Προς το περιεχόμενο

Απόψεις για Blackberry


stevengreeceGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λιγες μερες πηρα το Z30...Οποιος θελει ποιοτητα και αξιοπιστια και δεν του αρεσουν οι παπατζες...παει σε Blackberry... Ενα θα πω μονο ποιοτητα σηματος και κλησης που δεν υπαρχουν πουθενα και το βασικοτερο για μενα η μπαταρια του πηγαινει στο 0% και το κινητο δεν σε προδιδει ευκολα...Μπορεις να το χρησιμοποιησεις αρκετες ωρες στο 0%..Βρειτε καποιο αλλο απο τους κολοσους-σκουπιδια του ανδροιντ που καθε εξαμηνο ειναι για πεταμα οπως και του δαγκωμενου μηλου που εχουν μια αλφα ποιοτητα αλλα τα αγοραζεις υπερεκτιμημενα σε τιμη για αυτα που προσφερουν...Οποιος θελει καλο κινητο παει σε Blackberry οποιος θελει παιχνιδι σε adoroid οποιος τελος θελει να του πιασουν τον κωλο παει σε apple...Αυτα τα λιγα

 

Όταν δείχνεις πλήρη άγνοια για το τι γίνεται στο android, πώς να σε εμπιστευτούμε για τα Blackberry?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πριν λιγες μερες πηρα το Z30...Οποιος θελει ποιοτητα και αξιοπιστια και δεν του αρεσουν οι παπατζες...παει σε Blackberry... Ενα θα πω μονο ποιοτητα σηματος και κλησης που δεν υπαρχουν πουθενα και το βασικοτερο για μενα η μπαταρια του πηγαινει στο 0% και το κινητο δεν σε προδιδει ευκολα...Μπορεις να το χρησιμοποιησεις αρκετες ωρες στο 0%..Βρειτε καποιο αλλο απο τους κολοσους-σκουπιδια του ανδροιντ που καθε εξαμηνο ειναι για πεταμα οπως και του δαγκωμενου μηλου που εχουν μια αλφα ποιοτητα αλλα τα αγοραζεις υπερεκτιμημενα σε τιμη για αυτα που προσφερουν...Οποιος θελει καλο κινητο παει σε Blackberry οποιος θελει παιχνιδι σε adoroid οποιος τελος θελει να του πιασουν τον κωλο παει σε apple...Αυτα τα λιγα

Ναι αγαπητε εχεις δικιο τα κορυφαια Android στο εξαμηνο και ειναι για πεταμα. Απλα αν εχεις πιασει μονο κατι παλιες συσκευες android ειδικα τις φθηνες τυπου Sony xperia neo V κλπ ή samsung ειναι λογικο να εχεις αυτη την αποψη. Καλο ειναι βεβαια να μην το γυρνας σε συμβουλες σε forums γιατι θα πεσουν ντοματες και γιαουρτια οταν γραφονται ανακριβειες και παει να γινει παραπληροφορηση.

 

Η Blackberry κακα τα ψεμματα εμεινε πισω στις εξελιξεις(οπως και η Nokia)και απο εκει που καποτε ηταν οι πρωτοποροι στην κινητη τηλεφωνια,πλεον ειναι στο τελος,βεβαια αντι για Nokia πλεον ειναι η Microsoft και η Blackberry που μεχρι και android κινητο εβγαλε.

 

Γνωμη μου οσον αφορα την Blackberry ειναι οτι αξιζουν πλεον μονο σαν δευτερα κινητα και αρα δεν αξιζει καποιος να δωσει πολλα χρηματα για αυτα. Γιαυτο και δεν αξιζει πλεον τιποτα παραπανω απο Blackberry Q5 ή Q10.

 

ΤΟ passport ειναι μια πολυ ενδιαφερουσα συσκευη,αλλα το κακα που εχει ειναι οτι απευθυνεται σε συγκεκριμενο κοινο και επισης το κοστος αγορας τους ειναι απαγορευτικο.Επισης και ο δεικτης Sar του ειναι σε αρκετα υψηλα επιπεδα(βεβαια εχει πολυ καλο σημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω νομιζω οτι ειναι λιγο υπερβολη οτι σε εξι μηνες ειναι για πεταμα, τα Android, μια χαρα κρατανε και 2 και 3 χρονια, απλος δεν ανανεωνεται το λειτουργικο τους. Τα Blackberry 10 εχουν την ποιοτιτα κατασκευης που σου επιτρεπει να τα χρεισημοπιοις για πολλα χρονια. Το Passport δεν εχει απαγορευτικο κοστος μιας και οι τιμες του κυμαινονται απο 400 ευρω στο Amazon, αναλογως τον χαρακτιριστικων του. Το ασυνηθηστο σχημα του ειναι ομως πολυ λειτουργικο μιας και οι σελιδες στο web βγαινουν ολοκληρες και δεν χρειαζεται να κανεις scroll συνεχεια για να διαβασεις κατι. Και ειναι αληθεια οτι με της κεραιες paratek που εχει αυτο, το Ζ30 και το Classic, εχεις σημα εκει που ειναι ασθενες το σημα και η κληση βγαινει κανονικα. Ο ηχος ειναι εκπληκτικος. Δυστυχος το marketing της Blackberry δεν εχει κανει καλη δουλεια τα τελευταια χρονια και ο πολυς κοσμος εχει κατευθηνθη στα Android και στα Apple. Δεν γνωριζει ο πολυς κοσμος το λειτουργικο ΒΒ10 που ειναι ευκολο, εξυπνο, ασφαλης χωρις ιους, χωρις κοληματα και σου δινει απολητη εξουσια στην διαχηρηση των εφαρμογων. Παντως οσο υπαρχουν οι συσκευες ΒΒ10 αξιζει να της αποκτησετε και δεν θα το μετανιωσετε!    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λιγες μερες πηρα το Z30...Οποιος θελει ποιοτητα και αξιοπιστια και δεν του αρεσουν οι παπατζες...παει σε Blackberry... Ενα θα πω μονο ποιοτητα σηματος και κλησης που δεν υπαρχουν πουθενα και το βασικοτερο για μενα η μπαταρια του πηγαινει στο 0% και το κινητο δεν σε προδιδει ευκολα...Μπορεις να το χρησιμοποιησεις αρκετες ωρες στο 0%..Βρειτε καποιο αλλο απο τους κολοσους-σκουπιδια του ανδροιντ που καθε εξαμηνο ειναι για πεταμα οπως και του δαγκωμενου μηλου που εχουν μια αλφα ποιοτητα αλλα τα αγοραζεις υπερεκτιμημενα σε τιμη για αυτα που προσφερουν...Οποιος θελει καλο κινητο παει σε Blackberry οποιος θελει παιχνιδι σε adoroid οποιος τελος θελει να του πιασουν τον κωλο παει σε apple...Αυτα τα λιγα

