Προς το περιεχόμενο
doryforika2012

Acer aspire one προβλημα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ενα Acer aspire one με προβλημα στη κάρτα γραφικών. Είναι σαν καινούριο και μου είναι κρίμα να το πετάξω. Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορω να το κάνω?

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ενα Acer aspire one με προβλημα στη κάρτα γραφικών. Είναι σαν καινούριο και μου είναι κρίμα να το πετάξω. Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορω να το κάνω?

μπορείς να επικοινωνησεις με εταιρίες που κάνουν επιδιόρθωση κάρτες γραφικών αν και μόνο από το κόστος δεν νομίζω να σε ενδιαφέρει 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

αν δεν κάνω λάθος η κάρτα γραφικών είναι ενσωματωμένος στο cpu οπότε είναι δύσκολο η επιδιόρθωση του

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

τι διάγνωση ποιός την έκανε;;

μήπως είναι αλλού το πρόβλημα....

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Αν ειναι μητρικη

Δεν ειναι ακριβες

γυρω στα 40 με 50 ευρω εχιυν

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πρέπει να το πας να στο κοιτάξουν αλλα να ξέρεις οτι αν ειναι η κάρτα γραφικών και αν αλλάζει η επισκευή που θα σου κάνουν ακομα και με αλλαγή αλλης ίσως να μην κρατήσει και πολύ , δηλαδή μπορεί να σε βγάλει 3 4 μήνες και μετα να σου ξανα κάνει τα ίδια , απλα στο αναφέρω για να το έχεις υπόψιν σου και να υπολογίσεις το κόστος

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.