψατε?

Αν όχι τότε προς τι ο λόγος ? Αν ναι τότε συγχαρητήρια... το 2016 ανακαλύψατε τον τροχό.

Πάντα θα υπάρχουν nolife άτομα , αλλά το να κρίνουμε ένα game από το πόσο καίγονται οι nolife , είναι τραγελαφικό.

Όλα τα games και μη, έχουν κάποιους άγραφους κανόνες.

Deal with it. Δε γουστάρεις? Παίξε άλλο game. Τόσο απλά.

Tα πρωτα χρονια του wow που δεν υπηρχαν και πολλοι OPs δεν επαιζε καθως και λιγα τα region οποτε υπηρχε πολυς λαος παντου αργοτερα που μειωθηκε ο πλυθησμος αυξηθηκαν οι σερβερ και τα region τοτε αρχισε να συμβαινει.

Ασε που συγκρινεις αχλαδια με μπριζολες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα πρωτα χρονια του wow που δεν υπηρχαν και πολλοι OPs δεν επαιζε καθως και λιγα τα region οποτε υπηρχε πολυς λαος παντου αργοτερα που μειωθηκε ο πλυθησμος αυξηθηκαν οι σερβερ και τα region τοτε αρχισε να συμβαινει.

Ασε που συγκρινεις αχλαδια με μπριζολες

30+ lvl (δε λέω καν 60) δεν είδες να gankaρουν έξω απ τα dead-mines 15 lvl  και cia. Αυτό λες? Αν ναι τότε μάλλον τα ξέχασες ή ξεκίνησες το wow πολύυυυυυυυυυυ αργότερα.

Όσο αφορά τ αχλάδια που λες, για mmo δε γίνεται ο λόγος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 " ειρήσθω εν παρόδω " Μας τρέλανες πρωί πρωί. Έψαχνα λεξικά να δω τι σημαίνει.

Απ ότι βλέπω αυτή η νέα κατηγορία που προσπαθεί να συνδυάσει multiplayer με ΜΜΟ δεν τα πάει και τόσο καλά. Μόνο με συνεχόμενα dlc προσπαθούν να κρατήσουν το ενδιαφέρον του κόσμου.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To division ειναι η μεγαλύτερη παραγωγή αυτής της γενιάς και φαίνεται τα γραφικά ειναι απίστευτα προσεγμένα!!! downgrade ειναι αστείο να το συζητάμε εχει ίσως τα καλυτερα overall γραφικά που υπάρχουν μέχρι τώρα στη γενιά με φοβερή λεπτομέρεια .. Το gameplay ειναι καλό και εχει βάλει ωραίες βάσεις στο mmo κομμάτι του !! Δεν θεωρώ οτι ειναι μικρό σε διάρκεια ποσο μάλλον αν κάτσεις να το δεις γωνία γωνία εχει τόσες πολλές λεπτομέρειες που ειναι άδικο να τις περνάς ετσι .. Τόση δουλειά έριξαν !! Το μέλλον εγω πιστεύω οτι θα ειναι λαμπρό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει τα λεφτα του........ κατα την γνωμη μου και πολυ μπλα μπλα για το τιποτα.... δυστηχως εχουμε μεινει απο Games μεχρι τωρα!!! Αντε να δουμε και το  Gears of War 4 να τελειωσω σαν Gamer..... =)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην δε γινεται να τα εχεις ολα,λεπτομερεστατη new york καλο gameplay ,οπλα, βασεις, upgrade skills εχουν κανει καλη δουλεια οι ανθρωποι τι θελετε 50ωρες  story,καψιμο!!!μη λεμε μαλα..ιες πηρε 8/10 απο αυστηρα site και το αξιζει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα 60 ευρώ δεν αξίζει κανένα παιχνίδι (προσωπικά το πήρα δωρεάν) όμως διαφωνώ στο ότι πχ όσοι το αγόρασαν με 40 ευρώ δεν έχει καλό λόγο τιμής/αποδοσης. Όποιον τίτλο και να έπαιρνες με ελάχιστες εξαιρέσεις αν έπαιζε κάποιος τις ώρες που έχουμε λιώσει στο The Division θα το τερμάτιζε και θα προχωρούσε στο επόμενο. Σίγουρα η η φύση του παιχνιδιού έχει διαφορετικές απαιτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε τα comments οκ δεν περιμενα τιποτα καλυτερο, ο αλλος λεει στο 30 δεν εχει σημασια εχεις ηδη καλο gear, οτι να ναι πραγματικα. Ολα τα arpg καπως ετσι ειναι στην αρχη δεν εχουν τρομερο endgame αλλα στην πορεια φτιαχνουν παρ'ολα αυτα το division εχει αρκετο content για vanilla. Συγχαρητηρια τα βαζετε με μια ολόκληρη κατηγορια παιχνιδιων χωρις να την κατανοείτε, να προτεινω uncharted στα glorious 30 fps και κουβεντούλα με τον PDS στο console topic..

 

Αφηστε τους "nolifers" να φαρμαρουν ωρες για PC και perfect rolls..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας να διαφωνησω με το θεμα εδω,δεν βαζει σαν θυματα τους nolifers,γιατι το λεει και η λεξη,nolifer,αυτοι ειναι οι πρωτη σε καθες παιχνιδι mmo και smmo(shooter mmo :P )που πραγματικα το καινε μεχρι αηδιας.

Χαρακτηριτικο παραδειγμα,σε καθε expancion του wow,μεσα σε 24-32ωρες εχουν παει στο level cap και απλα φαρμαρουν να παρουν το πρωτο gear μεσα σε λιγοτερο απο 2 βδομαδες,ενω ενας μετριος παιχτης θελει το λιγοτερο μια βδομαδα για το level cap.

Ξερω ατομο που ειναι κοντα στα 30,χειμωνα δεν δουλευει (ειναι εποχιακη η δουλεια του) και λιωνει στο guild wars 2,αυτος το καιει εντελως,μεσα σε εναν χειμωνα ειχε πληρες ντυμενους 5 χαρακτηρες με ascended armor και legendary weapons,και τους ειχε και μια δευτερη πανοπλια σε καθε χαρακτηρα για να εχει το εναλλάξ για να παιξει με αλλα specs.

Οποτε ας σταματησουμε να συγκρινουμε τους nolifers μεσα σε ενα παιχνιδι.

Εγω εδωσα τα 60€ για αυτο το παιχνιδι,δεν εχω παιξει πανω απο 7-8 ωρες και ειμαι 9 level :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ubisoft κάτι έχει πάθει τα τελευταία χρόνια και βγάζει χρυσές μετριότητες. Που πήγαν τα παλιά καλά 1-4 Assasin's Creed, 1-4 Far Cry, Rayman, Prince Of Persia, Driver και Rainbow Six Las Vegas; Πρέπει να κάνει ολοκληρωμένο restart αλλιώς θα καταντήσει σαν την Konami και τη Capcom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως που ειναι casual gamer που παιζει 2 ωρες την ημερα μου αρεσε και σε 15 ωρες παιχνιδιου ειμαι στο level 10, dark zone δεν εχω μπει ακομα, απορω πως ανεβαινετε τοσο γρηγορα..τεσπα οσον αφορα το οτι nolifers θα αποχωρησουν απο το παιχνιδι επειδη δεν εχει να τους προσφερει κατι αλλο, στο καλο γιατι υπαρχει και αληθινη ζωη στον πλανητη.

Πεστα αρχωντα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...