Προς το περιεχόμενο

Γρατζουνιά στον προφυλακτήρα


thephotoshoped

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πιάσω κανέναν καμία μέρα και τον σπασω που κάνει τέτοια στα αμάξια θα σε πουν και κακο άνθρωπο μετά.

 

Μ έχουν κάνει κ εμένα παιδιά πριν λιγους μήνες στον προφυλακτήρα τέτοιες μαλακιες και είναι μαύρο το αμάξι και φαίνονται έντονα.ευτυχως έχω φίλο φαναρτζη και μ το έβαψε σχετικά φθηνά,εχω ρίξει τόσα λεφτά στο αμάξι κ όταν βλέπω τέτοιες μαλακιες τρελενομαι.

 

 

Αν πιάσω κανέναν πάντως καμία μέρα θα τον σπασω ειλικρινά όμως!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οχι δεν παρκαρα πουθενα που να ενοχλουσε το αμαξι, εχει μια αλανα εκει που το βαζω, συνιθως το έβαζα σε μια θεση(ειχα ρωτησει την ιδιοκτητρια, ημουν καλυμμένος) την παρασκευη το βραδυ, το ειχε βαλει αλλος εκει, λεω οκ. Το εβαλα παραδιπλα, σαββατο βραδυ, όταν γυρισα απο δουλεια πηγα το ειδα ολα καλα, κυριακη παλι, όμως κυριακη απογευμα που ηθελα να παω βολτα πως παω να μπω, τις ειδα, στην αρχη ειπα αλατα ειναι, αλλα μετα έπαθα εγκεφαλικο, οχι μονο για μια γρατζουνια, αλλα για το μεγεθος και που οποιος και να το κανε, ευτυχως που δεν τον πέτυχα. Θα εκανα λακουβα στο καπο. Δεν θα μασουσα, θα του επιανα το κεφαλι με τα δυο μου χερια, να σκασει σαν το καρπουζι. Γιατι μονο εγω ξερω τι τραβηξα για να το αγορασω.

 

Και τωρα λεφτα δεν υπαρχουν για να φτιαχτει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδάκι το οποίο το βρίσκεις και πας τον μπαμπά και την μαμά στο τμήμα να σου πληρώσουν την ζημιά!

 

Αν και δεν νομίζω να βρεις κανέναν πλέον...

Κρίμα το αμάξι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σκύλος θα τις εκανε καθετες νομιζω.

 

Πιο πολυ για παιδακι και γω το κοβω..

 

εχει τυχει να δω γρατσουνιες απο εκεινα τα σκυλακια τα υπερκινητικα ασπρο/καφε συνηθως -σκαλωσα κ δε θυμαμαι ονομα- που ειναι ομοιες με τις δικες σου...παντως αν εχει κ πετρουλες εκει κοντα που παρκαρες, ευκολα το εκανε παιδακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει πετρουλες γιατι ειναι μπαζομενο.

 

Τι να κανω θα μεινω ετσι για πολυ καιρο μαλλον.. η βλακεια ειναι οτι αν το πλυνω θα κανει μπαμ...

 

Ας ελπισω τιποτα αλλο να μην με βρει, που δεν το νομιζω. Απι τοτε που εφυγα απο το πατρικο και πηγα να νοικιασω, το αμαξι ειναι εξω, όσα δεν επαθε τοσο καιρο που το χω, τα παθε σε τέσσερις μηνες. Ειχα βρει παρκινγκ,αλλα τελικα δεν το νοικιαζε. Χαλαλι τα 25€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω φτασει καποια εποχη να πληρωνω 120€/μηνα ενοικιο για παρκινγκ στην καστελλα (πειραια) για τις δυσαρεστες εκπληξεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα θα κάνω ένα βάψιμο μπρος και πίσω προφυλακτήρα που έχουν σημαδακι και μετά μπαίνει σε κλειστό πάρκινγκ.

 

Τέλος οι εκπλήξεις!

