Προς το περιεχόμενο

panasonic TX-55CXM710E 699EURO με 24 ατοκες [ΤΕΛΟΣ]


tigergreg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα 699 την παίρνετε με κλειστά τα μάτια.

Βρείτε μου άλλη 55αρα 4Κ με 38ms input lag, φοβερά χρώματα στα ίδια λεφτα και ας παίζει και χειρότερα απο αυτή τα αθλητικά. Απλά ΔΕΝ υπάρχει!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ημαρτον!!!! :eek:

 

 

Με   τοσες   που  τους   πουλησα   θαπρεπε   να  μου   χαρισουν  μια... :-)  :-D  :eek:

Πραγματικα πιστευεις ότι εσυ "του τις πουλησες"; Αν ησουν πωλητης σε ένα υποκατάστημα ΜΜ πιο πολλες θα ειχες πουλησει. :) Μειλ στελνουν για να πουλησουν, όπως εστειλαν και για αυτην και κανουν του κοσμου τα προμοσιον εκπτωσεις- εγγυήσεις κλπ για να δωσουν ένα προιον. Ποσες να πουλησαν; 5; 10; 15;

Επισης ανοίγεις θεματα με σκοπο να "τους πουλήσεις" κομματια; Σιγουρα όχι.

Εγραψες κατι που θεωρω ανουσιο να πει καποιος (ουτε για πλακα) που εχει ανοιξει ένα τοπικ ειτε εχει 15 απαντησεις σε ένα μηνα όπως αυτο, ειτε 500 όπως αλλα και λες και ημαρτον για το follow-up που εκανα; :) Αν ηταν για "ημαρτον" το σχολιο μου σε αυτό που εγραψες, το δικο σου το αρχικο για τι ηταν; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Πραγματικα πιστευεις ότι εσυ "του τις πουλησες"; Αν ησουν πωλητης σε ένα υποκατάστημα ΜΜ πιο πολλες θα ειχες πουλησει. :) Μειλ στελνουν για να πουλησουν, όπως εστειλαν και για αυτην και κανουν του κοσμου τα προμοσιον εκπτωσεις- εγγυήσεις κλπ για να δωσουν ένα προιον.

Επισης ανοίγεις θεματα με σκοπο να "τους πουλήσεις" κομματια; Σιγουρα όχι.

Εγραψες κατι που θεωρω ανουσιο να πει καποιος (ουτε για πλακα) που εχει ανοιξει ένα τοπικ ειτε εχει 15 απαντησεις σε ένα μηνα όπως αυτο, ειτε 500 όπως αλλα και λες και ημαρτον για το follow-up που εκανα; :) Αν ηταν για "ημαρτον" το σχολιο μου σε αυτό που εγραψες, το δικο σου το αρχικο για τι ηταν; :)

 

 

 

Εφ   οσον   ειχε   φατσουλες   προφανως   ηταν  αστεισμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν καταλαβαιναν ολοι τα παντα θα ηταν αλλιως ο κοσμος μας... cool.

 

Δεν είναι σπανιο να μην καταλαβαινει καποιος κατι, συνηθισμενο είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...