Προς το περιεχόμενο

Η επόμενη ταινία Spider-Man ονομάζεται Spider-Man: Homecoming


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα ναι ρε φίλε! Δλδ πόσα ακόμα origin stories να δούμε; Τα μάθαμε απ έξω κι ανακατωτά. Φλώρος που γουστάρει γκόμενα,δαγκωνεται από ραδιενεργό αράχνη,μένει με θείους που ο ένας είναι μάρκα ρυζιού και πεθαίνει λέγοντάς του το κλισέ "με μεγάλη δύναμη έρχεται και μεγάλη ευθύνη" και νια νια νια...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τα ηλίθια σχόλια σας καταλαβαίνω ότι κανείς πιτσιρικι δε διαβαζε κομικς του σπαιντερμαν. ο σπαιντερμαν δεν είναι ένας κουλ μαμαω και δερνω χαρακτηρας. περισσότερο είναι φλώρος. το συμπερασμα από αυτα που λέτε είναι ότι θα τον ενσαρκωνε ιδανικα ένας τύπος σαν τον Vin Diesel. οι ηθοποιοί που τον έχουν παιξει είναι σχεδόν ιδανικοι για μένα. ειδικά αν ειχε διαβασει καποιος amazing spiderman του McFarlane, θα καταλαβαινε γιατί ο Garfield ήταν η τέλεια επιλογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μερικοί έχουμε λιώσει στα κόμικς του Spidey και ναι μεν εμφανισιακά ο Andrew Garfield είναι ίδιος με τον τρόπο που τον απιεκονιζαν McFarlane και Eric Larsen, αλλά κάθε ομοιότητα σταματά εκεί. Και φταίει ο σκηνοθέτης,όχι ο ηθοποιός προφανώς. Άλλωστε για το στόρι λέμε ότι βαρεθήκαμε τα ίδια και τα ίδια. Παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτώ... γιατί το ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ με τους υπερήρωες;;; Ειδικά με Μπάτμαν και Σπάιντερμαν (ο αγαπημένος μου);;;;

 

Για τον Σπάιντερμαν το 'χουν ΞΕΣΚΙΣΕΙ το θέμα, πόσες ταινίες πια πρέπει να βγάλουν;;; Ας βρουν άλλους ήρωες να βγάλουν ταινίες...

Θα προτιμούσα μια καλή ταινία με τον "ΤΙΜΩΡΟ", με έναν καλό ηθοποιό (ο 2ος τιμωρός ήταν ωραίος, με τον ηθοποιό που έπαιζε τον "Αντώνιο" απ' την σειρά "Ρώμη")...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσες θέλουν σιγά μην σε/με ρωτήσουν, αν δεν βγάζουν άνα Χ χρονικά διαστήματα θα  χάσουν (η Sony) τα δικαιώματα και θα γυρίσουν πίσω στη Marvel (Disney πλέον)...

 

Για τον ίδιο λόγο βγήκε και το τελευταίο Fantastic 4 έκτρωμα, για να μην χάσει τα δικαιώματα η Fox και γυρίσουν πίσω στη Marvel (Disney)...

 

Ο Punisher ανήκει στην Marvel (Disney), άρα δεν έχει "νόημα" να το ζητάς σε ένα topic με ταινία της Sony, πέρα από το γεγονός ότι δεν σε ακούνε από εδώ :P

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω ότι τον Spider-Man τον έχουνε βιάσει, λανσάροντας τον με οποίο πιθανό τροπο και με το νούμερο 3 remake να έρχεται.. Και όλα αυτα απ το 2002 και μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγώ ξέρω ότι τον Spider-Man τον έχουνε βιάσει, λανσάροντας τον με οποίο πιθανό τροπο και με το νούμερο 3 remake να έρχεται.. Και όλα αυτα απ το 2002 και μετά...

 

Sony (Spidey) and Fox (Fantastic 4) ftw :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...