Προς το περιεχόμενο

Uncharted 4: Το τέλος ενός κλέφτη Review (PS4)


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνίδι αυτό έχει τα καλύτερα γραφικά ever που έχω δει. Παραδέχομαι την ομάδα που το έφτιαξε. Είναι απίστευτοι.

 

Αλλά είναι μια απλή διαδραστική ταινία για μένα. Άθλιο gameplay.

 

Κράξτε με ελεύθερα τώρα. Αντέχω :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως χωρις πλακα τετοια γραφικα δεν εχω δει ακομα σε pc με 4κ 32 ραμ i7 και vga των 500 ευρω.

Δηλαδη εαν μπορουσαν να αξιοποιηθούν τα hardware των pc τι θα εδειχναν.

Ειναι κριμα να υπαρχει τοσο καλο hardware και να μην υπαρχει το αναλογο software.

the witcher 3.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα action platformer ειναι το παιχνιδι , διαδραστικη ταινια ηταν το until dawn,the order κλπ....τετοιες μακακιες μην γραφετε και τα διαβαζουμε και μας πονανε τα ματια....15 ωρες gameplay ποιο αλλο ιδιου ειδους παιχνιδι εχει???συν τοmultiplayer που ειναι pure fun....

Τα πραγματα πρεπει να τα λεμε με το ονομα τους...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι απίστευτο με αυτό το τέλος νομίζω ότι ίσως έχει και συνέχεια αν το έρχεται τερματίσει καταλαβαίνετε τι εννοω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικά είναι καλύτερα από του multiplayer beta που είχε βγει; Γιατί εκεί δεν είχα εντυπωσιαστεί καθόλου!

ναι το μουλτι τρεχει στα 900p αλλα με 60fps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

the witcher 3.

Το Witcher έφαγε το downgrade του και αυτό (όπως αρκετά)!

 

Το U4, σύμφωνα με αρκετούς έχει φάει upgrade, σε σύγκριση PSX,E3 κλπ..

 

 

Παντως χωρις πλακα τετοια γραφικα δεν εχω δει ακομα σε pc με 4κ 32 ραμ i7 και vga των 500 ευρω.

Δηλαδη εαν μπορουσαν να αξιοποιηθούν τα hardware των pc τι θα εδειχναν.

Ειναι κριμα να υπαρχει τοσο καλο hardware και να μην υπαρχει το αναλογο software.

Κοίτα, το hardware των PC, έχει τόση μεγάλη ποικιλία που δεν μπορείς να το αξιοποιήσεις.. Δηλαδή ένα PC των 500 =/= με ένα των 1500+ σε απόδοση. Δεν μπορείς να αναπτύξεις ένα παιχνίδι με βάση το 1500, γιατί εκεί είναι που θα χάσεις την μπάλα.. Γι' αυτό βλέπεις και όλα πάνε βάσει τις κονσόλες.. standard υλικό, κτίζεις πάνω σ' αυτό.. και μετά το μεταφέρεις στο PC και κάνεις μερικές παραμετροποιήσεις.. Τώρα με το Neo, XBOX 1.5 δεν ξέρω τι θα γίνει..

Επεξ/σία από cpttony
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι και η ίδια σκηνή..

 

Εγώ για upgrade διαβάζω και βλέπω...

 

 

Κι επειδή δεν είναι η ίδια σκηνή; Δεν συγκρίνεται η ποιότητα των γραφικών. Επειδή, δηλαδή έδειξαν κάτι χειρότερο μετά ακυρώνεται το αρχικό downgrade;

 

Επίσης, στο μεταξύ το παιχνίδι πήγε από τα 60 στα 30 frames. Upgrade κι αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο,τι καλύτερο έχω παίξει. Ότι και να λένε κάποιοι εθελοτυφλουνε.Φοβερή ατμόσφαιρα! Δεν έχω δει τέτοια πιστότητα σε φωτισμό.Είναι δύσκολη η απεικόνιση του φωτός,πραγματικά μπράβο στην εταιρεία!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι επειδή δεν είναι η ίδια σκηνή; Δεν συγκρίνεται η ποιότητα των γραφικών. Επειδή, δηλαδή έδειξαν κάτι χειρότερο μετά ακυρώνεται το αρχικό downgrade;

 

Επίσης, στο μεταξύ το παιχνίδι πήγε από τα 60 στα 30 frames. Upgrade κι αυτό;

Ωραία, έφαγε ένα downgrade και μετά ένα upgrade μέχρι να κυκλοφορήσει.. Ίσως στην αποκάλυψη που έκαναν, να το είχαν "τραβήξει" λίγο πάνω, αλλά βάση των υπολοίπων... η τελική μορφή είναι σαφώς ανώτερη!

 

Από τα 60 στα 30, ναι οκ, θυσίσαν κάποια frames για να δημιουργήσουν καλύτερο οπτικό τομέα.. Τουλάχιστον είναι 30, στην πλειοψηφία σταθερά!

 

Δείτε που καταλήξαμε, να γκρινιάζουμε για το U4 και τα downgrade/upgrade του, την στιγμή που είναι ό,τι καλύτερο έχω δει σε κονσόλα, μην πω και σε PC.. Τι να πω ρε παιδιά?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε που καταλήξαμε, να γκρινιάζουμε για το U4 και τα downgrade/upgrade του, την στιγμή που είναι ό,τι καλύτερο έχω δει σε κονσόλα, μην πω και σε PC.. Τι να πω ρε παιδιά?

 

Σωστά ξέχασα ότι μπορούμε να κρίνουμε όλους τους άλλους developers εκτός από τη ND. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...