 

Δεν ξαναδινω λεφτά γ βαψιμο και επισκευές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα θα κάνω ένα βάψιμο μπρος και πίσω προφυλακτήρα που έχουν σημαδακι και μετά μπαίνει σε κλειστό πάρκινγκ.

 

Τέλος οι εκπλήξεις!

 

Δεν ξαναδινω λεφτά γ βαψιμο και επισκευές

 

Δεν θα το κουνας καθολου ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βρε θα το κουναω

Απλά θα κάνω την δουλειά μου και μετά σε κλειστό πάρκινγκ θα πηγαίνω να το παρκαρω.

Βρήκα 2 στενά από το σπίτι μου πάρκινγκ με 80€/μηνα.

 

Τέρμα το παρκάρισμα γύρω γύρω στα στενα,και να κοιτάω κάθε τρεις κ λίγο μην με βρει κανείς,η μην μου κάνει κανείς καμιά μαλακια στο αμάξι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βρε θα το κουναω

Απλά θα κάνω την δουλειά μου και μετά σε κλειστό πάρκινγκ θα πηγαίνω να το παρκαρω.

Βρήκα 2 στενά από το σπίτι μου πάρκινγκ με 80€/μηνα.

 

Τέρμα το παρκάρισμα γύρω γύρω στα στενα,και να κοιτάω κάθε τρεις κ λίγο μην με βρει κανείς,η μην μου κάνει κανείς καμιά μαλακια στο αμάξι.

 

Όταν εισαι σπιτι είναι μια λυση .Όταν όμως πηγαίνεις στην δουλεια ή καπου αλλου όπως την επαθα εγω παλι εκτεθημενο το εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα πλέον αφού θα μπει σε κλειστό πάρκινγκ εκεί στο σπίτι μου το αυτοκίνητο όλο το απόγευμα και βράδυ γλυτωνω κάτι.γιατι γυρναω από δουλειά γύρω στις 3 το μεσημέρι.

 

Τώρα μένει μόνο το ρίσκο του αν βγω βόλτα ή πάω κάπου. Ε σε αυτό δεν μπορώ να κάνω κάτι.θα το παρκαρω κοντα μου όπως κάνω και θα έχω το νου μου. Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα πλέον αφού θα μπει σε κλειστό πάρκινγκ εκεί στο σπίτι μου το αυτοκίνητο όλο το απόγευμα και βράδυ γλυτωνω κάτι.γ ιατι γυρναω από δουλειά γύρω στις 3 το μεσημέρι.

 

Τώρα μένει μόνο το ρίσκο του αν βγω βόλτα ή πάω κάπου. Ε σε αυτό δεν μπορώ να κάνω κάτι.θα το παρκαρω κοντα μου όπως κάνω και θα έχω το νου μου. Δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο.

 

Ετσι είναι φιλε μου ...Κι εγω στο σπιτι μου αν και εχω μονο ένα ημιυπαιθριο parking αλλα 4 αυτοκίνητα (εχω 3 μεγαλα παιδια) για να "μαζεψω" γρατζουνιες  5-6 ετων στο Honda CRV εσκασα 850 ευρω χωρις να θελει ανταλλακτικα φανοποιϊας .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι είναι φιλε μου ...Κι εγω στο σπιτι μου αν και εχω μονο ένα ημιυπαιθριο parking αλλα 4 αυτοκίνητα (εχω 3 μεγαλα παιδια) για να "μαζεψω" γρατζουνιες  5-6 ετων στο Honda CRV εσκασα 850 ευρω χωρις να θελει ανταλλακτικα φανοποιϊας .

 

+ οτι εχεις το κουσουρι του βαμμενου σε ενδεχομενη πωληση στο μελλον. 

 

(ενας νορμαλ αγοραστης δεν κοιτα μονο το βαψιμο αλλα ενας λιιιιγο περιεργος θα την κανει με ελαφρα) !!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...