Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά έχετε δει μια καινούρια σειρά γαλλική που παίζει στην tv? Les Revenants. Είδα online κάνα δυο επεισόδια και είναι πολύ περίεργη (thriller - ψυχολογικό φάση) . Την έχει δει κανεις να μας πει γνώμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχετε δει μια καινούρια σειρά γαλλική που παίζει στην tv? Les Revenants. Είδα online κάνα δυο επεισόδια και είναι πολύ περίεργη (thriller - ψυχολογικό φάση) . Την έχει δει κανεις να μας πει γνώμη;

εχει 2-3 χρονακια που βγηκε. ωραια ευρωπαικη σειρα, ωραια ατμοσφαιρα. ακομα βγαζουνε την 2η σεζον. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, αν μπορείτε προτείνετε μου ταινιες με ξύλο και πολεμικές τέχνες τύπου the raid η danny the dog

District 13/district 13 ultimatum.Εξαιρετικες και οι 2.Βγηκε και το αμερικανικο brick mansion με paul walker+εναν που παιζει στα αυθεντικα αλλα καμια σχεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είδα το Shadow Line που προτάθηκε από κάποιον εδώ μέσα και το Honorable Woman το οποίο είναι του ίδιου δημιουργού. Και τα δύο καταπληκτικά! Μήπως έχει να προτείνει και κάποιος άλλος κάποια τέτοια ατμοσφαιρική αγγλική σειρά για να δω στη συνέχεια; Έχω ήδη δει το Black Mirror, το Red Riding και το Sherlock. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Τhe Game που παίζεται τώρα.


Kαι για να μείνεις στο κλίμα 3 δυνατά τηλεταινιάκια Tinker Tailor Soldier Spy, Page 8 και το sequel (λιγότερο καλό) Salting the Battlefield


Επίσης κατασκοπικό συνωμοσιολογικό με πολύ πρωτότυπη ατμόσφαιρα και πολύ καλή φωτογραφία το Utopia.

 

Δοκίμασε και το The Fall μπορεί να σου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Τhe Game που παίζεται τώρα.

Kαι για να μείνεις στο κλίμα 3 δυνατά τηλεταινιάκια Tinker Tailor Soldier Spy, Page 8 και το sequel (λιγότερο καλό) Salting the Battlefield

Επίσης κατασκοπικό συνωμοσιολογικό με πολύ πρωτότυπη ατμόσφαιρα και πολύ καλή φωτογραφία το Utopia.

 

Δοκίμασε και το The Fall μπορεί να σου αρέσει.

 

Thx τα έβαλα για κατέβασμα. Το Tinker το έχω δει, είναι από τις αγαπημένες μου ταινίες. Κατεβάζω και τις σειρές Tinker και Smiley's people τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πειτε καμια ταινια να παρουμε τα μυαλα μας στα χερια :P Ειναι περιοδος για brainfuck movies μετα το predestination.. Για ριξτε καμια, απο τις οχι τοσο γνωστες διότι θα τις εχω δει σίγουρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για πειτε καμια ταινια να παρουμε τα μυαλα μας στα χερια :P Ειναι περιοδος για brainfuck movies μετα το predestination.. Για ριξτε καμια, απο τις οχι τοσο γνωστες διότι θα τις εχω δει σίγουρα..

Lucky Number Slevin πολυ καλη ταινια αλλα θα την εχεις δει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πειτε καμια ταινια να παρουμε τα μυαλα μας στα χερια :P Ειναι περιοδος για brainfuck movies μετα το predestination.. Για ριξτε καμια, απο τις οχι τοσο γνωστες διότι θα τις εχω δει σίγουρα..

Mulholland Drive

Coherence

The Machinist

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...