Προς το περιεχόμενο

Η Apple προσπαθεί να αντιμετωπίσει το bug του iOS 9, που δημιουργεί προβλήματα στα links


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει κάποια θέματα στο Safari σε 6αρι δεν σε βαζει στις σελίδες κ κολλάει. Απλά κατεβάζεις εναν αλλο browser κ περιμένεις μεχρι να βρουν που ειναι αυτο το έντομο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oτι να ναι δηλ δινεις 700ε για κινητο της apple και σε καθε αναβαθμιση ios παντα θα υπαρχει ενα προβλημα 

 

Όταν λιώσει η καραμέλα, ενημέρωσε μας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πραγματικά ΔΕΝ διαπιστώνω όλα αυτά τα bugs που υποτίθεται τα νέα updates τα διορθώνουν...

 

...Επίσης, "καλό χρυσό κι άγιο" το ΣΑΦΑΡΙ... αλλά σόρρυ, ποιός το χρησιμοποιεί όταν υπάρχει το Chrome; Δεν λέω, "Απλάκιας" είμαι, αλλά δεν είνα το ΣΑΦΑΡΙ και ο καλύτερος μπράουζερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ματσό οικογενεια!!!χαχαχαχα

Καταρχάς ναι... τα "Μήλα" δεν είναι για όλους, άλα-Αντρόιντ.

 

Κατά δεύτερον... άμα ξέρεις να αγοράζεις (και από ΠΟΥ), τότε δεν δίνεις 900 για το "μηλόφωνο". Εγώ πήρα αμερικάνικο (και καλύτερο, πιστέψτε με, απ' τα ευρωπαικά) 6άρι, στα 720 ευρώ. Το ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ, δεν το δημοσιεύω - κανονικότατα, όχι "περίεργες" παρτίδες κτλ, κλεμμένο κτλ - διότι απλά αυτές τις ευκαιρίες τις μοιράζεσαι με φίλους, όχι σε φόρουμ στον καθένα....

 

Πάντως... ΥΠΑΡΧΟΥΝ τρόποι και ευκαιρίες να προμηθευτείς "μηλοπροιόντα" σε χαμηλές τιμές. Άντε... για να σας "πονηρέψω" λίγο... απ' τα αδέρφια μας σ΄ενα νησί προς την Παλαιστίνη... γίνεται να βρεις πολύ φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγώ πραγματικά ΔΕΝ διαπιστώνω όλα αυτά τα bugs που υποτίθεται τα νέα updates τα διορθώνουν...

 

...Επίσης, "καλό χρυσό κι άγιο" το ΣΑΦΑΡΙ... αλλά σόρρυ, ποιός το χρησιμοποιεί όταν υπάρχει το Chrome; Δεν λέω, "Απλάκιας" είμαι, αλλά δεν είνα το ΣΑΦΑΡΙ και ο καλύτερος μπράουζερ.

 

 

Όπως και δεν είναι το εγγενές πρόγραμμα για email το καλύτερο πρόγραμμα. Προσωπικά προτιμώ Outlook Mobile - δυστυχώς όμως δεν γίνεται να το δηλώσω ως default πρόγραμμα email... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και εγω το ίδιο εχω πάθει...έβγαλα το JavaScript αλλα και παλι προτιμώ να χρησιμοποιώ την Google εφαρμογή απο την μέρα του update!Σε iPhone 6s
Μακάρι να έρθει γρήγορα το update

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου ηρθε το update 9.3 σε 5s αμερικάνικο. Ευτυχως δεν ειχα κανενα θεμα με την πρώτη 9.3 αλλα φιλος με 6s εχει παρα πολλα κολληματα. Ειχε τρελαθει το τηλεφωνο του σε καποια φαση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε η αναβάθμιση 9.3.1 που διορθώνει το πρόβλημα.

 

Πάντως η 9.3 εμφανίζεται στα στατιστικά πιο σταθερή από τις προηγούμενες εκδόσεις IOS, αλλά και από αντίστοιχες Android!

 

http://www.macrumors.com/2016/03/31/ios-9-3-most-stable-new-release-in-years/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...