Προς το περιεχόμενο

Το πρώτο trailer για το Star Wars: Rogue One


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντος το Force awakens δεν ήταν κακό,δεν ήταν οτι περίμενα αλλά δεν ήταν κακό,δεν ξέρω γιατί γκρινιάζετε ορισμένοι εμένα καλό μου φαίνεται και ας είναι και "άρμεγμα" του σύμπαντος SW.

66085950.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

No lightsabers? Dafuq?! Πέρα από την πλάκα, με τη συνέχεια του force awakens τι θα γίνει;

Πως θες να έχει lightsabers όταν οι μόνοι που έχουν μείνει είναι Emperor/Vader και Yoda/Kenobi, με τους 2 τελευταίους να έχουν κρυφτεί για να μην τους βρουν οι 2 πρώτοι? :P

 

Episode 8 το 2018...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντος το Force awakens δεν ήταν κακό,δεν ήταν οτι περίμενα αλλά δεν ήταν κακό,δεν ξέρω γιατί γκρινιάζετε ορισμένοι εμένα καλό μου φαίνεται και ας είναι και "άρμεγμα" του σύμπαντος SW.

66085950.jpg

Εγώ πάντως φίλε είμαι υπέρ των Σταρ τρεκ. Οκ είναι καταπληκτικά σαν theme τα star wars,αλλά τουλάχιστον τα star trek έχουν μία συνέχεια και εξίσου καλούς ηθοποιούς.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρμεγμα θα μπορουσαμε να το πουμε εαν βγαζανε αηδιες(σα το assasins creed στα games).

Αυτο καλουτσικο φαινεται.

το assasins creed στην πλειοψηφία τους ειναι καλα παιχνιδια αυτο δεν σημενει οτι δεν  αρμεγουν το franchise

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχισε το αρμεγμα

 

Εχεις δικιο. ΠΩΣ ΤΟΛΜΑΕΙ μια εταιρεία να βγάζει πολλές συνέχειες απο ένα απο τα μεγαλύτερα IP του πλανητη το οποίο μάλιστα με μια ταινια σχεδον ξεχρέωσε την αγορά του; Ντροπή. Θα έπρεπε να βγάζει μια ταινια καθε 15 χρόνια επειδη εσυ συγκεκριμένα βαρέθηκες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...