Προς το περιεχόμενο

Στα 270 εκατομμύρια οι συνολικές εγκαταστάσεις των Windows 10 μέσα σε 8 μήνες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω και δεν με αφορά. Θες να έχεις λειτουργικό 10 χρονών δικιά σου υπόθεση.

Μαγκιά μια φορά ΔΕΝ είναι.

"Μαγκιά" πλέον είναι να αποκτάμε ότι καινούργιο υπάρχει όσο χάλια και αν είναι. Οπότε ναι συμφωνώ. Δεν είναι μαγκιά να έχει τα 7άρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"Μαγκιά" πλέον είναι να αποκτάμε ότι καινούργιο υπάρχει όσο χάλια και αν είναι. Οπότε ναι συμφωνώ. Δεν είναι μαγκιά να έχει τα 7άρια.

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις τι το χάλια έχουν τα 10;

Πρακτικά όμως ε; Να μου πεις άνοιξε πχ το my computer και έχει το τάδε χάλι.

Εγώ μπορώ να σου βάλω γιατί είναι χάλια τα προηγούμενα windows σε πρακτικούς και όχι φανταστικούς όρους.

Διαβάστε λίγο για την "Σπηλιά του Πλάτωνα" όσοι είστε anti-W10 και κάντε έναν παραλληλισμό με τον εαυτό σας και την καθημερινότητα σας στον τεχνολογικό κόσμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις τι το χάλια έχουν τα 10;

Πρακτικά όμως ε; Να μου πεις άνοιξε πχ το my computer και έχει το τάδε χάλι.

Εγώ μπορώ να σου βάλω γιατί είναι χάλια τα προηγούμενα windows σε πρακτικούς και όχι φανταστικούς όρους.

Διαβάστε λίγο για την "Σπηλιά του Πλάτωνα" όσοι είστε anti-W10 και κάντε έναν παραλληλισμό με τον εαυτό σας και την καθημερινότητα σας στον τεχνολογικό κόσμο. 

 

Seriously την σπηλιά του Πλάτωνα; Τι άλλη μπούρδα θα διαβάσουμε εδώ μέσα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τα 7 πριν από ένα χρόνο ίσως. Τα 8 30€ μετά από αναβάθμιση. Όλα τα λειτουργικά προσφέρονται πλέον δωρεάν.

Τα έσοδα προέρχονται από άλλες πηγές.

 

Σωστα... τα εσοδα προερχονται απο την παρακολουθηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα... τα εσοδα προερχονται απο την παρακολουθηση

Τι εχεις που τους επιφερει εσοδα , να αρχισω να παρακολουθω και εγω; :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Επειδη μπαινω στο windowscentral.com και διαβαζω αυτα που θα διαβασετε τις επομενες ωρες και ημερες εδω, εχω παθει πραγματικα την πλακα μου. Πραγματικα η microsoft σου προσφερει τοσες τεχνολογιες και ενα τεραστιο οικοσυστημα που πραγματικα δεν υπαρχει καμια ελπιδα για google και apple. Γελαστε οσο θελετε αλλα εδω θα ειμαστε να σας κανω παραθεση το ποστ μου.

Επεσες μεσα 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Seriously την σπηλιά του Πλάτωνα; Τι άλλη μπούρδα θα διαβάσουμε εδώ μέσα..

Ευχαριστώ πολύ που απάντησες στο ερώτημα μου.

Είσαι όλο τεκμηριωμένα επιχειρήματα...not! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται σε μηχανημα που ετρεχε παντα windows 7, να μη μπορω να τα εγκαταστησω πλεον, μου το εξηγει καποιος? Δοκιμασα 5 διαφορετικες εκδοσεις (του θειου).

 

Εβαλα λινουξ. Τι να κανω? Αντιστεκομαι με τον τροπο μου.

 

Κανε μωρη google το θαυμα σου! Βγαλε ενα λειτουργικο για το πισι. Κι αν δε θες.... Στηριξε κατι ταλαιπορους που προσπαθουν να κανουν port το android στο pc.

 

GOOOOOGLE, MAΣ ΤΑ ΠΡΙΖΟΥΝΕ ΟΙ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΤΗΣ MICROSOFT,  καθε μηνα ανακοινωνουν νουμερα.

Oι σιχαμενοι... με το ζορι να αναβαθμισουμε.

ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΡΕΕΕΕΕ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις το spyware ή το οτι 8 μηνες μετα ακομα εχουμε ενα λειτουργικο ουσιαστικα σε beta? Ισως τα προβληματα με τους drivers, τις απροσδιοριστες αναβαθμισεις κλπ κλπ κλπ.

Τα Windows 10 θεωρουνται ποια Services ΑΡΑ παντα θα αναβαθμιζονται αμεσα (χωρις να μπορεις να τα απενεργοποιησεις τουλαχιστον επισημα) και πολλες υπηρεσιες θα προμοταρονται σαν beta στην αρχη. Αυτη ειναι τωρα ποια η φιλοσοφια τους. Σε μενα σε ολες τις συσκευες ειναι αψογα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε mad apo δεν κατάλαβα ακριβώς δε θα ξαναβγαλουν αλλά Windows απλα θα αναβαθμιζουν τα 10 εσαυ?

Εσαει, ναι. :) (Αρχικα νομιζα οτι εγραψες Ησαυ,τον αρχαιο Εβραιο προγονο των Εδωμιτων.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Win 7 έχουν γύρω στο 50% του market share ενώ τα Win 10 μόλις πέρασαν τα XP και τα 8/8.1.

 

Φαντάσου να μην τα έδιναν "δωρέαν", να μην κατέβαιναν από μόνα τους, να μην ξεκινούσαν εγκατάσταση από μόνα τους, να μην μας τα είχε κάνει τσουρέκια η MS για το νέο λειτουργικό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...