Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρόνια πολλά παιδια. Τώρα στις διακοπές ψάχνω να δω καμία καλή παιδική ταινία με τον γιο μου, είναι έξι. Έχουμε δει όλα τα animation Disney και Pixar οπότε ψάχνω καμία πρόταση λιγότερο γνωστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα δούμε λοιπόν τον τοτορο, τον τελευταίο καιρό εμφανίζεται συνέχεια μπροστά μου, τον βλέπω σε κουκλάκια, σε τεράνιουμς, αναφορές σε ταινίες και σειρές. Αφού μου το προτείνεις θα το δω. Θα ψάξω να βρω και τα αλλα δυο. Σ' ευχαριστώ πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

whitechapel

jekkyl

hunted

luther

life on mars

ripper street

strike back(Πιο μπαμ μπουμ λογω συμπαραγωγης με αμερικανους, στα συν η rhona mitra :wub: )

hustle

broadchurch

state of play

utopia(αυτο δεν το εχω δει αλλα εχω ακουσει καλα λογια)

Είδα το Jekyll. Μου άρεσε πολύ αλλά δεν ήταν αυτό που θες να δεις όλα τα επεισόδια μονομιάς, όπως π.χ έπαθα με την πρώτη σεζόν του whitechapel που έβαλα να δω το πρώτο επεισόδιο χθες το βράδυ και ξενύχτησα για να δω όλη την πρώτη σεζόν (3 επειςοδια) γιατί δεν μπορούσα να σταματήσω. Εκπληκτικός ο πρώτος κύκλος και μακάρι να είναι έτσι και οι επόμενοι.

 

Θεωρώ οτι το Jekyll έπρεπε να συνεχιστεί πάντως. Φοβερή ερμηνεία από τον πρωταγωνιστή, απο τους υπόλοιπους δεν ξεχώρισα ιδιαίτερα κάποιον, αλλά το τέλος της πρώτης σεζόν σε τρελαίνει. Κρίμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα, οποιος θέλει "ψαγμενη" σειρα, να δει οπωσδήποτε το Black Mirror, οπως αναφέρθηκε και απο κάποιον αλλον απο εδω μεσα..

 

http://www.imdb.com/title/tt2085059/?mode=desktop&ref_=m_ft_dsk

 

Ειδα και το τελευταίο επεισόδιο και πραγματικά ειναι κατι τελειως διαφορετικο και συνάμα γαματο ετσι οπως δειχνει στο μελλον τις σχεσεις μεταξύ ατόμων, τεχνολογίας και οχι μονο. Καθε επεισόδιο ειναι αλλο στορυ, αλλοι ηθοποιοι, αλλο σενάριο. Πιστεύω οτι θα την λατρέψετε την σειρα πολυ εύκολα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη δεν ειναι η σειρα με το επεισοδιο με το γουρουνι και το πρωθυπουργο; Γιατι αν ειναι αυτη αηδιασα και την σταματησα. Αξιζει να τη συνεχισω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για την τέλεια σειρά παιδιά. Φυσικά αξίζει να την δείτε ολόκληρη. Και έχει ειπωθεί επανειλημμένως, το κάθε επεισόδιο είναι τελείως αυτόνομο από τα υπόλοιπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν θελετε να αρχισετε μια σειρα σας υποσχομαι οτι το white collar θα σας κρατισει μεχρι το τελος...ειναι μια μιξη αστυνομικης με δοσεις κομωδιας.Το blacklist ειναι ωραια σειρα αλλαδεν ξερω κατα ποσο θα τηνβαρεθειτε γιατι με την ιστορια που εχει δεν μπορει να συνεχιστει για πολλες σεζον ακομη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...