Προς το περιεχόμενο

Επαγγελματικό γυάλισμα με αλοιφαδόρο και προιόντα 3M


billspeed

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω quick detailer είναι. Αυτός που έχω εγώ, δουλεύει με απιονισμένο νερό.

Είσαι τυχερός.. Εμένα το τρώει ο ήλιος και η βροχή..

 

Αααα. Επίσης μετά δεν θέλει πλύσιμο με ava και τέτοια. Θέλει πιο ήπιο σαμπουάν για να μη φύγει το κερί με τη μια. Το praktiker έχει ένα sonax πολύ vfm.

Δες πως γίνεται με το collinite άμα βραχεί λίγο!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ava δεν πρεπει ποτε να βαζουμε στο αμαξι μας,καλο ειναι να παρουμε ενα ειδικο σαμπουαν για το αμαξι..

 

Μια χαρα τον βρισκω τον Γαλλο,κριμα να μην εχω ακομα το s3 να σε ζορισω λιγο  : P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, έχει μερικούς που με ότι να' ναι τα πλένουν. Ένας φίλος και σαμπουάν για τα μαλλιά έριχνε..

Για την ηλικία του καλά κρατιέται.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία μέση τιμή όλης της διαδικασίας πόσο πηγαίνει.Ενδιαφέρομαι να κάνω στο Accord , πότε δεν το έχω περιποιήθει.Είναι αμάξι 13 ετών.Φύσικα και θα προτιμηθεί κάποιος επαγγελματίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία μέση τιμή όλης της διαδικασίας πόσο πηγαίνει.Ενδιαφέρομαι να κάνω στο Accord , πότε δεν το έχω περιποιήθει.Είναι αμάξι 13 ετών.Φύσικα και θα προτιμηθεί κάποιος επαγγελματίας.

 

Ανάλογα σε τι κατάσταση είναι το αυτοκίνητο. Οι τιμές παίζουν 120€, 200€, 220€. Θα πρέπει να το δει κάποιος επαγγελματίας για να σου πει το τι θα κάνει και να στο κοστολογήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να έχεις πάρκινγκ κλειστο για το αμαξι μετραει παρα πολυ.

 

Και μενα τωρα εξω ειναι, ειδικα τωρα με τις ζεστες θα μαρτυρισει

Οτι χειροτερο φιλε το ξερω..

Μια καλη κουκουλα ισως βοηθησει,ειχα δωσει θυμαμαι ενα 100αρικο αλλα ειναι λιγο ταλαιπωρια το βγαλε βαλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H κουκούλα το μόνο που προστατεύει είναι από κουτσουλιές και σκόνες, η προστασία από UV είναι μέτρια, και από τη θερμοκρασία και την υγρασία σχεδόν ανύπαρκτη. Εκτός αν δώσεις λεφτά για καμία διαστημική κουκούλα που θα σου σπάει και τα νεύρα με το βάρος της να την περάσεις. Κλειστός χώρος, ιδανικά αν ήταν και θερμαινόμενος. Και το χρώμα, καθώς και το detailing κρατάνε πολύ καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κουκουλα εφοσον δεν υπαρχει κλειστος χωρος μια χαρα κανει την δουλεια της,αλλα μιλαμε για κουκουλα οχι για 20ευρω απο τα lidl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, έχει μερικούς που με ότι να' ναι τα πλένουν. Ένας φίλος και σαμπουάν για τα μαλλιά έριχνε..

 

Γνωστός "βαφιάς" αυτοκινήτων (με πολύ καλή φήμη κιόλας) μου έχει πει ότι το σαμπουάν για τα μαλλιά είναι εξαιρετικό για πλύσιμο αυτοκινήτου. Περίεργο, αλλά αληθινό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...