Προς το περιεχόμενο

Βάση gps - κινητού για ταμπλό με κόλλα


Par1s*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω μία βάση η οποία κολλάει πάνω στο ταμπλό, ίδιος τρόπος με αυτόν της εικόνας. Η κόλλα έχει φύγει μετά από χρόνια χρήσης. Έχετε να προτείνεται κάποια ταινία διπλής όψης που να είναι δυνατή, ώστε να αντέχει το βάρος της βάσης και του κινητού σε κραδασμούς κτλ;

Scosche-magicMOUNT-Unknown-6.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρείται απο τις καλύτερες...μερικοί παραπονιούνται πως δεν ξεκολλάει εύκολα :)

 

http://www.amazon.it/gp/product/B007FHX9OK/ref=pe_2189141_86851441_em_1p_1_ti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρείται απο τις καλύτερες...μερικοί παραπονιούνται πως δεν ξεκολλάει εύκολα :)

 

http://www.amazon.it/gp/product/B007FHX9OK/ref=pe_2189141_86851441_em_1p_1_ti

Βασικά δεν ψάχνω νέα βάση. Ψάχνω κόλλα διπλής όψης, για να βάλω σε αυτή τη βάση που έχω τώρα. Είναι λίγο άκυρο  που πόσταρα σε αυτή την ενότητα, αλλά δεν ήξερα που να γράψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφω για νέα βάση γιατι ειναι η μόνη λύση...η συγκεκριμένη εχει απο τα καλυτερα κρατήματα...

 

Η κόλλα διπλής όψης δεν πρόκειται να βοηθήσει... άσε μη πέσει το κινητο σε κανα λεβιέ και σπάσει η οθονη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα για ταινία διπλής όψης που είναι αφρώδης.Είναι heavy duty,κρατάει γερά,αλλά είναι βαβούρα να την καθαρίσεις όταν την εφαρμόζεις σε μεγάλα τμήματα.Απο μάρκες,ότι βρείς,Προσωπικά χρησιμοποιώ μια Anchor που βρήκα στο τοπικό κατάστημα με σιδηρικά.

 

Για βάση χωρίς βεντούζα,brodit proclip + holder και καθάρισες.Το κακό είναι οτι κάθε holder προορίζεται για συγκεκριμένη συσκευή,οπότε όταν πχ. αλλάζεις κινητό,μοιραία αλλάζεις και holder... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ταινια διπλής όψης σιλικόνης,έχω κολλήσει το κρύσταλο του καθρέπτη του οδηγού εδώ και 3 χρόνια και μένει ακλόνητο στην θέση του.Αλλά να ξέρεις ότι αν κολλήσει μετά δεν βγαίνει με τίποτα...Αυτή η ταινία μου έχει λύσει τα χέρια σε πολλές περιπτώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...