 

θα συμφωνήσω με σενα φιλε. Android = αλλαγή κάθε 6 μήνες, κάνουν κάθε λίγο και λιγάκι αναβαθμίσεις σε εφαρμογές με αποτέλεσμα να βαρενουν,να βαρενουν,να βαρενουν το κινητο μεχρι που η θα το σπασεις απ τα νευρα σου για τα λαγκαρισματα και του ότι σερνετε (μια συσκευή τωρα που ειχες δώσει κατι μηνες πριν ένα σκασμο λεφτα)  η που θα πας σε καποιο πιο "αερατο" λειτουργικό. Επίσης Android = λαγκαρισματα = εκνευριστικές διαφημίσεις κάθε λίγο κ λιγάκι= virus-spam-ads. Μονο αν εχεις φραγκα και κάθε 4 μηνες παίρνεις ναυαρχίδες τυπου GS6 _ S7,HTC10, με 4-8 και 154 πυρήνες για να σηκώνουν το φορτιο..όλα τα φτηνά ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ!! Για μενα παντως μετα από 4 συσκευές android (Magic,Xperia S,Z, GSIIΙ),την ησυχία μου τηΝ βρήκα μονο στο BB10Os και στα μισητά για πολλούς κάφρους και κομπλεξικούς,WP. το Ios για μενα είναι ένα smooth κινητο υπερεκτιμημένο όμως και υπερβολικά ΑΚΡΙΒΟ. Το μονο θετικο στα android και ios που είναι κοινο βεβαια είναι οι εφαρμογες. Το BBos10 τα χει όλα , τα κανει όλα, εχει brand σεβαστο, ΟΛΕΣ τις κλασσικές εφαρμογές, καθως και άλλες τοσες απ την android πλατφορμα, και γενικά ότι λενε και οι φιλοι πιο πανω..δε του λειπει τιποτα. Το μονο που θα του λειπει και αυτο είναι το θλιβερο της υπόθεσης, είναι αν σταματήσει η υποστήριξη απ την BB λογω του σαβουρο-android.. πραγματικά θα είναι κριμα.. Πάντως το z10 μου και το lumia 930- 640 μου δε τα αλλάζω ούτε με σφαίρες.. βρήκα την ησυχία μου επιτέλους και οσονουπο για την τρελλα μου παω στην ναυαρχιδα Passport.

Εγω νομιζω οτι ειναι λιγο υπερβολη οτι σε εξι μηνες ειναι για πεταμα, τα Android, μια χαρα κρατανε και 2 και 3 χρονια, απλος δεν ανανεωνεται το λειτουργικο τους.  

 

τα δικα μου android κινητα φιλε μου πλεον ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ γιατι ζητουν μεγαλη ram. όταν τα ειχα παρει ηταν ναυαρχιδες. Τωρα είναι για πεταμα..δυστηχως και κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνήσω με σενα φιλε. Android = αλλαγή κάθε 6 μήνες, κάνουν κάθε λίγο και λιγάκι αναβαθμίσεις σε εφαρμογές με αποτέλεσμα να βαρενουν,να βαρενουν,να βαρενουν το κινητο μεχρι που η θα το σπασεις απ τα νευρα σου για τα λαγκαρισματα και του ότι σερνετε (μια συσκευή τωρα που ειχες δώσει κατι μηνες πριν ένα σκασμο λεφτα) η που θα πας σε καποιο πιο "αερατο" λειτουργικό. Επίσης Android = λαγκαρισματα = εκνευριστικές διαφημίσεις κάθε λίγο κ λιγάκι= virus-spam-ads. Μονο αν εχεις φραγκα και κάθε 4 μηνες παίρνεις ναυαρχίδες τυπου GS6 _ S7,HTC10, με 4-8 και 154 πυρήνες για να σηκώνουν το φορτιο..όλα τα φτηνά ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ!! Για μενα παντως μετα από 4 συσκευές android (Magic,Xperia S,Z, GSIIΙ),την ησυχία μου τηΝ βρήκα μονο στο BB10Os και στα μισητά για πολλούς κάφρους και κομπλεξικούς,WP. το Ios για μενα είναι ένα smooth κινητο υπερεκτιμημένο όμως και υπερβολικά ΑΚΡΙΒΟ. Το μονο θετικο στα android και ios που είναι κοινο βεβαια είναι οι εφαρμογες. Το BBos10 τα χει όλα , τα κανει όλα, εχει brand σεβαστο, ΟΛΕΣ τις κλασσικές εφαρμογές, καθως και άλλες τοσες απ την android πλατφορμα, και γενικά ότι λενε και οι φιλοι πιο πανω..δε του λειπει τιποτα. Το μονο που θα του λειπει και αυτο είναι το θλιβερο της υπόθεσης, είναι αν σταματήσει η υποστήριξη απ την BB λογω του σαβουρο-android.. πραγματικά θα είναι κριμα.. Πάντως το z10 μου και το lumia 930- 640 μου δε τα αλλάζω ούτε με σφαίρες.. βρήκα την ησυχία μου επιτέλους και οσονουπο για την τρελλα μου παω στην ναυαρχιδα Passport.

 

 

τα δικα μου android κινητα φιλε μου πλεον ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ γιατι ζητουν μεγαλη ram. όταν τα ειχα παρει ηταν ναυαρχιδες. Τωρα είναι για πεταμα..δυστηχως και κριμα.

Το ποιο καινούριο android που αναφέρεις, κυκλοφόρησε πριν 4 χρόνια...

