Προς το περιεχόμενο

iphone 6s vs samsung galaxy s7


snakes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nαι συμφωνω σε οτι λες,στο οτι δεν εχει ζητηση το m9 κ οτι αυτο φαινεται κ απο το οτι δεν το φερνουν πολλα μαγιαζια.

Για το σερβις ουτε εγω ξερω τι παιζει..Δεν μπορω ομως να κρινω ενα κινητο(m10) πριν καν βγει επειδη ο προγονος του(m9) δεν ειχε μεγαλη ζητηση η επειδη δεν το εφεραν πολλα καταστηματα.Οι τιμες οντως ειναι τσιμπημενες αλλα εγω προσωπικα θα εδινε ενα 50αρικο παραπανω απο το s7 μονο κ μονο για το sense κ για τα ηχεια (αν συνεχισει να βαζει τα μπουμ σαουντ) γουστα κ προτιμησεις ειναι αυτα..Ολα οσα ειπες σωστα ειναι απλα βρηκα καπως ακυρο εκει που λες ποιο M10 επειδη δεν τα πηγε καλα το m9 κ δεν το εφεραν πολλα καταστηματα,εγω δεν κρινω ενα τηλ που δεν εχω δει ακομα απο το ποσο καλα πηγε το προηγουμενο μοντελο αλλα θα περιμενω να το δω κ ξεροντας ποια ειναι συνολικα η htc.O καθενας λεει την γνωμη του και κρινει ενα τηλ με τα δικα του κριτηρια.

Δεν καταλαβες.Το m9 το ανεφερα γιατι ειναι υποτιθεται η τωρινη ναυαρχιδα της εταιριας(δεν υπολογιζω τις αλλες εκδοσεις M9+ κλπ).Το m8 πχ θυμαμαι το εφερναν ολα τα μαγαζια.

 

Και επειδη ακριβως δεν ξερω τι παιζει με την εγγυηση(γιατι καποιοι λεγανε για arvato ή δεν ξερω και γω τι)γιαυτο λεω ποιο m10.

 

Οχι οτι σαν συσκευες δεν ειναι καλες(ακομα και το m9)αλλα στο οτι εχουν αλλα κακα δυστηχως για Ελλαδα. Αλλωστε απο την στιγμη που και στο M9 το android 6 τρεχει νερο,α και στα specs του m10 παλι νερο θα τρεχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε το iphone 6s plus ομως να πιασουν τα λεφτα σου τοπο και αμα δεν σου αρεσει πουλατο και παρε το s7 δεν πεφτει ευκολα η τιμη του iphone παντα θα εχει αξια ενω το s7 σε λιγους μηνες κατακορυφα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι οτι σαν συσκευες δεν ειναι καλες(ακομα και το m9)αλλα στο οτι εχουν αλλα κακα δυστηχως για Ελλαδα. Αλλωστε απο την στιγμη που και στο M9 το android 6 τρεχει νερο,α και στα specs του m10 παλι νερο θα τρεχει.

Eτσι οπως το θετεις τωρα δεν μπορω παρα να συμφωνησω!!

 

Παρε το iphone 6s plus ομως να πιασουν τα λεφτα σου τοπο και αμα δεν σου αρεσει πουλατο και παρε το s7 δεν πεφτει ευκολα η τιμη του iphone παντα θα εχει αξια ενω το s7 σε λιγους μηνες κατακορυφα..

Συμφωνω κ εγω,να παρει το 6s plus μιας κ θελει να παει για δοκιμη προς ios!! Το plus ομως, μιας κ λενε οτι εχει καλη μπαταρια σε σχεση με το απλο(εφοσον δεν τον ενοχλει το μεγεθος) κ οπως σωστα ειπες αν δεν του κανει το πουλαει σε καλη τιμη!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το plus το πιάνω καθημερινά στα χέρια μου και δεν με βολεύει λόγο μεγέθους γι αυτό σκέφτομαι το μικρό που θα είναι στο μέγεθος σαν το s4 που έχω τώρα και δεν έχω θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...