Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καμια σειρα να προτεινετε?

Να μην ειναι τεραστια (πχ CSI που εχει 12+ σεζον)

να ειναι κατι αστυνομικο/ντετεκτιβ στυλ

εχω δει CSI NY,Miami, Sherlock,Elementary 

ή καποια αλλη σειρα με σουπερ ηρωες στυλ Arrow,Agents of Shield

 

Για αστυνομικό το True Detective είναι πάρα πολύ καλό. Το κακό είναι ότι έχει παιχτεί μόνο μια σεζόν μέχρι τώρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχω δει CSI NY,Miami, Sherlock,Elementary

 

Από αστυνομικές, εκτός αυτών που αναφέρεις, ποιες άλλες «γνωστές» έχεις δει; Ρωτάω, για να μην κάνω τετριμμένες προτάσεις, όπως π.χ. το "the shield" (το οποίο, αν δεν το έχεις δει, κατά τη γνώμη μου πρέπει να το δεις). Πολύ καλό θεωρώ και το "justified". Είναι κι άλλες πολλές φυσικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που λετε ψαχνω μια ταινια,την οποια θα την δω και θα μου μεινει,δεν θελω να την εχω ξεχασει μεχρι αυριο.θελω να χαθω μεσα της και να δεθω με τους ηθοποιους,να με κραταει σε αγωνια ή εστω να εχει ενδιαφερον πλοκη και κατα προτιμηση να μην ειναι αρκετα παλια(2000 και μετα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μας ποιες σου άρεσαν να σου προτείνουμε κάποιες που θα είναι στο ίδιο περίπου στυλ.

έχω δει πάρα πολλές , βασικά ψάχνω κάτι που να μην το έχω δει , δηλάδή του 2013-14

δεν μου αρέσουν οι splatter , θέλω κάτι με φαντάσματα/δαίμονες κ έτσι φάση , όχι με δολοφόνους κ τυπου saw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Που λετε ψαχνω μια ταινια,την οποια θα την δω και θα μου μεινει,δεν θελω να την εχω ξεχασει μεχρι αυριο.θελω να χαθω μεσα της και να δεθω με τους ηθοποιους,να με κραταει σε αγωνια ή εστω να εχει ενδιαφερον πλοκη και κατα προτιμηση να μην ειναι αρκετα παλια(2000 και μετα)

 

Mystic River

 

The Prestige

 

Catch Me If You Can

 

Shutter Island

 

έχω δει πάρα πολλές , βασικά ψάχνω κάτι που να μην το έχω δει , δηλάδή του 2013-14

δεν μου αρέσουν οι splatter , θέλω κάτι με φαντάσματα/δαίμονες κ έτσι φάση , όχι με δολοφόνους κ τυπου saw

 

Το Conjuring είναι πολύ καλό απο καινούρια.Το The Eye το κινέζικο είναι λιγο παλιό αλλα αξίζει. Φάνταζομαι θα έχεις δει το Shutter;

Επεξ/σία από thomasG4
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που λετε ψαχνω μια ταινια,την οποια θα την δω και θα μου μεινει,δεν θελω να την εχω ξεχασει μεχρι αυριο.θελω να χαθω μεσα της και να δεθω με τους ηθοποιους,να με κραταει σε αγωνια ή εστω να εχει ενδιαφερον πλοκη και κατα προτιμηση να μην ειναι αρκετα παλια(2000 και μετα)

Limitless 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...