Προς το περιεχόμενο

Editorial: Το τρέιλερ του Call of Duty: Infinite Warfare είναι το πιο “disliked” βίντεο στην ιστορία του gaming! Ε, και;


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι τρεξε κοσμε απο τωρα να δωσεις 80ευρω για την Digital deluxe για να παιξεις 3 μερες πιο νωρις το παιχνιδι και κατι χαζο dlc https://www.origin.com/en-ie/store/buy/battlefield-1/pc-download/base-game/deluxe-edition

Ευτυχως γιατι η EA ειναι καλυτερη και το απεδειξε αυτο με το να κανει το κλασσικο Medal of honor ενα κλωνο Battlefield http://www.metacritic.com/game/pc/medal-of-honor-warfighter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Δεν έχω καμία σχέση με τα συγκεκριμένα παιχνίδια. Γιατί ρε παιδιά τόσα dislikes το COD?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει να ειναι χειροτερο και απο το Call of Duty: Black Ops III,μιλαμε παρακαλουσα ποτε να τελιωσει για να φαει σβησιμο..Ευτυχως το ξεφορτωθηκα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μεγαλος fan του CoD πλεον αρχιζει να χανει την αξια του..Το Battlefield 1 αρχιζει να παιρνει πολλους ψηφους. (Αξιζει το CoD MW4 remastered που περιεχει η premium εκδοση του παιχνιδιου)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκλιπαρώ όσους σκέφτονται να το πάρουν μόνο και μόνο για το Remaster του MW (μέσα και εγώ) να κρατηθούν και να ρίξουν άκυρο μπας και συνέλθουν εκεί στην Activision. Αν έχουν τα κότσια ας τα πουλήσουν ξεχωριστά. ΜΗΝ ΠΕΣΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα έπρεπε να το έβγαζαν με άλλο όνομα και να μην είχε καμία σχέση με την σειρά Call of duty.

Δεν το κατάλαβαν με τα νούμερα του Black ops 3 θα το καταλάβουν τώρα μια και καλή.

Ίσως βέβαια πιστεύουν ότι θα την γλιτώσουν βάζοντας και την remasterd του πρώτου.

 

Πάντως αν βγάλουμε την λεζάντα του call of duty από το trailer το campaign πρέπει να τα σπάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετος ειδα οτι το Battlefield θα ειναι στον 1ο παγκόσμιο πολεμο οποτε θα κανει παταγο!και προσωπικα cod1-2 κτλ που ειναι τα κλασικά παλια για 1-2 παγκοσμιου για εμενα είναι 10 φορες καλυτερα!το cod εχει γινει βαρετο καθε χρονο και +10 χρονια μπροστα παει,εμεις θελουμε -10.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι εποχες που επαιζα το cod σε πιστες και ειχαμε ομαδες Ναζι - Αμερικανοι με τα διαφορετικα οπλα τους (τα + και τα - τους) ο καθενας.... ΠΟΣΟ ΤΙΣ ΑΝΑΠΟΛΩ ρε πουστη μου!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη σειρα μου ειναι εντελως αδιαφορη απο τον πρωτο κιολας τιτλο. Μαλιστα ο συγκεκριμενος τιτλος ειναι πιο πιθανο να μου αρεσει αφου μπαινει στα χωραφια του Killzone που ειναι και το μονο fps που ψιλοευχαριστιεμαι τα τελευταια χρονια. Αλλα ηθελα οπωσδηποτε να δημοσιευσω την παρακατω εικονα..

 

 

 1.jpg?dl=1 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειραζει ετσι λιγο να ταρακουνηθουν και να παραδειγματιστουν και οι υπολοιποι, δηλαδη μετα απο το διαστημα τι? δεινοσαυροι? 

Δεινοσαυροι στο διαστημα που ειχαν παει στο παρελθον και εκαναν το κινημα των Ναζι με οπλα αντι υλης και laser turrets

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...