 

Πιασε πρώτα κανένα σύγχρονο τηλέφωνο, μάθε, και άσε τις συμβουλές στους ανθρώπους που ξέρουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποιο καινούριο android που αναφέρεις, κυκλοφόρησε πριν 4 χρόνια...

 

Πιασε πρώτα κανένα σύγχρονο τηλέφωνο, μάθε, και άσε τις συμβουλές στους ανθρώπους που ξέρουν.

 

Το Xperia T2 ultra είναι 4αετιας εσυ ανθρωπε που ξερεις? σε παρακαλω. Δεν εχεις spam εσυ ανθρωπε που ξερεις? ασε τα λαγκαρισματα στην ακρη, δεν εχεις διαφημισεις? δεν εχεις σπαστικα spams και ιους και να πρεπει να του φορας συνεχεια adblock kai antivirus? ένα παιχνιδι παω να παιξω και μου βγαινει η παναγια στις διαφημισεις,σε παρακαλω. τον πονο μου λεω που κλαιω τα λεφτα μου, και επιτέλους με του που αλλαξα λειτουργικά "κακιστα" για μερικους προφέσορες και ειδικούς, βρηκα την ησηχια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Xperia T2 ultra είναι 4αετιας εσυ ανθρωπε που ξερεις? σε παρακαλω. Δεν εχεις spam εσυ ανθρωπε που ξερεις? ασε τα λαγκαρισματα στην ακρη, δεν εχεις διαφημισεις? δεν εχεις σπαστικα spams και ιους και να πρεπει να του φορας συνεχεια adblock kai antivirus? ένα παιχνιδι παω να παιξω και μου βγαινει η παναγια στις διαφημισεις,σε παρακαλω. τον πονο μου λεω που κλαιω τα λεφτα μου, και επιτέλους με του που αλλαξα λειτουργικά "κακιστα" για μερικους προφέσορες και ειδικούς, βρηκα την ησηχια μου.

 

Αν είχες συμβουλευτεί τους προφεσορες δεν θα έπαιρνες το T2 Ultra βασικά. Τέλοσπάντων ακόμα και η ίδια η Blackberry βγάζει android πλέον, δεν υπάρχει άλλη απάντηση στις ανακρίβειες που γράφονται. Κλάψε τα λεφτά σου επειδή είσαι άσχετος, όχι επειδή αγόρασες android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Xperia T2 ultra είναι 4αετιας εσυ ανθρωπε που ξερεις? σε παρακαλω. Δεν εχεις spam εσυ ανθρωπε που ξερεις? ασε τα λαγκαρισματα στην ακρη, δεν εχεις διαφημισεις? δεν εχεις σπαστικα spams και ιους και να πρεπει να του φορας συνεχεια adblock kai antivirus? ένα παιχνιδι παω να παιξω και μου βγαινει η παναγια στις διαφημισεις,σε παρακαλω. τον πονο μου λεω που κλαιω τα λεφτα μου, και επιτέλους με του που αλλαξα λειτουργικά "κακιστα" για μερικους προφέσορες και ειδικούς, βρηκα την ησηχια μου.

Εχω android κινητο και εχω κατεβασει το hearthstone.Ουτε μια διαφημιση δεν εμφανιζεται.Το ιδιο και στο final fantasy φιλου σε iphone.

 

 

Αν μου εχεις κατεβασει δωρεαν παιχνιδακια ειναι λογικο να σου εχουν διαφημισεις γιατι ο αλλος απο το τσαμπε του Ελληναρα δεν θα μπει και μεσα ξερεις.

 

Επισης αναφερεις παραπανω το Galaxy S3 σαν Android ναυαρχιδα που ειχες και τωρα εχει ηδη βγει στην αγορα το Galaxy S7??

 

Αρα εισαι σε θεση να εκφερεις αποψη για το android των τελευταιων ετων???Οχι.Τι κανεις στην ουσια???Παραπληροφορεις τον κοσμο για το τι ισχυει σημερα.

 

Καθε 4 μηνες να αλλαζεις Android ναυαρχιδες???Το T2 ultra δεν ειναι παλιο κινητο αλλα για την εποχη του ηταν κακιστο για αυτα που προσφερε.Κοινως επεσαν στα χερια σου κακα κινητα και βγαζεις αποψη για τα παντα μεχρι σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν είχες συμβουλευτεί τους προφεσορες δεν θα έπαιρνες το T2 Ultra βασικά. Τέλοσπάντων ακόμα και η ίδια η Blackberry βγάζει android πλέον, δεν υπάρχει άλλη απάντηση στις ανακρίβειες που γράφονται. Κλάψε τα λεφτά σου επειδή είσαι άσχετος, όχι επειδή αγόρασες android.

