Προς το περιεχόμενο

5 χρόνια Taxibeat με 800.000 εγγεγραμμένους χρήστες, νέες υπηρεσίες και επέκταση στο Περού και τη Θεσσαλονίκη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Το είχα δοκιμάσει πριν κάνα χρόνο δεν με βολεψε προτιμώ το Taxiplon

 

Το plon για μένα έχει ακόμη τη λογική των ...μαντράδων στα ταξί (μιας και απο εκεί προέρχεται) με ο,τι κι αν σημαίνει αυτό... Και αυτό έχει αντίκτυπο και στο "στυλ" των οδηγών του. :P

 

Το beat το χρησιμοποιώ συνεχώς από την πρώτη μέρα που βγήκε έχοντας ξεπεράσει τις 1000 διαδρομές με σχεδόν μηδενικά "περίεργα περιστατικά".

 

Φυσικά αυτό είναι καθαρά μια προσωπική άποψη και τίποτα άλλο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι, αν κάνω κλήση από το αεροδρόμιο θα έρθει κάποιος που έτυχε να είναι στο ΙΚΕΑ π.χ. και θα με πάρει παρακάμπτοντας όλη την ουρά των οδηγών που περιμένουν εκεί ώρες για μια κούρσα;

 

Θα σου βγάλει τους κοντινούς οδηγούς πρώτα που λογικά θα υπάρχουν σίγουρα σ αυτήν την ουρά.

Δεν είμαι από Αθηνα αλλά όταν έρχομαι την χρησιμοποιώ πάντα για να βρω ταξί γιατί συνήθως εχω σκύλο μαζι μου και μπορείς να δεις αν το ταξί που θα καλέσεις δέχεται κατοικίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά το beat είναι πιο μπροστά από το plon και κάνουν και ένα βήμα παραπέρα με αγορές εξωτερικού. Μπορεί κάποιες αγορές να φαίνονται "λίγες", εν τούτοις μπορεί να μην είναι κορεσμένες. Και το Taxibeat Events πολύ ωραία ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει στην Αθήνα ακόμα κόσμος που να χρησιμοποιεί ταξί τόσο τακτικά; για κάποιον σαν και μένα μοιάζει εντελώς ξεπερασμένο μέσο λόγω κόστους και επέκτασης των συγκοινωνιών και μόνο για έκτακτες περιπτώσεις

πραγματικά τελευταία είχα την εντύπωση ότι για αθήνα τουλάχιστον ο κλάδος αυτός είχε χάσει το αντικείμενό του και πήγαινε για φούντο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει στην Αθήνα ακόμα κόσμος που να χρησιμοποιεί ταξί τόσο τακτικά; για κάποιον σαν και μένα μοιάζει εντελώς ξεπερασμένο μέσο λόγω κόστους και επέκτασης των συγκοινωνιών και μόνο για έκτακτες περιπτώσεις

πραγματικά τελευταία είχα την εντύπωση ότι για αθήνα τουλάχιστον ο κλάδος αυτός είχε χάσει το αντικείμενό του και πήγαινε για φούντο

λεφτα υπαρχουν. ακομα βλεπω κοπελες να βαριουνται να περπατησουν απο το σχολειο στο σπιτι οπως και τοτε που πηγαινα εγω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία ιδέα και υλοποίηση, αλλά δυστυχώς για το φίλο Νίκο, δεν έχει τα οικονομικά αποτελέσματα που περίμενε. Γενικά από οικονομική άποψη δεν πάει τόσο καλά...

 

Πάντως μπράβο του!

Πονεμενος/left out detected!  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...