Προς το περιεχόμενο

blue star ferries 1+1


bond_bill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η blue star ferries και η hellenic seaways πλέον ανήκουν στην ίδια εταιρεία. Άρα δε μπορώ να χρησιμοποιήσω το 1+1 της κόσμοτε για hellenic seaways για να ταξιδεψω Σύρο με τη blue star ferries ; 

Αν πάρω κωδικό της βονταφον που είναι της blue star ferries ισχύει και για κατάστρωμα; αφού είμαστε 3 άτομα θα χρησιμοποιήσω τη προσφορά μόνο για τους 2 μας. δείτε τι λέει εδώ. 

Screenshot_20200626_092820_com.android.chrome.jpg

Η blue star ferries και η hellenic seaways πλέον ανήκουν στην ίδια εταιρεία. Άρα δε μπορώ να χρησιμοποιήσω το 1+1 της κόσμοτε για hellenic seaways για να ταξιδεψω Σύρο με τη blue star ferries ; 

Αν πάρω κωδικό της βονταφον που είναι της blue star ferries ισχύει και για κατάστρωμα; αφού είμαστε 3 άτομα θα χρησιμοποιήσω τη προσφορά μόνο για τους 2 μας. δείτε τι λέει εδώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα νούμερο βονταφον μόνο και μόνο για αυτό... Απίστευτοι είναι... 

Screenshot_20200627_111356_com.google.android.apps.messaging.jpg

Και θέλει και 24 ώρες για να ενεργοποιηθεί. Αυτή τη δουλειά θα κάνω κάθε μέρα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναμπηκα στις 12 και μου έβγαλε πάλι το ίδιο. Αρα η προσφορά είναι ΜΟΥΦΑ. Τσάμπα τα 10 ευρώ που έδωσα για να πάρω νούμερο βονταφον. ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ξαναμπηκα στις 12 και πρόλαβα κωδικούς. Τώρα έχω άλλο άγχος. Δε μπορώ να πάρω αύριο τα εισιτήρια. Θέλει 24 ώρες για να ενεργοποιηθουν

Άρα πρέπει να αγοράσω την τρίτη τα εισιτήρια. Επειδή φευγω παρασκευη υπάρχει περίπτωση να μην υπάρχουν θέσεις στο κατάστρωμα; επειδή λόγω κορωνοιου βάζουν τους μίσους επιβάτες μέσα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 hours ago, μπιπ μπιπ said:

Τελικά ξαναμπηκα στις 12 και πρόλαβα κωδικούς. Τώρα έχω άλλο άγχος. Δε μπορώ να πάρω αύριο τα εισιτήρια. Θέλει 24 ώρες για να ενεργοποιηθουν

Άρα πρέπει να αγοράσω την τρίτη τα εισιτήρια. Επειδή φευγω παρασκευη υπάρχει περίπτωση να μην υπάρχουν θέσεις στο κατάστρωμα; επειδή λόγω κορωνοιου βάζουν τους μίσους επιβάτες μέσα; 

Ταξιδεψα το Σαββατο με καραβι και ηταν σχετικα αδειο. Δεν εχει πολυ τουρισμο ακομα κανενα νησι νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τα έκλεισα τηλεφωνικά  και η υπάλληλος έκανε λάθος σε ένα γράμμα στο επίθετο της φίλης που θα πάμε μαζί. Η φίλη με κράζει συνέχεια, οι υπάλληλοι λένε ότι τώρα δε μπορούν να το αλλάξουν επειδη είναι με προσφορά βονταφον. Κοντεύω να τρελαθώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, μπιπ μπιπ είπε

Εντάξει τα έκλεισα τηλεφωνικά  και η υπάλληλος έκανε λάθος σε ένα γράμμα στο επίθετο της φίλης που θα πάμε μαζί. Η φίλη με κράζει συνέχεια, οι υπάλληλοι λένε ότι τώρα δε μπορούν να το αλλάξουν επειδη είναι με προσφορά βονταφον. Κοντεύω να τρελαθώ 

Εισιτήριο για καράβι είναι χαλάρωσε. Δεν θα έχεις πρόβλημα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοκ! Στο τηλέφωνο μου λέει η τύπισσα και για τον γυρισμό να βάλω τα ίδια άτομα; και της λέω ναι. Και βλέπω τώρα που έκανα τσεκιν (γιατί στην κράτηση έβλεπα μόνο επίθετα), ότι μου έβαλε ένα εντελώς άλλο όνομα!!  Τι κάνω τώρα;; δε με λένε Μαρία!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άλλαξα το πήγαινε τηλεφωνικά, όλα καλά.

Στο γύρνα μου λεει όμως αν στα ακυρώσω και βγάλω καινούρια μπορεί στο μεσοδιάστημα να τα πάρει άλλος τα εισιτήρια και υπάρχει θέμα γιατί το πλοίο είναι γεμάτο. Πρώτο σοκ. 

Αν θέλετε πάρτε αεροπορικές θέσεις και πληρώστε τη διαφορά. Δεύτερο σοκ. 

Δεν υπάρχει περιπτωση λέω, αλλάξτε μου τα ονόματα και βάλτε μου τα σωστά. Τους πήρε ένα 6ωρο μέχρι να με καλέσουν πίσω και να διορθώσουν το λάθος. Ήταν τεράστια διαδικασία. 

Επεξ/σία από μπιπ μπιπ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...