ανακριβιες? πλακα εχεις και εισαι εκτος απο ξεροληδης και πολυ εθιστικος. Το ασχετος να το πεις σε καναν αλλον. Το τι κινητα εχουν περασει απ τα χερια μου και το ποσα χρονια ασχολουμε με το αθλημα δε το ξερεις. Θα σε παρακαλεσω να εισαι πιο κοσμιος στις εκφρασεις σου και τις μαγκες σου αλλου. Την γνωμη μου ειπα απο την προσωπικη εμπειρια. Αν τωρα εσυ το κινητουλη σου κοστιζει 500+ ευρωπουλα και εχεις την ησηχια σου δε θα διαφωνισω.. το ανεφερα και πιο πανω νομιζω οταν ελεγα οτι για να εχεις ενα android απροβληματιστο( ! ) πρεπει να ειναι πλεον τις ταξης GS6 και πανω η κινεζια αγνωστου εταιριας 15πυρινο του σωρου χωρις brandname. Εγω το μονο και πολύ αλλοι που ειπα είναι ότι το BB10 είναι ένα αδικημένο λειτουργικό,απροβληματιστο, που δυστυχώς θα πρεπε να αναπτύσσετε σηνεχως για να βαζει τα γυαλιά σε λειτουργικά "κολοσσούς" που υποστηρίζεις και καλα κάνεις. Στην τελικη την γνωμη μου ειπα απ την πολυετή εμπειρία που εχω με όλα τα λειτουργικά που εχουν κυκλοφορήσει απ το 1998 κ μετα.  Σεβομαι την αποψη σου αλλα θα σε παρακαλουσα να μην εισαι εθιστικος και προπέτης.    Και κατι άλλο,, δε μου απαντησες για όλα τα προβλήματα που αναφερα πιο πάνω.. γιατι?? μηπως εχεις το αγαπημενο για μενα galaxy S6 edge (Υ.Γ απ τα πιο ομορφα κινητα που εχω αγγιξει) (respect κακα τα ψέματα)  και εχεις δοκιμάσει να παίξεις κανα badland η κανα gods of rome και εχεις φαει τις διαφημησεις της αρκούδας? γιατι δε απαντας για τα σπαμ?  τελος πάντων.. ότι γουσταρει ο καθένας παιρνει. πρόβλημα του. Tα δοκιμασα πολλακις τα android και εκτος αυτου τα ειδα και από φιλους,συγγενεις κλπ, φτηνιάρικα και μη, τα τέσταρα, εκανα τις συγκρισεις μου και καταστάλαξα. Οσο για το Xperia ultra όταν κυκλοφόρησε το 2014 με την JB και μετα με την κιτκατ εκδοση,θεριζε, και δεν ηταν και φτηνοκινεζια του τσουβαλιού.. ηταν sony..όπως και η κινηταρα το Xperia s.. απλα η λογικη είναι μια και πρεπει να σαι μακακας για να μην καταλάβεις.. την πολιτική της google..ανακύκλωση κάθε 5 μηνες..απαιτήσεις των εφαρμογών και δη της google κατά κυριο λογο σημαινει αναβάθμιση νεας συσκευής. οκ?  Σεβαστο και να το λήγουμε εδώ.

 


Εχω android κινητο και εχω κατεβασει το hearthstone.Ουτε μια διαφημιση δεν εμφανιζεται.Το ιδιο και στο final fantasy φιλου σε iphone.

 

 

Αν μου εχεις κατεβασει δωρεαν παιχνιδακια ειναι λογικο να σου εχουν διαφημισεις γιατι ο αλλος απο το τσαμπε του Ελληναρα δεν θα μπει και μεσα ξερεις.

 

Επισης αναφερεις παραπανω το Galaxy S3 σαν Android ναυαρχιδα που ειχες και τωρα εχει ηδη βγει στην αγορα το Galaxy S7??

 

Αρα εισαι σε θεση να εκφερεις αποψη για το android των τελευταιων ετων???Οχι.Τι κανεις στην ουσια???Παραπληροφορεις τον κοσμο για το τι ισχυει σημερα.

 

Καθε 4 μηνες να αλλαζεις Android ναυαρχιδες???Το T2 ultra δεν ειναι παλιο κινητο αλλα για την εποχη του ηταν κακιστο για αυτα που προσφερε.Κοινως επεσαν στα χερια σου κακα κινητα και βγαζεις αποψη για τα παντα μεχρι σημερα.

 

για πιο λογο ρε φιλε να μην χρησημοποιω ακομα το s3? για ποιο λογο να αγορασω το s7 με τα 900ευρω? για 600 ευρω δουλεύουμε πλεον. γιατι είναι μαπα το T2 ? όλα τα κινητα θεριζαν στις εκδοσεις τους. Κανανε αναβαθμίσεις ξεπιτιδες για να παρουμε αλλα,οχι για να τα κρατησουμε..Τωρα μπαινω καπου με τον browser και τρωω ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙς με το τσουβαλι. ΔΕΝ ΘΕΛΩ SPAM ΚΑΙ ADs!! Παιζω dead trigger 2 και σταματα το κινητο για ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ όταν παιζω dead trigger 2 στο lumia ! Ti δε καταλαβαίνεις? ποια παραπληροφοριση? ότι βλεπω λεω! ελεος.


και να μην αναφερω το θεμα ασφάλειας που ειπαρχει στα Blackberry σε σχεση με το ios και το android γιατι ποναει..αστο.. Τα σεβη μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή δική μου εμπειρία σχετικά με τα λειτουργικά συστήματα είναι πως το Android μπορεί να αντεπεξέλθει σε όλες τις συνθήκες ακόμα και για 3 χρόνια μόνο εάν έχει ένα καλό UI. Όπως με το Moto G 3rd Gen πρώτη φορά ζω μια τέτοια εμπειρία Android. Σχεδόν μηδενικό lag. Από την άλλη είχα και WP αισθητά ποιο γρήγορο αλλά το πρόβλημα είναι οι εφαρμογές και το ότι η MS πολλά υποσχέθηκε και τίποτα δεν έκανε. Ή επόμενη συσκευή μου μπορεί να είναι BB, ή IOS ή και Android.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζάμπα γράφεις κατεβατά, ξεφτιλίζεσαι με αυτά που γράφεις και μετά σου φταίνε όσοι σου γράφουν αυτό που ισχύει. Ασχολείσαι με το άθλημα και αγόρασες το T2 Ultra. Έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε παιδια ποιος σας κατηγορησε το λειτουργικο της bb; ειχα bb και το εδωσα πριν την ωρα μου, να πω ακομη αλλη μια φορα οτι ειναι το καλυτερο λειτουργικο που εχω δοκιμασει ,αλλα τι να το κανω αν δεν δουλευουν σωστα καποιες εφαρμογες που χρειαζομουν; ειχα το z10 ,το εδωσα για να παρω το g2 ,ε ,μερα με την νυχτα τα δυο κινητα, με το g2 ησυχασα , οτι ηθελα το εκανα ,

τωρα πειτε μου ενα λογο για να εχω bb , για το hub; δεν λεω καλο αλλα δεν ειναι λογος αυτος, για τι αλλο;

τωρα εχω το m9 που εχω να  κλεισω το κινητο απ οταν το αγορασα, κανα 9μηνο ,ε λαγκ δεν εχω δει ακομα και ας εχω 30 εφαρμογες ανοιχτες ,τι να λεμε τωρα; ,η μηπως σε 4 χρονια θα εχει θεμα το m9; ακομη και να εχει δυσκολα κραταει κανεις 4 χρονια κινητο

 

