Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που λετε ψαχνω μια ταινια,την οποια θα την δω και θα μου μεινει,δεν θελω να την εχω ξεχασει μεχρι αυριο.θελω να χαθω μεσα της και να δεθω με τους ηθοποιους,να με κραταει σε αγωνια ή εστω να εχει ενδιαφερον πλοκη και κατα προτιμηση να μην ειναι αρκετα παλια(2000 και μετα)

Prisoners

 

Blood diamond

 

The Departed

 

Green Street Hooligans

 

Memento

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mystic River

 

The Prestige

 

Catch Me If You Can

 

Shutter Island

 

 

Το Conjuring είναι πολύ καλό απο καινούρια.Το The Eye το κινέζικο είναι λιγο παλιό αλλα αξίζει. Φάνταζομαι θα έχεις δει το Shutter;

Αυτο το the eye δεν μπορω να το βρω πουθενα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ESPN 30 for 30 The Two Escobars.

 

Ηταν αρκετα καλο. Συγκεντρωνεται στον Παμπλο Εσκομπαρ και στον ποδοσφαιριστη Εσκομπαρ που σκοτωσαν μετα το Μουντιαλ του '94.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mystic River

 

The Prestige

 

Catch Me If You Can

 

Shutter Island

 

 

Το Conjuring είναι πολύ καλό απο καινούρια.Το The Eye το κινέζικο είναι λιγο παλιό αλλα αξίζει. Φάνταζομαι θα έχεις δει το Shutter;

πωωωωωωωωωω ρε φιλε το conjuring το ειχα ξεχάσει!!

thanks! θα το δω απόψε

χθες ειδα rec 1 αλλα η παρέα δεν τραβάει για rec 2 , έλεος με την ευαισθησία στα αίματα ... ffs απ τη μια να δουμε horror απ την άλλη οχι αίμα ? epicfacepalm.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γεια  σας πρόσφατα είδα το community και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει  κάποια παρόμοια καλή σειρά για να δω   B) :-)

Επεξ/σία από crocodile 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια  σας πρόσφατα είδα το community και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει  κάποια παρόμοια καλή σειρά για να δω   B) :-)

 

http://www.insomnia.gr/topic/456023-τι-να-δω-προτείνετε-μου-ταινίες-σειρές/?p=53373855

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποια καλή κωμική σειρά  με αναφορές στην ποπ κουλτούρα (λίγο -πολύ nerd κατάσταση ) εκτός community και the big bang theory.

​ευχαριστώ προκαταβολικά.  :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα και τις 6 σεζόν του Oz.

 

Προτείνεται ανεπιφύλακτα και πέραν πάσης αμφιβολίας

Είμαι στην τρίτη σεζόν. Ενώ είναι καλό, κουράζομαι υπερβολικά με τα 1 ώρας επεισόδια. Αν ήταν 40λετπά θα συμφωνούσα αλλά τώρα δεν ξέρω. Αμάν κάνω να την τελειώσω να αρχίσω κάποια άλλη πιο γρήγορη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποια καλή κωμική σειρά  με αναφορές στην ποπ κουλτούρα (λίγο -πολύ nerd κατάσταση ) εκτός community και the big bang theory.

​ευχαριστώ προκαταβολικά.  :-) 

the IT crowd (το αγγλικο)

the peep show

 

αν σου αρεσει το αγγλικο χιουμορ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...