Προς το περιεχόμενο

Editorial: Το τρέιλερ του Call of Duty: Infinite Warfare είναι το πιο “disliked” βίντεο στην ιστορία του gaming! Ε, και;


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πείτε ότι θέτε. Το παιχνίδι συνουσιάζει και χειροδικεί. Και ναι, θέλω και space combat, και εξωσκελετούς και ανθρωποειδή και διαστημικούς σταθμούς και σεληνιακή βάση και ....

 

shut up and take my money!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λετε για το Black Ops 3 αλλα εγω το βλεπω στην 8 θεση στο twitch και δευτερο στα UK Charts.

εχει αρκετα λιγοτερες πωλησεις απο τα προηγουμενα της σειρας και εχωντας στο νου οτι τα προηγουμενα ηταν λιγοτερο προωθημενα και διαφημισμενα δεν λες οτι γαμησε.

 

Πείτε ότι θέτε. Το παιχνίδι συνουσιάζει και χειροδικεί. Και ναι, θέλω και space combat, και εξωσκελετούς και ανθρωποειδή και διαστημικούς σταθμούς και σεληνιακή βάση και ....

 

shut up and take my money!

προφανως δεν ανηκεις στην πλειοψηφια.

 

edit συντομα στο νο4 ποιο hated video στο youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αρκετα λιγοτερες πωλησεις απο τα προηγουμενα της σειρας και εχωντας στο νου οτι τα προηγουμενα ηταν λιγοτερο προωθημενα και διαφημισμενα δεν λες οτι γαμησε.

 

προφανως δεν ανηκεις στην πλειοψηφια.

 

edit συντομα στο νο4 ποιο hated video στο youtube

 

Αρα να υποθεσω οτι ολα αυτα τα εκατομμυρια ανθρωπων ου εκαναν dislike δε θα μπουν στον κοπο να παιξουν το παιγνιδι... Εκτος κι αν κανουμε dislike απλα για να κανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα να υποθεσω οτι ολα αυτα τα εκατομμυρια ανθρωπων ου εκαναν dislike δε θα μπουν στον κοπο να παιξουν το παιγνιδι... Εκτος κι αν κανουμε dislike απλα για να κανουμε.

πολλοι θα μπουν να το παιξουν αρκετοι δεν θα το παιξουν εαν προκειται να ειναι τραγικο αρκετοι δεν θα ξαναγορασουν επομενο παιχνιδι της σειρας και ας μην εχει να κανει τιποτα με το προηγουμενο.

Απλη κατανοηση του πως λειτουργει μια αγορα θελει (απλη λογικη).

Σου αρεσουν 5 προιοντα μιας εταιρειας αγοραζεις και το 6ο αν το 7ο,8ο,9ο τα αγορασεις και ειναι χαλια την βγαζεις απο τις προτιμησεις σου.

Εγω το εγραψα και προηγουμενος ειπα να δωσω μια ευκαιρια και αγορασα το BO3 εκλαψα τα λεφτα που εδωσα...δεν προκειται να δοκιμασω καν το infinite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,5 εκατομύριο dislikes για ένα βίντεο και όχι για το παιχνίδι αφού δεν ξέρουμε ακόμα ποιότητα, gameplay, όπλα, μηχανισμούς του παιχνιδιού κτλ. Αυτό μάλλον δείχνει ότι ο κόσμος βαρέθηκε τη θεματολογία και την τροπή που έχει πάρει το παιχνίδι. Απ την άλλη θα μου πεις είναι και ένα τρεντ-μόδα να μπουν όλοι να κάνουν dislike να γίνει ντόρος. Αλλά και οι μισοί να έχουν κάνει σοβαρά dislike είναι τεράστιο το νούμερο και κάτι πάει να πει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι το κραζουν, αλλα οι περισσοτεροι αμεσως θα τρεξουν να το αγορασουν/κατεβασουν μετα την κυκλοφορια του.

Κλασσική νοοτροπία neogamer. Αγοράζω και κράζω το ίδιο πολύ. Μπράβο, φοβερή νοοτροπία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αρκετα λιγοτερες πωλησεις απο τα προηγουμενα της σειρας και εχωντας στο νου οτι τα προηγουμενα ηταν λιγοτερο προωθημενα και διαφημισμενα δεν λες οτι γαμησε.

 

προφανως δεν ανηκεις στην πλειοψηφια.

 

edit συντομα στο νο4 ποιο hated video στο youtube

 

Δεν αντιλεγω φιλε μου αλλα παρολο που ειναι οπως ειναι το αγοραζει ο κοσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν κατάλαβα πως γίνεται σε κάθε refresh να παίρνει 20 dislike και τα views να παραμένουν σταθερά.

 

Μπορεί να το εξηγήσει κάποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Call of Duty, Justin Bieber, το καινούργιο Ghostbusters... Η κατάντια του gaming, της μουσικής και του Hollywood αντίστοιχα

 

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για τα 2 πρώτα (δεν εχω άποψη για το 3ο).

Το κακό είναι όμως ότι βλέπουν το post οι CEO και γελάνε μαζί μας. Τα εκατομμύρια τους τα βγάζουν εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...