Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το vikings ειναι πολυ καλη σειρα, αμα σας αρεσουν τα πολεμικα, ειναι οτι πρεπει. Το μονο κακο ειναι οτι βγηκε σχετικα προσφατα και δεν εχουν τελειωσει ολες οι season. θα πρεπει να περιμενετε καθε χρονο για την καινουρια. Τωρα εχουν βγει 2 season

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω δει να προτείνετε σε αυτό το topic πολλές φορές το the wire, το οποίο και στο imdb έχει μια εξωπραγματική βαθμολογία. Κατέβασα την πρώτη season και από τα 2 πρώτα επισόδεια που είδα μου φάνηκε πολύ μέτρια η σειρά, καμία σχέση με ότι έχω ακούσει. Βελτιώνεται καθόλου ή απλά δεν είναι για το δικό μου γούστο;

 

 

το κυριοτερο προβλημα με αυτη τη σειρα ειναι οτι ανεβαζεις τρελά τις προσδοκιες σου με τους υμνους που ακους

 

αμα γουσταρεις συμμοριες μπατσους ναρκωτικα κλπ θα σου αρεσει πολυ οποτε συνεχισε την

 

αλλα μην περιμενεις τιποτα το τρελο

 

μια παρα παρα πολυ καλη και ρεαλιστικη αστυνομικη σειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κυριοτερο προβλημα με αυτη τη σειρα ειναι οτι ανεβαζεις τρελά τις προσδοκιες σου με τους υμνους που ακους

 

Και εγώ γι' αυτό ξενέρωσα όταν είδα την πρώτη σεζόν. Δεν ήταν κακή αλλά σίγουρα όχι πάνω από μέτριο. Οι εξυμνήσεις και η βαθμολογία της είναι που με εξόργισαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασα υμνους για captain anerica<br><br><br>

εχουν πεσει τραγικα οι απαιτησεις.......<br><br>

προτεινετε καμια ταινιουλα 2013 και μετα που να ειναι πραγματικα ΚΑΛΗ. Non stop και πανω καλη. Περιπετεια η μυστηριου και οχι παλιας εποχης. <br><br>

 

@fan πρωτη σεζον ψιλομουφα. Προχωρα, ανεβαινει. Χαμηλα η μπαλα ομως. <br><br>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες :P

Οτιδηποτε εκτος απο δραματα και ρομαντζα , και να ειναι απο 1999 και μετα. Τωρα αν αξιζει καμια και ειναι του 1998 κλαιν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...