Προς το περιεχόμενο

Φακοί (Flashlights)


taxtax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, enterhere είπε

Πολυ καλος φακός και δοκιμασμενος:

Zanflare F1 με θερμό φως στα 18,07€ και με λευκο φως στα 17,21€, με δωρεάν μεταφορικά 

Με διακόπτη on off στο πίσω μέρος του φακού και αλλαγή φωτεινότητας με κουμπί που υπάρχει στο πλάι .

Τον παρήγγειλα! θενκς! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα στην ομάδα . Θα ήθελα μια πληροφορία σχετικά με το αν υπάρχει service για FENIX φακούς ή αν γνωρίζεται κάποιον που να μπορεί να ασχοληθεί με έναν ΤΚ70  που για κάποιον ανεξήγητο λόγο και χωρίς να έχει δουλέψει σχεδόν καθόλου δεν ανάβει .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, george1551 είπε

Καλησπέρα ,παίζει κάποιος αξιόλογος φακός  head flashlight σε προσφορά κάτω από 15 ευρώ αυτήν την περίοδο, ευχαριστώ  

https://www.gearbest.com/headlights/pp_251155.html?wid=1527929

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, enterhere είπε

καλησπέρα , σε ευχαριστώ τον είχα δει αυτόν αλλά νομίζω έχει παίξει στα μισά χρήματα με κουπόνι αλλά τώρα δεν τον έχει σε προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/8/2018 στις 7:39 ΜΜ, soundkeeper είπε

Καλησπέρα στην ομάδα . Θα ήθελα μια πληροφορία σχετικά με το αν υπάρχει service για FENIX φακούς ή αν γνωρίζεται κάποιον που να μπορεί να ασχοληθεί με έναν ΤΚ70  που για κάποιον ανεξήγητο λόγο και χωρίς να έχει δουλέψει σχεδόν καθόλου δεν ανάβει .... 

Οι μπαταρίες του είναι σίγουρα καλές; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/8/2018 στις 8:26 ΜΜ, thanasisxask είπε

Οι μπαταρίες του είναι σίγουρα καλές; 

Δεν τίθεται τέτοιο θέμα .... μάλιστα επειδή έχω και έναν Τ60 αλλάζοντας το σώμα ο Τ60 ανάβει και με τα δύο . Το πρόβλημα σίγουρα είναι στην κεφαλή και 99% από επαφή , μιας και είναι χρησιμοποιημένος ελάχιστα . Απλά έλεγα μήπως κάποιος στο forum ήξερε "κάτι / κάποιον " πριν τον ανοίξω εγώ ..   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου έλεγα να πάρεις ένα τηλέφωνο στον Δήσιο (batteries.gr)

Απ'όσο ξέρω είναι επίσημος διανομέας της Fenix και στο υπόγειο έχει εργαστήριο και τεχνικό που ασχολείται κυρίως με ειδικές κατασκευές σε μπαταρίες, αλλά πιθανόν να ασχολείται και με ψιλοεπισκευές σε φακούς. Όπως και νάναι θα σε κατευθύνει για το τι μπορείς να κάνεις και που πρέπει να στείλεις τον φακό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, thanasisxask είπε

Είναι δοκιμασμένος; το κουμπί του έχει πάθει τίποτα; από φωτεινότητα; οι μπαταρίες κρατάνε; 

Μια χαρά είναι ο φακός. Για χρήση με 2 μπαταρίες ΑΑ  επαναφορτιζόμενες, έχει καλή φωτεινότητα και απόδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για τον Sofirn SP32A 18650 Cree XPL2 1550lm στα  €14,30 τι λέτε;

https://www.aliexpress.com/item/Sofirn-SP32A-Powerful-LED-Flashlight-18650-Cree-XPL2-1550lm-High-Power-2-Groups-EDC-FlashLight-Torch/32853169626.html

Βγαίνει και στα €19,30 με μπαταρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαφρώς off topic. Ψάχνω φορτιστή 4 θέσεων. Προς το παρόν θέλω να φορτίζει ΑΑ και ΑΑΑ μπαταρίες (έχω αρκετές και ο Lii 100 είναι μαρτύριο βάλε βγάλε) αλλά και 18650 (υπάρχει προοπτική για αγορά του Q8).

 

Είμαι ανάμεσα σε Nitecore D4, Lii-500, Xtar VC4, με προτίμηση στον τελευταίο.

 

Κάποια γνώμη ή και πρόταση για κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, dompred είπε

Ελαφρώς off topic. Ψάχνω φορτιστή 4 θέσεων. Προς το παρόν θέλω να φορτίζει ΑΑ και ΑΑΑ μπαταρίες (έχω αρκετές και ο Lii 100 είναι μαρτύριο βάλε βγάλε) αλλά και 18650 (υπάρχει προοπτική για αγορά του Q8).

Είμαι ανάμεσα σε Nitecore D4, Lii-500, Xtar VC4, με προτίμηση στον τελευταίο.

Κάποια γνώμη ή και πρόταση για κάτι άλλο;

Εγώ ήμουν ανάμεσα στο lii 500 και τον xtar vc4.

Τελικα πήρα τον lii 500 κι είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Μιας και ήταν η πρώτη φορά ππυ αγόρασα φορτιστή και μπαταρίες 18650  είπα να πάρω κάτι απλό και αργότερα να πάρω κάτι καλύτερο όπως ο xtar vc4

Αν διάλεγα τώρα θα έπερνα τον xtar vc4.

.

Επεξ/σία από pavloa
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...