Προς το περιεχόμενο

Απενεργοποιήση ote wi fi fon


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα!

Μπηκα στο my cosmote και απενεργοποιησα* το ote wi fi fon ,παρολα αυτα στην αναζητηση δικτυων [ειτε στο ταμπλετ ειτε στο κινητο ειτε στο υπολογιστη] το δειχνει ! Πρεπει να κανω καποια αλλη ενεργεια; στο interface του ρουτερ δεν βρηκα κατι σχετικο...ευχαριστω παιδια!

 

 *

rWFipvf.png 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης είσαι σίγουρος ότι είναι το δικό σου μήπως είναι κανενός γείτονα που απλά το έχει ανοιχτό και αυτός ρίξε και ενα τηλ στον ΟΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω οτι ειναι το δικο μου διοτι αν κλεισω το ρουτερ και κοιταξω απ το κινητο, δεν εντοπιζεται :P

Θελω να το κλεισω για προσωπικους λογους. Εχω πατησει απενεργοποιηση απο τη Μεγαλη Πεμπτη αλλα επειδη ηταν γιορτινες μερες λεω ε το 24ωρο τωρα θα ειναι μετα της Αναστασης :P απλα επειδη το εντοπιζω ακομα απορω... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 κάνεις login στην σελίδα της cosmote  και μετά πατάς απλά απενεργοποιηση αλλιώς 13888 

to χω κανει ηδη αυτο , ευχαριστω για την απαντηση... οποτε 13888 υποθετω ..

 

εντιτ : ισως σε βολεψει το lightshot για να τραβας screenshot μονο την περιοχη οθονης που σε ενδιαφερει ! ;) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to χω κανει ηδη αυτο , ευχαριστω για την απαντηση... οποτε 13888 υποθετω ..

 

εντιτ : ισως σε βολεψει το lightshot για να τραβας screenshot μονο την περιοχη οθονης που σε ενδιαφερει ! ;) :)

το έχω αλλά δεν σκέφτηκα εκείνη την στιγμή να το χρησιμοποιήσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • 2 χρόνια αργότερα...

Να ρωτήσω, εγώ έχω router cosmote, ομως στο κινητό χρισημοποιώ vodafone, ετσι δεν μπορώ να συνδεθώ στο my cosmote, και το fon είναι ενεργοποιημένο όμως δεν μπορώ να το χρισημοποιήσω, και μου μειώνει την ταχύτητα , πως αλλιώς θα μπορούσα να το απενεργοποιήσω; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...