οπως και τα wp ,καλο λειτουργικο αλλα και εκει το store υποφερει

τι ios ωραιο λειτουργικο αλλα κλειδωμενο και πανακριβο

η καλυτερη λυση ειναι android ,απο θεμα εφαρμογων αλλα και απο θεμα τιμης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε παιδια ποιος σας κατηγορησε το λειτουργικο της bb; ειχα bb και το εδωσα πριν την ωρα μου, να πω ακομη αλλη μια φορα οτι ειναι το καλυτερο λειτουργικο που εχω δοκιμασει ,αλλα τι να το κανω αν δεν δουλευουν σωστα καποιες εφαρμογες που χρειαζομουν; ειχα το z10 ,το εδωσα για να παρω το g2 ,ε ,μερα με την νυχτα τα δυο κινητα, με το g2 ησυχασα , οτι ηθελα το εκανα ,

τωρα πειτε μου ενα λογο για να εχω bb , για το hub; δεν λεω καλο αλλα δεν ειναι λογος αυτος, για τι αλλο;

τωρα εχω το m9 που εχω να  κλεισω το κινητο απ οταν το αγορασα, κανα 9μηνο ,ε λαγκ δεν εχω δει ακομα και ας εχω 30 εφαρμογες ανοιχτες ,τι να λεμε τωρα; ,η μηπως σε 4 χρονια θα εχει θεμα το m9; ακομη και να εχει δυσκολα κραταει κανεις 4 χρονια κινητο

 

οπως και τα wp ,καλο λειτουργικο αλλα και εκει το store υποφερει

τι ios ωραιο λειτουργικο αλλα κλειδωμενο και πανακριβο

η καλυτερη λυση ειναι android ,απο θεμα εφαρμογων αλλα και απο θεμα τιμης

 

απλα αυτο που λεω είναι ότι για να εχεις καλο android πρεπει να τα σκασεις γερα. Τα φτηνα android γιατι να μην τσουλάνε? δε το καταλαβα αυτο? αυτο που εννοω είναι ένα,οτι ειτε φτηνο BB10 παρεις ειτε ακριβο lagαρισματακια,ιους,διαφημησεις και ολες αυτές τις μ....ς δε τις εχεις.. ειτε φτηνο WP παρεις ειτε ακριβο πάρεις τα WP τρεχουν σα διαολεμενα και με ένα πυρηνα και με μισο δηλαδή,χεχεχε! Ok ειδικα τα WP εχουν ένα θεμα με το store τους για πολλους..αλλα για μενα προσωπικα δεν υσχιει γιατι ότι γουστάρω από εφαρμογες βασικες η μη - παιχνιδακια βασικα η μη τα εχει όλα και με εχει καληψει στα παντα.. Αλλα για τα BB10 ότι ελληψεις ειχα από εφαρμογές στο z10 μου τα βρηκα απ το play store και παιζουν ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΑ μετα και το τελευταιο update.. Από εδώ και περα αφου η ιδια η εταιρια παρατησε στα κρυα του λουτρου το διαμαντι τους BB10 και ασχολειτε με android για να κερδισει μεριδιο αγορας τι να πω...θα αρχισει σιγα σιγα η καταρευση δυστηχως για το bb10.. (Υ.Γ το m9 που ανεφερες είναι ναυαρχιδα και νομιζω αν διαβασεις κατι πιο πανω που εγραψα είναι το ότι για να εχεις κινητο καλο που να τρεχει android απροβληματιστα,,τουλάχιστον σε θεματα ταχητητας,benchmark υψηλα κλπ,πρεπει να σκασεις 500+..πραγμα που δεν υσχιει για τα πιο φτηνα android κινητα που δεν μπορουν ουτε τα βασικα ενός απλου τηλεφωνου να κανουν χωρις να κολλησουν) 

Τζάμπα γράφεις κατεβατά, ξεφτιλίζεσαι με αυτά που γράφεις και μετά σου φταίνε όσοι σου γράφουν αυτό που ισχύει. Ασχολείσαι με το άθλημα και αγόρασες το T2 Ultra. Έγινε.

 

εσυ ξεφτιλίζεσαι δυστηχως φιλαρακι που δε σεβεσαι την αποψη του αλλου και δεν δινεις σημασια σε αυτά που γραφω παρα μονο σε καποια σημεια που σε βολευουν  μονο κ μονο για να μου την πεις. Ειπα και πριν και δε το ξαναλεω και διαβασε το αυτή την φορα, ειπα οτι τα φορτωνουν τα κινητα με αναβαθμίσεις ενώ δεν πρεπει και δε το επιτρεπει το hardware τους,μονο και μονο για να πετας τις συσκευες και να παιρνεις άλλες. Το S3 ειδικα και το Xperia s ,και το Τ2 που λετε (480ευρουλακια μου χε κοστισει το κινητο για "πεταμα" που αναφερεσε) με ICS με JB και KitKat βγαζαν ματια. Για πιο λογο να μου καταστρεψει το κινητο μου η sony και η google με το lollipop πχ που με αναγκασε να εγκαταστησω? δε το καταλαβα? εκει κολλαω..δηλαδή ντε κ καλα πρεπει να μαι καταναλωτικο θυμα με το στανιο? To z10 και τα WP μου θα τα αλλαξω όταν τα βαρεθω γιατι θα τα βαρεθω και θα τα λοιωσω στην χρηση,ΟΧΙ γιατι ψιλολαγκαρουν η χοντρολαγκαρουν η γιατι μπηκε καποιος ιος η σπαμ και πρεπει αναγκαστικα να παρω άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πιο λογο ρε φιλε να μην χρησημοποιω ακομα το s3? για ποιο λογο να αγορασω το s7 με τα 900ευρω? για 600 ευρω δουλεύουμε πλεον. γιατι είναι μαπα το T2 ? όλα τα κινητα θεριζαν στις εκδοσεις τους. Κανανε αναβαθμίσεις ξεπιτιδες για να παρουμε αλλα,οχι για να τα κρατησουμε..Τωρα μπαινω καπου με τον browser και τρωω ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙς με το τσουβαλι. ΔΕΝ ΘΕΛΩ SPAM ΚΑΙ ADs!! Παιζω dead trigger 2 και σταματα το κινητο για ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ όταν παιζω dead trigger 2 στο lumia ! Ti δε καταλαβαίνεις? ποια παραπληροφοριση? ότι βλεπω λεω! ελεος.

