Προς το περιεχόμενο

Γρατζουνιά στον προφυλακτήρα


thephotoshoped

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι καποιο απο αυτα.δεν κανουν τιποτα.

ανοιξε το ντουλαπακι του αυτοκινητου η την πορτα η στον χωρο της μηχανης και εντοπισε ποιο ειναι το χρωμα του.τον κωδικο του.στην συνεχεια γραψε στο ebay και δες εαν το πουλανε η εναλλακτικα σε μαγαζι με χρωμματα αυτοκινητου.

κατι τετοιο ας πουμε http://www.ebay.com/itm/HONDA-30ml-Car-Touchup-Paint-Repair-Kit-SATIN-SILVER-NH623M-/221131936399?hash=item337c7d928f:g:dv8AAOSwEK9ULpud

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αυτες οι γρατζουνιές μπορει να πει καποιος απο τι μπορει να προερχονται;

 

Σαν ζωγραφιες φαινονται. Μέσα σε ενα απογευμα τις ειδα, σχεδον ολη η πλευρα του οδηγου, χωρις τα πισω καθισματα

post-223961-0-87232300-1468317084_thumb.jpg

post-223961-0-37354200-1468317163_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες οι γρατζουνιές μπορει να πει καποιος απο τι μπορει να προερχονται;

 

Σαν ζωγραφιες φαινονται. Μέσα σε ενα απογευμα τις ειδα, σχεδον ολη η πλευρα του οδηγου, χωρις τα πισω καθίσματα

 

Πολύ απλα καποιος μαμακας με κλειδι ή κατι τετοιιο ηθελε να δοκιμασει...τις ζωγραφικες του ικανότητες . Το εχω παθει πριν λιγους μηνες παρκαρισμένος χωρις να ενοχλω στο Metro στο Χαλάνδρι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ελεγα για κανενα παιδακι, με καμια πετρα επαιζε. Δεν ξερω με ξενερωσε απιστευτα.

 

Γιατι εκτος απο την γρατζουνιά, ειναι το μέγεθος

 

Αν εχει κανει βαθια γρατζουνια μεγαλη η ζημια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος επαιζε...

 

στεναχωρηθηκα και που το ειδα....

 

Το εχω παει προσφατα και το ακριβοπληρωσα φιλε μου .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλα καποιος μαμακας με κλειδι ή κατι τετοιιο ηθελε να δοκιμασει...τις ζωγραφικες του ικανότητες . Το εχω παθει πριν λιγους μηνες παρκαρισμένος χωρις να ενοχλω στο Metro στο Χαλάνδρι .

 

Συνήθως τέτοιες μαλακίες κάνουν αν έχεις παρκάρει άσχημα ..μήπως είχες μπλοκάρει καμία διάβαση ? Tι να πω να πέσεις σε τρελό που κάνει χαρακιές όπου βρει είναι σπάνιο.Η μπορεί να νευρίασες κάποιον εδώ οδηγούσες και να σε πήρε από πίσω , περίμενε να φύγεις και άρχισε την ζωγραφική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως τέτοιες μαλακίες κάνουν αν έχεις παρκάρει άσχημα ..μήπως είχες μπλοκάρει καμία διάβαση ? Tι να πω να πέσεις σε τρελό που κάνει χαρακιές όπου βρει είναι σπάνιο.Η μπορεί να νευρίασες κάποιον εδώ οδηγούσες και να σε πήρε από πίσω , περίμενε να φύγεις και άρχισε την ζωγραφική.

 

Τιποτα απολυτως φιλε μου . Στην Γαργητου αν ξερεις στο πλαϊ του metro δρομο φαρδυ με επιτρεπομενο παρκαρισμα χωρις να ενοχλω καποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...