Προς το περιεχόμενο

Microsoft: Τα Windows 10 Mobile δεν είναι προτεραιότητα φέτος


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως εγώ που έχω το 950 τα windows 10 μια χαρα μου φαίνονται όπως επίσης και κάποιες universal εφαρμογες τους και κάθε μέρα που μπαίνω στο windows central ολο καινούργιες universal εφαρμογές βλεπω . Τωρα επειδή έχω κατεβάσει instagram,twitter,Facebook universal εφαρμογές για τα 10 μια χαρα ειναι όπως και στα αλλα λειτουργικά,ε εντάξει αργούν λιγο στο να ανοίξουν τις φωτο πχ στο instagram αλλα οκ ακομα σε beta ειναι ,απο τοτε που το εγκατέστησα μου έχουν έρθει 3ενημερωσεις για το instagram θέλει δουλεια, αλλα δεν κράζω τωρα επειδή αργεί να μου τις κατεβάσει τις φωτο !!!απο τι στιγμή που μου έδωσε τη δυνατότητα να ανεβάζω βιντεο να στέλνω μνμ ιδιωτικά με τον άλλον!!!windows phone θα βγάλει και θα βγάζει τωρα δε ξέρω αν θα λέγονται Lumia η surface .Αν διαβάζετε στο windows central θα δείτε να λέει ο νουτελας ότι τα windows phone δε πέθαναν . Απλα τωρα ασχολούνται με τα 10 θέλουν να τα τελειοποιήσουν για εμάς τους χρήστες και επειδή θα ειναι ένα λειτουργικό σε όλες τις πλατφόρμες προσπαθούν να το κάνουν καλύτερο.αν και για μένα πιστεύω ότι μάλλον θα παει σε κινητά απο 5.7ιντσες και πανω και θα τους βάλει και πληκτρολόγιο αλλα δε θα σταματήσει να βγάζει και μικρότερα

Sent from my RM-1118_15207

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το fb app του android που τρώει για πρωινο τις μπαταρίες εννοείς και δεν μπορείς να δεις τα latest posts; ναι αν το χρησιμοποιήσεις μάλλον τρώει uninstall την πρώτη ημερα. Ίσως φταίει ότι έχω το 930 αλλά προβλήματα απόδοσης δεν έχω στην εφαρμογή του fb. Αντίθετα είναι πάρα πολύ γρήγορη εφαρμογή.

 

Εγώ ξέρω πως αν κοιτάμε μόνο τα προβλήματα του android και κανουμε τα στραβα μάτια η πλατφόρμα είναι καταδικασμένη να υπολειτουργεί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ αν τα Windows 10 mobile ηταν προτεραιότητά τους,θα ήταν πιο εξελιγμένα?

 

Μάλλον προσπαθούν να δικαιολογήσουν την αργή εξέλιξη του λειτουργικού λόγω ανικανότητας η αδιαφορίας η και τα 2 μαζί.

 

Αν ήθελαν πραγματικά θα είχαν εξελίξει καλύτερα το λειτουργικό.Αλλά έτσι είναι,βγάζουν αρκετά χρήματα από αλλού.

 

Πως θα αγοράσει κάποιος WP όταν τα διαβάζει αυτά?

 

Ας σεβαστεί τον κόσμο που έχουν αγοράσει WP και ας αφήσει τις μα@@@ίες.

 

Η πλειοψηφία θα επιλέξει android γιατί είναι πιο εξελιγμένο λειτουργικό.

 

ΥΓ:Η αναφορά αδυναμιών,κενών ασφαλείας κλπ για android δεν δικαιολογεί την αργή εξέλιξη των WP,ίσως καλύπτει τα ψυχολογικά κενά κάποιων που νιώθουν αδικημένοι απο την Microsoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλάβαμε... Καιρός για android λοιπόν!! Συγγνώμη αλλά η συγκεκριμένη εταιρία σε διώχνει από από μόνη της

δεν ειναι ασχημα ομως τα 10 mobile καθολου bugs ωραιο μενου και γενικα μια χαρα.μονο με τις εφαρμογες υπαρχει ενα θεματακι αλλα κι αυτες τωρα με το universal που ετοιμαζει θα αυγατισουν..οποτε μεινε για λιγο και βλεπεις.εγω εχω 2..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα

Έτσι κι αλλιώς δεν έχει προλάβει κ τπτ στις ημερομηνίες που δινει, φαντασου τωρα.

Βασικά εταιρεία μεγέθους MS δεν θα πρεπε να χει προτεραιότητες, θα πρεπε όλα να εκτελούνται ταυτόχρονα, γαμω τα δις σας.

 

Από έγκυρες πηγές έμαθα ότι ο Jack πήρε άδεια γιατρού 1.5 μήνα οπότε θα καθυστερησουν και τα extensions του Edge.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Οι πωλήσεις των Lumia στα Τάρταρα. Μόλις 2.3 εκ πωλήσεις Lumia το 1Q16. 

 

In other news η Microsoft έχασε τον στόχο εσόδων τριμήνου και η μετοχή πήρε την κατηφόρα.

 

Microsoft Corp’s quarterly adjusted profit missed analysts’ estimates as a continued slump in personal computer sales hurt the company’s core Windows business, sending its shares down 4 percent in extended trading.

 

Microsoft revenue, profit misses estimates

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πωλήσεις των Lumia στα Τάρταρα. Μόλις 2.3 εκ πωλήσεις Lumia το 1Q16. 

 

In other news η Microsoft έχασε τον στόχο εσόδων τριμήνου και η μετοχή πήρε την κατηφόρα.

 

 

Microsoft revenue, profit misses estimates

 

Λογικό πλέον δεν έχει κάποιο σαφές πλεονέκτημα έναντι του android όπως το απαράδεκτο user experience στις φθηνες συσκευες. Το android εχει βελτιωθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...