Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειπα να κανω ενα μινι-μαραθονιο Emma Stone  :wub:

Λοιπον, βλεπω και easy A σημερα και τελειωνω μαραθονιο.

Καμια καλη ταινια προσφατη (2012 και μετα) σε στιλ αστυνομικη με ανατροπες? Τυπου lucky number slevin ? Η τυπου lock stock and two smocking barrels? Η καμια κωμωδια, αλλα οχι πνιγμενη στα κλισε... Τεσπα, κατι χαλαρο (καλοκαιρι ειναι δεν ειμαι για πολυ σκεψη και κουλτουρα) αλλα οχι τελειως χαζοαμερικανια . Και οχι δραματα και κλαψες και αιματα και ξεκοιλιασματα. Thanks!!!

 

Ασχετο ρε σεις, στο Zombieland γιατι σε καθε αμαξι που κλεβει ο Χαρελσον, γραφει 3 στις πορτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Soooo, αν θέλετε να δείτε business related dramas based on real events και με χαρακτήρες που έχουν ψυχικά προβλήματα τότε δείτε τα: paper giants & power games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Soooo, αν θέλετε να δείτε business related dramas based on real events και με χαρακτήρες που έχουν ψυχικά προβλήματα τότε δείτε τα: paper giants & power games.

Σειρες ειναι? Το ενα ειναι το Link.png Site:

υποθετω, με θεμα τα κουτσομπολιστικα περιοδικα το 80κατι? Το αλλο? Δε θελει το yt να μου δωσει τρειλερ. Εχεις καποιο λινκ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σειρες ειναι? Το ενα ειναι το Link.png Site: http://www.youtube.com/watch?v=RaMnzsic3Eo">"paper giants : magazine wars" υποθετω, με θεμα τα κουτσομπολιστικα περιοδικα το 80κατι? Το αλλο? Δε θελει το yt να μου δωσει τρειλερ. Εχεις καποιο λινκ?

+

http://www.imdb.com/title/tt2827412/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά ταινία χωρίς κλισέ καταστάσεις με νόημα ;

Κάτι πιο συγκεκριμένο; Τέτοιες υπάρχουν πολλές αλλά θα είναι και βαριές. Επίσης, define λίγο "νόημα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω πολύπλοκες-περίεργες ταινίες που απλά το κάνουν για να εντυπωσιασουν τον θεατή χωρίς να μπορεί να δοθεί κάποια εξήγηση, ούτε να συμβαίνουν "απίθανα" πράγματα δημιουργωντας σεναριακα κενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω πολύπλοκες-περίεργες ταινίες που απλά το κάνουν για να εντυπωσιασουν τον θεατή χωρίς να μπορεί να δοθεί κάποια εξήγηση, ούτε να συμβαίνουν "απίθανα" πράγματα δημιουργωντας σεναριακα κενα.

http://www.imdb.com/title/tt1675434/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω πολύπλοκες-περίεργες ταινίες που απλά το κάνουν για να εντυπωσιασουν τον θεατή χωρίς να μπορεί να δοθεί κάποια εξήγηση, ούτε να συμβαίνουν "απίθανα" πράγματα δημιουργωντας σεναριακα κενα.

Έχω καταλάβει τι δεν θες, αλλά είναι πολύ γενικό το τι θες.

 

Τεσπα, μπορείς να δεις κάποια ταινία του Bunuel, και προτείνω πρώτα Viridiana, και αν σου αρέσει προχωράς. Έχει πολύ ψωμί αυτός ο σκηνοθέτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια καλη ταινια προσφατη (2012 και μετα) σε στιλ αστυνομικη με ανατροπες? Τυπου lucky number slevin ? Η τυπου lock stock and two smocking barrels?

 

 

 

RocknRolla του Ritchie ειναι του 2008

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...