και να μην αναφερω το θεμα ασφάλειας που ειπαρχει στα Blackberry σε σχεση με το ios και το android γιατι ποναει..αστο.. Τα σεβη μου.

 

Σου εγραψα εγω πουθενα να πας να αγορασεις το S7???Τα 900ευρω παλι απο που προκυπτουν??Εγω 540το βλεπω.

 

Εγω αυτο που σου ειπα ειναι οτι δεν γινεται να εχεις 4 μοντελα παλιοτερο κινητο και να απαιτεις να πηγαινει σφαιρα οπως το καινουργιο.

 

Οσο για το T2 γιατι ειναι μαπα??Το ρωτας τωρα σοβαρα???Γιατι κοστιζε 400ευρω

http://techblog.gr/mobile/sony-xperia-t2-ultra-hands-video-techblogtv-9542/

Ιδια specs με το Moto G(2nd gen)των 150-170περιπου ευρω και το T2 κοστιζε πολυ ακριβοτερα.

6ιντσες κινητο με αναλυση 1280x720???

Και πηγαιναν τοτε αυτοι που πραγματικα ηξεραν και αγοραζαν το φθηνοτερο G2(μιας και ειχε πεσει και αρκετα η τιμη του λογω G3)και ειχες ενα κινητο που εκανε παπαδες.Οχι μονο το καλυτερο κινητο που εχει βγαλει η LG εδω και χρονια αλλα και πολυ οικονομικο για αυτα που προσφερει. Ηταν πραγματικα καλυτερο στα παντα απο το Τ2.

 

Και συνεχιζεις την παραπληροφοριση απο κατω.Για να εχεις ενα καλο Android πρεπει να τα σκασεις γερα???Προσδιορισε τι εννοεις με το ''καλο''.Γιατι υπαρχει κοσμος που και με Android κατω των 300ευρω κανει μια χαρα την δουλεια του.

 

Στα Windows phone δηλαδη για ενα καλο windows phone(δηλαδη lumia 950 και 950xl)δεν πρεπει να τα σκασεις γερα???

https://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna.html?from=catspan&keyphrase=950xl

https://www.skroutz.gr/s/8332719/Samsung-Galaxy-S7-32GB.html

Φυσικα θα μπορουσα να εβαζα και φθηνοτερα android οπως το Sony Z5 αλλα δεν εχει νοημα.

 

Το Lumia 930 που εχεις ξερεις τι τιμη κυκλοφοριας ειχε οταν πρωτοβγηκε(μιας και φανταζομαι οτι απο καμια προσφορα του Γερμανου θα το πηρες)???Να σου φρεσκαρω την μνημη 500ευρω.

 

Επισης για αυτους που θελουν τις κορυφαιες επιδοσεις(δηλαδη benchmarks)ειτε στα κινητα ειτε ακομα και στους προσωπικους υπολογιστες(για να μην βαλω και τα αμαξια μεσα και ξεφυγουμε)πρεπει να τα σκασεις καλως ή κακως.

 

και για τα φθηνα Android κινητα που γραφεις στο τελος εκφερεις αποψη χωρις οπως εχεις παραδεχτει να εχεις γνωση του τι παιζει.

 

Το εχω ξαναπει ειμαι κατοχος Moto E(20150)και ουτε για αστειο δεν εχω πετυχει το lag στα βασικα του κινητου που καθεστε και γραφετε ορισμενοι απλα αναπαραγοντας οτι γραφει ο καθε ακυρος στο Internet.Και μιλαμε για συσκευη των 75ευρω πλεον.

 

Μια απο τα ιδια και στο Moto G των 130ευρω και παει λεγοντας. Οταν ομως οι περισσοτεροι πανω και μου παιρνουν οτι να ναι συσκευες και τις γεμιζουν με σαβουρες μετα το Android ειναι που φταιει.

 

Πηγαινε ψαξε για κατοχους HTC One M8 του 2014(οπως το T2 σου)να δεις αν κολλαει καθολου η συσκευη τους ή οχι.

 

Σταματηστε πια να γραφετε οτι διαβαζετε απο εδω και απο εκει χωρις να εχετε προσωπικη εμπειρια γυρω απο αυτα.

 

και μιας και αναφερεις για το m9,δεν ειναι ναυαρχιδα πλεον καθως τωρα οπου να ναι βγαινει το m10 και η τιμη του m9 ανεβηκε γιατι τελειωνει το αποθεμα και το εχουν πλεον πολυ λιγα μαγαζια.

 

Και το G4 ναυαρχιδα της LG ηταν μεχρι πριν λιγες μερες που ηρθε το G5 και η τιμη του εχει πιασει χωμα,κοντα στα 290ευρω.

Και για τα Blackberry που αναφερθηκαν 

https://www.skroutz.gr/s/5663559/Blackberry-Passport.html?from=catspan&keyphrase=blackberry+passport

https://www.skroutz.gr/s/8174142/Blackberry-Priv-32GB.html?from=catspan&keyphrase=blackberry+priv

 

τσαμπα πραγμα(και απο expansys τετοιες τιμες παιζουν).Οταν λοιπον ο αλλος παει να δωσει τοσα πολλα χρηματα και η συσκευη καλως ή κακως εχει θεματα με τις εφαρμογες(για οσα κινητα ειναι με Blackberry OS)τοτε λογικο ειναι ο κοσμος να προτιμαει Android ή Ios.

