Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

RocknRolla του Ritchie ειναι του 2008

Ναι την εχω δει, μου φανηκε λιγο κατωτερη και απο το Snatch φαντασου. Δε ξερω, νομιζω την επηξε στα ευκολα κλισε. Τεσπα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα ηθελα να μου προτεινετε σειρες που να εχουν σχεση με επιχειρησεις και οικονομικα. Εχει δει dragons den, shark tank και profit. 

 

Πως ονομαζετο η Ελληνικη σειρα που πηγαινε καποιος οικονομολογος και εδινε συμβουλες σε καποιους που χρωστουσαν πολυ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα το Back to the future και μου άρεσε πάρα πολύ. 

Άλλες καλές ταινίες πέραν της τριλογίας (τα 2 επόμενα θα τα δώ προσεχώς), υπάρχουν-αξίζουν σε time-travel καταστάσεις;

Πιστεύω πως είναι απο τις καλύτερες ιδέες για να φτιάξει κανείς ταινία και μακάρι να δούμε κάτι καλό στο μέλλον...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello,επειδη θα αρχισω τις δραμαμινες soon με τοσους πιλοτους,μπορει καποιος να μου παραθεσει(αν υπαρχουν)μερικες σειρες με fantasy η στη χειροτερη scifi στοιχεια που να αξιζουν τον "κοπο"?Μ'αρεσε πολυ το strain αλλα εχει λιγα επισοδεια,εχω δει supernatural αν και μετα απο καποια φαση δεν ηξερα γιατι το βλεπω,πονεσε το μυαλο μου με trueblood,δεν παλεψα το fringe ιδιαιτερα,το sleepy hollow νομιζω δεν πειθει και επισhς ειδα λιγο πρωτο επισοδειο απο grimm και δεν τρελλαθηκα...λιγο να σοβαροφερνει θελω!

Thanks in advance!

 

ps:εχω δει Walking dead,GoT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα το Back to the future και μου άρεσε πάρα πολύ. 

Άλλες καλές ταινίες πέραν της τριλογίας (τα 2 επόμενα θα τα δώ προσεχώς), υπάρχουν-αξίζουν σε time-travel καταστάσεις;

Πιστεύω πως είναι απο τις καλύτερες ιδέες για να φτιάξει κανείς ταινία και μακάρι να δούμε κάτι καλό στο μέλλον...

 

 

Δες εδω προτασεις για ταινιες!!! http://www.insomnia.gr/topic/269129-%CF%84%CE%B1%CE%B9%CE%BD%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CE%B8%CE%AD%CE%BC%CE%B1-%CF%84%CE%BF-%CF%84%CE%B1%CE%BE%CE%AF%CE%B4%CE%B9-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%87%CF%81%CF%8C%CE%BD%CE%BF/

 

 

Επισης δες αυτο: http://www.imdb.com/title/tt0910554/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα να μου προτεινετε σειρες που να εχουν σχεση με επιχειρησεις και οικονομικα. Εχει δει dragons den, shark tank και profit. 

 

Πως ονομαζετο η Ελληνικη σειρα που πηγαινε καποιος οικονομολογος και εδινε συμβουλες σε καποιους που χρωστουσαν πολυ;

 

Suits

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι θα ήθελα να μου προτείνετα ταινίες που έχουν σχέση με οικονομικά και διοικήσεις. Έχω δει το Limitless και το margin Call.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

καμια σειρα να προτεινετε?

Να μην ειναι τεραστια (πχ CSI που εχει 12+ σεζον)

να ειναι κατι αστυνομικο/ντετεκτιβ στυλ

εχω δει CSI NY,Miami, Sherlock,Elementary 

ή καποια αλλη σειρα με σουπερ ηρωες στυλ Arrow,Agents of Shield

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...