Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft θα διαθέσει UWP app του Skype για Windows 10 PC και Mobile


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιος κάνει συνεχως βιντεοκλησεις ξέρει πως δεν υπάρχει αντίπαλος. Η ποιότητα των άλλων εφαρμογών ειναι υποδεέστερη

Μία λέξη θα πω και θα το κλείσω εδώ το όλο θέμα, FaceTime.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει 300 εκ.

Ουαου. Πολλοί λίγοι. Παει για κλείσιμο.

Lmao

 

Οποιος κάνει συνεχως βιντεοκλησεις ξέρει πως δεν υπάρχει αντίπαλος. Η ποιότητα των άλλων εφαρμογών ειναι υποδεέστερη

 

Δεν έγραψε κανένας οτι πάει για κλείσιμο. Έγραψα οτι το έφαγαν στη στροφή (δηλαδή το ξεπέρασαν) άλλες εφαρμογές εκεί που έπαιζε μπάλα μόνο του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Belisarius έχει δίκιο, άσχετα αν το χάνει με τον τρόπο του...

 

Για να είμαστε δικαίοι όμως, τη M$ δεν την πολυενδιαφέρει ποιά εφαρμογή χρησιμοποιείς τσάμπα Belisarious και Καρκίνος. Άλλωστε εκεί έχει χαθεί η μπάλα από Viber, What'sup και Messenger. Αυτό που την ενδιαφέρει κυρίως είναι η Business αγορά που μπορεί να ενοποιήσει την πλατφόρμα της (Exchange, Skype, 365κλπ). Βέβαια εκεί παίζουν τέρατα όπως η Cisco (Webex), η Lifesize και άλλες -κυρίως cloud συστήματα- που ήδη έχουν μερίδια στην αγορά... Η ενοποίηση βέβαια με το Lync και τον Exchange δείχνει ότι εκεί το πάει το πράγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία λέξη θα πω και θα το κλείσω εδώ το όλο θέμα, FaceTime.

Ο μισός πλανήτης έχει windows pc, τι FaceTime μου λες;

Με skype στο κινητό μιλάς με κάποιον από τη συσκευή σου σε wp,android,iOS,osx,windows,Linux κλπ κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μισός πλανήτης έχει windows pc, τι FaceTime μου λες;

Με skype στο κινητό μιλάς με κάποιον από τη συσκευή σου σε wp,android,iOS,osx,windows,Linux κλπ κλπ κλπ

 

Aν είχα χιούμορ θα σου έλεγα να κάνουμε videoκλήση μέσω messenger από τα κινητά μας, θα εκπλαγείς πόσο εύκολο είναι και με απρόσμενα καλή ποιότητα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπα και εγώ να αναβαθμίσω τα win7 σε win10 και το winPhone8.1 σε 10.. και από τότε όλες οι επαφές δημιουργούν από μόνες τους διπλοεγγραφές ξανά και ξανά... τις κάνω link λύνεται το πρόβλημα στη μια συσκευή, ανοίγω την άλλη δημιουργεί διπλοεγγραφή.. ότι να'ναι... το να περάσει το skype στο UWP τους μάρανε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάστε το wire και θα εκπλαγείτε από τη ποιότητα ήχου και βίντεο. Και έχω την εντύπωση ότι το έχουν ξεκινήσει κάποιοι από αυτούς που ξεκίνησαν το Skype. ΔΕ θυμάμαι βέβαια λεπτομέρειες τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν είχα χιούμορ θα σου έλεγα να κάνουμε videoκλήση μέσω messenger από τα κινητά μας, θα εκπλαγείς πόσο εύκολο είναι και με απρόσμενα καλή ποιότητα. :P

Ξέρω ποσο καλα ειναι όλα τα αλλα, αλλα σε video call δεν φτάνουν το skype, ειδικά αν είσαι με data on κ οχι wifi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλύτερος τρόπος να στείλεις ένα αρχείο. Λύνει χέρια αν το χρησιμοποιείς για δουλειά.

Πχ έχεις την τέλεια εικονα, ήχο με τον πελατη και του λες να παρε και το αρχείο με την αναφορά που ειναι 5 MB, και μέχρι να πάει έχει βγει το Starwars 9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...