καλα ρε παιδια ποιος σας κατηγορησε το λειτουργικο της bb; ειχα bb και το εδωσα πριν την ωρα μου, να πω ακομη αλλη μια φορα οτι ειναι το καλυτερο λειτουργικο που εχω δοκιμασει ,αλλα τι να το κανω αν δεν δουλευουν σωστα καποιες εφαρμογες που χρειαζομουν; ειχα το z10 ,το εδωσα για να παρω το g2 ,ε ,μερα με την νυχτα τα δυο κινητα, με το g2 ησυχασα , οτι ηθελα το εκανα ,

τωρα πειτε μου ενα λογο για να εχω bb , για το hub; δεν λεω καλο αλλα δεν ειναι λογος αυτος, για τι αλλο;

τωρα εχω το m9 που εχω να  κλεισω το κινητο απ οταν το αγορασα, κανα 9μηνο ,ε λαγκ δεν εχω δει ακομα και ας εχω 30 εφαρμογες ανοιχτες ,τι να λεμε τωρα; ,η μηπως σε 4 χρονια θα εχει θεμα το m9; ακομη και να εχει δυσκολα κραταει κανεις 4 χρονια κινητο

 

οπως και τα wp ,καλο λειτουργικο αλλα και εκει το store υποφερει

τι ios ωραιο λειτουργικο αλλα κλειδωμενο και πανακριβο

η καλυτερη λυση ειναι android ,απο θεμα εφαρμογων αλλα και απο θεμα τιμης

Λαθος κινητο εχεις γιατι με βαση τον παραπανω κυριο,καθε 4μηνες(ΕΛΕΟΣ)πρεπει να αλλαζεις Android ναυαρχιδα για να μην εχεις κολληματα. :D

 

θα συμφωνήσω με σενα φιλε. Android = αλλαγή κάθε 6 μήνες, κάνουν κάθε λίγο και λιγάκι αναβαθμίσεις σε εφαρμογές με αποτέλεσμα να βαρενουν,να βαρενουν,να βαρενουν το κινητο μεχρι που η θα το σπασεις απ τα νευρα σου για τα λαγκαρισματα και του ότι σερνετε (μια συσκευή τωρα που ειχες δώσει κατι μηνες πριν ένα σκασμο λεφτα)  η που θα πας σε καποιο πιο "αερατο" λειτουργικό. Επίσης Android = λαγκαρισματα = εκνευριστικές διαφημίσεις κάθε λίγο κ λιγάκι= virus-spam-ads. Μονο αν εχεις φραγκα και κάθε 4 μηνες παίρνεις ναυαρχίδες τυπου GS6 _ S7,HTC10, με 4-8 και 154 πυρήνες για να σηκώνουν το φορτιο..όλα τα φτηνά ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ!! Για μενα παντως μετα από 4 συσκευές android (Magic,Xperia S,Z, GSIIΙ),την ησυχία μου τηΝ βρήκα μονο στο BB10Os και στα μισητά για πολλούς κάφρους και κομπλεξικούς,WP. το Ios για μενα είναι ένα smooth κινητο υπερεκτιμημένο όμως και υπερβολικά ΑΚΡΙΒΟ. Το μονο θετικο στα android και ios που είναι κοινο βεβαια είναι οι εφαρμογες. Το BBos10 τα χει όλα , τα κανει όλα, εχει brand σεβαστο, ΟΛΕΣ τις κλασσικές εφαρμογές, καθως και άλλες τοσες απ την android πλατφορμα, και γενικά ότι λενε και οι φιλοι πιο πανω..δε του λειπει τιποτα. Το μονο που θα του λειπει και αυτο είναι το θλιβερο της υπόθεσης, είναι αν σταματήσει η υποστήριξη απ την BB λογω του σαβουρο-android.. πραγματικά θα είναι κριμα.. Πάντως το z10 μου και το lumia 930- 640 μου δε τα αλλάζω ούτε με σφαίρες.. βρήκα την ησυχία μου επιτέλους και οσονουπο για την τρελλα μου παω στην ναυαρχιδα Passport.

 

τα δικα μου android κινητα φιλε μου πλεον ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ γιατι ζητουν μεγαλη ram. όταν τα ειχα παρει ηταν ναυαρχιδες. Τωρα είναι για πεταμα..δυστηχως και κριμα.

Μονο και μονο που θεωρεις το Sony T2 ultra ναυαρχιδα του 2014 με τετοια specs δειχνει ποσο βαρος εχουν αυτα που γραφεις.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εγραψα εγω πουθενα να πας να αγορασεις το S7???Τα 900ευρω παλι απο που προκυπτουν??Εγω 540το βλεπω.

 

Εγω αυτο που σου ειπα ειναι οτι δεν γινεται να εχεις 4 μοντελα παλιοτερο κινητο και να απαιτεις να πηγαινει σφαιρα οπως το καινουργιο.

 

Οσο για το T2 γιατι ειναι μαπα??Το ρωτας τωρα σοβαρα???Γιατι κοστιζε 400ευρω

http://techblog.gr/mobile/sony-xperia-t2-ultra-hands-video-techblogtv-9542/

Ιδια specs με το Moto G(2nd gen)των 150-170περιπου ευρω και το T2 κοστιζε πολυ ακριβοτερα.

6ιντσες κινητο με αναλυση 1280x720???

Και πηγαιναν τοτε αυτοι που πραγματικα ηξεραν και αγοραζαν το φθηνοτερο G2(μιας και ειχε πεσει και αρκετα η τιμη του λογω G3)και ειχες ενα κινητο που εκανε παπαδες.Οχι μονο το καλυτερο κινητο που εχει βγαλει η LG εδω και χρονια αλλα και πολυ οικονομικο για αυτα που προσφερει. Ηταν πραγματικα καλυτερο στα παντα απο το Τ2.

 

Και συνεχιζεις την παραπληροφοριση απο κατω.Για να εχεις ενα καλο Android πρεπει να τα σκασεις γερα???Προσδιορισε τι εννοεις με το ''καλο''.Γιατι υπαρχει κοσμος που και με Android κατω των 300ευρω κανει μια χαρα την δουλεια του.

 

Στα Windows phone δηλαδη για ενα καλο windows phone(δηλαδη lumia 950 και 950xl)δεν πρεπει να τα σκασεις γερα???

https://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna.html?from=catspan&keyphrase=950xl

https://www.skroutz.gr/s/8332719/Samsung-Galaxy-S7-32GB.html

Φυσικα θα μπορουσα να εβαζα και φθηνοτερα android οπως το Sony Z5 αλλα δεν εχει νοημα.

