Προς το περιεχόμενο

Βαζουν οπτικες ινες στην Κερκυρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

και γω γουβια μενω φιλος και σε μενα το ιδιο λεει στο σαιτ εμαθες τπτ καινουργιο θα ρθει η νεα εποχη εδω περα που μενουμε η θα ζουμε ακομα πισω απο τον ηλιο...?????

οτι μπηκε kv δεν σημαινει οτι μπορει να ειναι ολα ετοιμα.ρευματα/τερματισμος οπτικης ινας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφαγα άκυρο τελικά. Με πήραν 1τη του μήνα και μου έκαναν την προσφορά για την 50αρα και μου έστειλαν και συμβόλαιο κανονικά αλλά χθες!!! με ενημέρωσαν ότι δεν υποστηρίζεται στην περιοχή,όταν οι ίδιοι μου είχαν πει αρχές του μήνα ότι το υποστηρίζουν!!!!! Έλεος!!!! Χρυσηιδα παιδιά μετά την παλιά κόκα κόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
On 2/3/2018 at 10:39 PM, deadwar said:

Ξέρει κανείς ποοοοοοοτε θα ξαναξεκινησει καμία εργασία για vdsl ιδιαίτερα προς Βρυώνη μεριά;;

απο την στιγμη που θα δεις να αλλαζουν τα καφαο μετρα καμποσους μηνες μετα για να δοθει διαθεσιμοτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καφαο έχουν βάλει από Αύγουστο που πέρασε. Διαθέσιμο δεν είναι και δεν καταλαβαίνω το γιατί! Όταν τους παίρνω μου λένε πρέπει να το κοιτάξει τεχνικός.... Περνάνε μέρες και με παίρνουν να μου πουν ότι ακόμα δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, deadwar said:

Καφαο έχουν βάλει από Αύγουστο που πέρασε. Διαθέσιμο δεν είναι και δεν καταλαβαίνω το γιατί! Όταν τους παίρνω μου λένε πρέπει να το κοιτάξει τεχνικός.... Περνάνε μέρες και με παίρνουν να μου πουν ότι ακόμα δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο..... 

καποιος λογος θα υπαρχει.η κατι δεν εχουν τελειωσει ακομα.τωρα τι ειναι αυτο μην περιμενεις να ξερουν αυτοι που θα το σηκωσουν.και οσο δεν δινει ο οτε αν τα kv ειναι δικα του τοσο δεν θα δωσει και κανεις αλλος.η διαθεσιμοτητα με βαση ενα νουμερο μπορει να βγει και λαθος καμια φορα.σε οτε εκανες αιτηση οσο διαβασα οχι σε εναλλακτικο σωστα?εχει δοθει και ρευμα τα ακους να δουλευουν κανονικα?

και αυτο εχει γινει σε παρα πολλες περιοχες ειτε εχει kv ο ote ειτε αλλος παροχος.να εχουν μπει τα kv και να περνανε μηνες ολοκληροι για να παιξουν.κατι παρομοιο με vodafone σε ακ φρεαττυδας αν θυμαμαι σωστα.οι καμπινες εκει αλλα ακομα δεν εχουν πει τιποτα που περιμενει ενας συναδελφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λειτουργεί είναι το μόνο σίγουρο. Απλά για κάποιο λόγο όταν κάνω αίτηση παίρνω πάντα απάντηση ότι θα το προχωρήσουν εφόσον πάρουν το οκ από τους τεχνικούς της Κέρκυρας . Άρα μάλλον εδώ και μήνες κάπου κάτι θα έχει κολλήσει.... Αλλά τι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, deadwar είπε

Λειτουργεί είναι το μόνο σίγουρο. Απλά για κάποιο λόγο όταν κάνω αίτηση παίρνω πάντα απάντηση ότι θα το προχωρήσουν εφόσον πάρουν το οκ από τους τεχνικούς της Κέρκυρας . Άρα μάλλον εδώ και μήνες κάπου κάτι θα έχει κολλήσει.... Αλλά τι....

Το ίδιο κ στη γειτονιά μ εδώ ( έναντι ΕΡΤ ), το καφαο είχε τοποθετηθεί από αρχές καλοκαιριού 2016. Καλοκαίρι 2017 πήρε "ρεύμα" κοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 hours ago, deadwar said:

Λειτουργεί είναι το μόνο σίγουρο. Απλά για κάποιο λόγο όταν κάνω αίτηση παίρνω πάντα απάντηση ότι θα το προχωρήσουν εφόσον πάρουν το οκ από τους τεχνικούς της Κέρκυρας . Άρα μάλλον εδώ και μήνες κάπου κάτι θα έχει κολλήσει.... Αλλά τι....

δυστυχως δυσκολο να μαθεις τι ειναι και γιατι εχει κολλησει.θεμα ινας?θεμα υποδομης για να παιξει το συγκεκριμενο καφαο.γενικος αρκετα καφαο εχουν καθυστερησει κατα καιρους ή και περιοχες ολοκληρες.

9 hours ago, 7nisiotis said:

Το ίδιο κ στη γειτονιά μ εδώ ( έναντι ΕΡΤ ), το καφαο είχε τοποθετηθεί από αρχές καλοκαιριού 2016. Καλοκαίρι 2017 πήρε "ρεύμα" κοκ

Εβλεπες το καφαο σε μια μερα να εχει αλλαχτει και ολα τα αλλα με ρυθμο χελωνας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...