Προς το περιεχόμενο

Elon Musk: Το Autopilot της Tesla μειώνει τα ατυχήματα κατά 50%


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε δεν αφήνετε τις @@ριες για αυτόνομη οδήγηση! Σαν την αγνή, πλήρη και ανόθευτη αίσθηση της οδήγησης δεν υπάρχει!!

+1 ενω προσπερνάς ενα αυτοκινητάκι μπροστά σου κατεβάζοντας από 5 3  και ακούς να βαράει κόφτης και να σκάει σκαστρα!!! και να βλέπεις την γκόμενα δίπλα σου να υγραίνει το βρακί της

τσσσσσ σαν την οδήγηση δεν έχει

 

να έλεγες οδήγηση με μηχανή πάει και έρχεται μαζί σου αλλά με αυτοκίνητο.... το ποιο βαρετό πράγμα ever ειδικά σε μεγάλα ταξίδια (εκτός και αν κάνεις αυτό που περιέγραψα δλδ andgry driving το οποίο ναι είναι αδρεναλίνη τρελά και ότι άλλο θες πες... είναι όμως και άκρος επικίνδυνο (για άλλους κυρίως, γιατι για την ζωή σου υπεύθυνος είσαι μόνο εσύ για άλλοις όμως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φιλαρακι θελω να οδηγω εγω .οχι να κοιμαμαι

 

Και καλά κάνεις, είμαι σίγουρος όμως ότι διαφωνεί μαζί η συντριπτική πλειοψηφία των οδηγών (ειδικά στα μεγάλα αστικά κέντρα) καθώς και το 100% όσων άλλαξε δραματικά η ζωή τους εξαιτίας ενός σοβαρού ή θανάσιμου τροχαίου ατυχήματος.

 

Αυτό με τον ύπνο που αναφέρεις είναι καλή ιδέα, δεν θα με χάλαγε καθόλου να ρίχνω ένα μικρο υπνάκο επιστρέφοντας από την δουλειά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και καλά κάνεις, είμαι σίγουρος όμως ότι διαφωνεί μαζί η συντριπτική πλειοψηφία των οδηγών (ειδικά στα μεγάλα αστικά κέντρα) καθώς και το 100% όσων άλλαξε δραματικά η ζωή τους εξαιτίας ενός σοβαρού ή θανάσιμου τροχαίου ατυχήματος.

 

Αυτό με τον ύπνο που αναφέρεις είναι καλή ιδέα, δεν θα με χάλαγε καθόλου να ρίχνω ένα μικρο υπνάκο επιστρέφοντας από την δουλειά.

δεν το εχεις διατυπωσει καλα . ειναι η συντριπτικη πλειοψηφια των οδηγων που βαριουντε να οδηγουν. κοινος οι οδηγοι του σαββατοκυριακου καθως και αυτοι που δεν εχουν ιδεα για το τι ειναι αυτοκινητο .

οταν εχω καποιους που ενω εχουν διπλωμα οδηγησεις και τους λεω δεν εχεις φωτα φρενων και μου απαντουν τι ειναι τα φωτα φρενων , οταν στην εθνικη εχει οριο για την μεσαια και αριστερη 120 και μου πανε με 90 η 80 και δεν κανουν στην ακρη τοτε γινονται ολα αυτα που λες . (ελπιζω να συμφωνεις με αυτα ) 

( αυτο με τα φωτα φρενων με εστειλε κανονικα . ) 

και τριτο ειναι η εμπειρια που εχει ο καθενας για το ποτε πρεπει να τρεξει και ποτε οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

+1 ενω προσπερνάς ενα αυτοκινητάκι μπροστά σου κατεβάζοντας από 5 3  και ακούς να βαράει κόφτης και να σκάει σκαστρα!!! και να βλέπεις την γκόμενα δίπλα σου να υγραίνει το βρακί της

τσσσσσ σαν την οδήγηση δεν έχει

 

να έλεγες οδήγηση με μηχανή πάει και έρχεται μαζί σου αλλά με αυτοκίνητο.... το ποιο βαρετό πράγμα ever ειδικά σε μεγάλα ταξίδια (εκτός και αν κάνεις αυτό που περιέγραψα δλδ andgry driving το οποίο ναι είναι αδρεναλίνη τρελά και ότι άλλο θες πες... είναι όμως και άκρος επικίνδυνο (για άλλους κυρίως, γιατι για την ζωή σου υπεύθυνος είσαι μόνο εσύ για άλλοις όμως?

Απλα οπως λενε πολλοι, Μνημονια μεχρι να σβησει ο ηλιος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...