 

Το Lumia 930 που εχεις ξερεις τι τιμη κυκλοφοριας ειχε οταν πρωτοβγηκε(μιας και φανταζομαι οτι απο καμια προσφορα του Γερμανου θα το πηρες)???Να σου φρεσκαρω την μνημη 500ευρω.

 

Επισης για αυτους που θελουν τις κορυφαιες επιδοσεις(δηλαδη benchmarks)ειτε στα κινητα ειτε ακομα και στους προσωπικους υπολογιστες(για να μην βαλω και τα αμαξια μεσα και ξεφυγουμε)πρεπει να τα σκασεις καλως ή κακως.

 

και για τα φθηνα Android κινητα που γραφεις στο τελος εκφερεις αποψη χωρις οπως εχεις παραδεχτει να εχεις γνωση του τι παιζει.

 

Το εχω ξαναπει ειμαι κατοχος Moto E(20150)και ουτε για αστειο δεν εχω πετυχει το lag στα βασικα του κινητου που καθεστε και γραφετε ορισμενοι απλα αναπαραγοντας οτι γραφει ο καθε ακυρος στο Internet.Και μιλαμε για συσκευη των 75ευρω πλεον.

 

Μια απο τα ιδια και στο Moto G των 130ευρω και παει λεγοντας. Οταν ομως οι περισσοτεροι πανω και μου παιρνουν οτι να ναι συσκευες και τις γεμιζουν με σαβουρες μετα το Android ειναι που φταιει.

 

Πηγαινε ψαξε για κατοχους HTC One M8 του 2014(οπως το T2 σου)να δεις αν κολλαει καθολου η συσκευη τους ή οχι.

 

Σταματηστε πια να γραφετε οτι διαβαζετε απο εδω και απο εκει χωρις να εχετε προσωπικη εμπειρια γυρω απο αυτα.

 

και μιας και αναφερεις για το m9,δεν ειναι ναυαρχιδα πλεον καθως τωρα οπου να ναι βγαινει το m10 και η τιμη του m9 ανεβηκε γιατι τελειωνει το αποθεμα και το εχουν πλεον πολυ λιγα μαγαζια.

 

Και το G4 ναυαρχιδα της LG ηταν μεχρι πριν λιγες μερες που ηρθε το G5 και η τιμη του εχει πιασει χωμα,κοντα στα 290ευρω.

Και για τα Blackberry που αναφερθηκαν 

https://www.skroutz.gr/s/5663559/Blackberry-Passport.html?from=catspan&keyphrase=blackberry+passport

https://www.skroutz.gr/s/8174142/Blackberry-Priv-32GB.html?from=catspan&keyphrase=blackberry+priv

 

τσαμπα πραγμα(και απο expansys τετοιες τιμες παιζουν).Οταν λοιπον ο αλλος παει να δωσει τοσα πολλα χρηματα και η συσκευη καλως ή κακως εχει θεματα με τις εφαρμογες(για οσα κινητα ειναι με Blackberry OS)τοτε λογικο ειναι ο κοσμος να προτιμαει Android ή Ios.

Λαθος κινητο εχεις γιατι με βαση τον παραπανω κυριο,καθε 4μηνες(ΕΛΕΟΣ)πρεπει να αλλαζεις Android ναυαρχιδα για να μην εχεις κολληματα. :D

 

Μονο και μονο που θεωρεις το Sony T2 ultra ναυαρχιδα του 2014 με τετοια specs δειχνει ποσο βαρος εχουν αυτα που γραφεις.....

 

ειπες πολλα και βαριεμε αν δεν καταλαβαίνεις να φαω 100 ωρες να σου εξηγω αυτά που ηδη εξηγησα. κατ αρχας ουδέποτε ειπα ναυαρχιδα το Τ2. ειπα ένα κινητο που θεριζε με εκδοσεις παλαιοτερες και αυτο φτανει. Δεν ηξερα να σε ρωτησω εσενα τι κινητο να παρω όταν ηδη ειχα το διαμαντι της sony Xperia s και ημουν αρκετα  ικανοποιημενος, τουλάχιστον ως την ICS.. 

Κατσε ρε φιλε, οποιο κινητο με android εχει περασει στα χερια μου είμαι με το δαχτηλο στο task killer συνέχεια για να ελευθερωνω ram,,σε παρακαλω τωρα. αιντε. 

Τα ΒΒ10 εχουν και συσκευες πλεον φτηνες, ειπαρχει το leap,to q10 to z10, z30...δεν είναι μονο τα priv και passport και φυσικα μιλαμε για καναδεζικη εταιρια που ανέκαθεν ηταν ακριβη λογω των ποιοτικων επαγγελματικων συσκευών, δεν ηταν κινεζια. Το ιδιο και τα Microsoft. Δεν εχω το 950 που είναι ναυαρχιδα εχω το 640 με 100ευρω.το 930 το πηρα μεταχειρισμενο καθως εχω παρει μεταχειρισμενο και το 1020 παλιοτερα.

Το htc m8 και το m9 είναι ναυαρχιδες και εννοητε δεν κολλανε...(η τιμες ακομα είναι απλησίαστες για πολλους ειδικα για το m9.. μονο από ebay πλεον και από αγγελιες.) αλλα τις παιδικες αρρώστιες των android δυστηχως όμως τις εχουν όπως ολα android(διαφημησεις,ads, virus klp). ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ!! Aν εσυ δεν εχεις πρόβλημα στις παιδικες αρρώστιες των android καλα κανεις.. εγω όμως που εχω δοκιμασει ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΗΜΗΣΕΙΣ και δεν είναι επιρεπη σε ιους και spam, και που είναι πιο smooth και πιο απροβλημάτιστα, τότε μπορώ να πω ότι τα blackberry και τα WP με εχουν καλομαθημενο και εχω μεγαλο πρόβλημα πλεον με τις παιδικες ασθενειες του λειτουργικου των android.

ότι γραφω είναι με βαση την προσωπικη μου χρηση λειτουργικων. ποτε δε γραφω λογια αλλων..αυτά να τα πεις σε αλλους. τελος παντων. δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα στην τελικη, ο καθενας ότι τον βολευει και ότι γουσταρει παιρνει. Εχω την αποψη μου εχεις την δικη σου. το κόβουμε εδώ γιατι δε λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...