Προς το περιεχόμενο

Τι αντηλιακό χρησιμοποιείτε;


nikospapadopoulos33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ξερετε οτι τις περισσοτερες φορες τα αντιλιακα με δεικτη προστασιας 30 εχουν μεσα κρεμα η οποια εχει δεικτη 50...Απλα φτιαχνεται το 50αρι και μπαινει και σε συσκευασια που απεξω γραφει 30...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον πηγα διακοπες και δοκιμασα καποια αντιηλιακα, κατεληξα ότι με βολεψε παρα πολύ της frezyderm το spray antiseb spf30.
καθολου λιπαρο, πιο λεπτορευστο από οσα δοκιμασα και βοηθαει με ακμη σωματος αν εχετε (πλατη πχ)

θελω στ αληθεια ένα lifetime supply σε ΟΛΑ τα προιοντα frezyderm

 


 

Καμιά φορά βάζω και από αυτές που προστατεύουν από την ακτινοβολία των WiFi κτλ.

τι είναι αυτό?!?!?!??!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πρόσωπο πάντα απο εταιρείες Lancome,Clinique,Siseido κλπ για σώμα caroten ή Φαρμακείο.Δυστυχώς τα σουπερ μαρκετ δεν κάνουν σωστη συντηριση των προιοντων συν πουλάνε τα περσινα και προπερσινα...

Ο ήλιος δυστυχώς γερναει το δέρμα,το έχω παρατηριση στην φάτσα μου τα τελευταία χρόνια χαχα

Ομως να θυμόμαστε τα αντιλιακά τα βάζουμε 20-30 λεπτα πριν την έκθεση και ανανεώνουμε ανάλογως τον δεικτη προστασίας πχ ενα 30αρι μας καλύπτει για 2-3 ώρες κατα την έκθεση :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Πήρα για το φίλο μου αυτό εδώ (Vichy Soleil SPF 50) που έχει πολύ ανοιχτόχρωμη και ευαίσθητη επιδερμίδα, καίγεται με το παραμικρό. Είναι πολύ ελαφρύ, δεν έχει έντονο άρωμα, αφήνει μια αύρα δροσιάς, είναι μη λιπαρό και η φάση με το on/off κουμπάκι είναι πρακτική μιας και δεν έχει καπάκι να το χάνεις ή να σου τρέχει. 

 

Αν δεν έχεις θέμα με καψίματα, προτίμησε κάποιο λάδι από αυτά που αναφέρθηκαν πιο πάνω.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...