Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ καλη ταινια...για καποιον που ζητησε κορεατικα....(μπορει να ειναι και κινεζικη αλλα νομιζω κορεατικη οτι ειναι...) http://www.youtube.com/watch?v=xjs3UBzq1Lo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πολυ καλη ταινια...για καποιον που ζητησε κορεατικα....(μπορει να ειναι και κινεζικη αλλα νομιζω κορεατικη οτι ειναι...) http://www.youtube.com/watch?v=xjs3UBzq1Lo

seriously πρέπει να μάθεις να ξεχωρίζεις τις χώρες, ιαπωνική είναι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, έχετε υπόψην καμιά καλή Χριστουγεννιάτικη ταινία να δω που να συνάδει με το κλίμα των γιορτών ?

christmas do over  εχει πολυ γελιο και θα το χαρακτηριζα σαν την χριστ βερσιον του μερα της μορμοτας

και μετα κλασσικα μονος στο σπιτι 1 και 2 το 3 ειναι μαπα το 4 δε βλεπεται.   θαυμα στο μανχαταν παρτυ φαντασματων με τον μπιλ μαρει που ναι ξεκαρδιστικα αστειος και σημερα ειδα και το φρεντ κλαους χαζοχαρουμενο μεν αλλα ο βινς βον εδινε ρεστα
 α και το POLLAR EXPRESS φανταστικο ανιμ με ακομα πιο μαματο soundrack
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, έχετε υπόψην καμιά καλή Χριστουγεννιάτικη ταινία να δω που να συνάδει με το κλίμα των γιορτών ?

 

Kαι αυτό το έβλεπα κάθε χριστουγεννα όταν ήμουν μικρός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αρχισω το Sons Of Anarchy. Ξερουμε μηπως ποτε τελειωνει η σειρα? Μεχρι στιγμης οι σειρες που εχω δει ειχαν τελειωσει και εβλεπα τα επεισοδια το ενα μετα το αλλο. Δεν ξερω αν θα μαρεσει να χρειαζεται να περιμενω καθε βδομαδα για νεο επεισοδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...