Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

2 Broke Girls και το Mom ειναι καλο. Επισης το Dads μου αρεσε. Anger Management ειναι πολυ καλο αν σου αρεσει η φαση του Sheen. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ θα τα τσεκάρω. Η φάση του Sheen μ αρέσει πολύ, γι' αυτό και είχα αρχίσει το Anger Management, αλλά το σταμάτησα στα πρώτα 2 επεισόδια. Παίζανε πολύ "στημένα" οι άλλοι ηθοποιοί, δε μου αρέσανε. Μέχρι και ο Τσάρλι μου φάνηκε έτσι, οι ατάκες του δε φαινόντουσαν αυθόρμητες όπως στο TAAHM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ θα τα τσεκάρω.

 

Αν δεν το έχεις δει, ρίξε μια ματιά και στο Brooklyn Nine-Nine. Ελαφριά κωμική σειρά είναι - ό,τι πρέπει για να περνάει κανείς την ώρα του ευχάριστα - με πολύ γέλιο κατά τη γνώμη μου και χαρακτήρες με απίστευτο χαβαλέ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν το έχεις δει, ρίξε μια ματιά και στο Brooklyn Nine-Nine. Ελαφριά κωμική σειρά είναι - ό,τι πρέπει για να περνάει κανείς την ώρα του ευχάριστα - με πολύ γέλιο κατά τη γνώμη μου και χαρακτήρες με απίστευτο χαβαλέ.

 

Θα το κοιτάξω, φαίνεται καλό.

 

Τσεκαρε κ Modern Family i guess

 

Το Modern Family δε με τράβηξε, 1-2 επεισόδια είχα δει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία καλή σειρά κωμωδία εκτός από Two and a Half Men, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother, Community; (τις οποίες βλέπω/έχω δει)

 

Louie

 

Seinfeld 

 

Curb Your Enthusiasm

 

Parks and Recreation

 

Silicon Valley

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Attack on Titan ναι, αλλά δεν θέλω κάτι σε anime.

 

Καμιά πρόταση;

 

http://www.imdb.com/search/title?at=0&count=100&genres=thriller&num_votes=5000,&sort=num_votes&title_type=tv_series,mini_series

 

Καλό ψάξιμο. Οι περισσότερες απο τις σειρές σε αυτή τη λίστα έχουν το στοιχείο της αγωνίας που θέλεις.

 

Χωρίς να ξέρουμε ποιες έχεις δει, τζάμπα θα προτείνουμε σειρές. Ναι, έχεις δει πολλές αλλά δεν γίνεται αλλιώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέμεινα από σειρές. Έχω δει (μάλλον) όλες τις πολύ γνωστές και δεν ξέρω που να πάω.

 

Ξεκίνησα δύο άγνωστες Tomorrow People και Hell on Wheels αλλά μου φάνηκαν πολύ μέτριες. Ξεκίνησα Deadwood αλλά παρόλο που είναι όντως φοβερή σειρά δεν νομίζω ότι είναι αυτό που θέλω. Το Utopia σε όσα format προσπάθησα να το κατεβάσω δεν το παίζει το media player στην τηλεόραση.

 

Καμιά πρόταση για σειρά με αγωνία από επεισόδιο σε επεισόδιο;

 

Bates Motel αν δεν το εχεις δει

http://www.imdb.com/title/tt2188671/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εχετε να μου προτεινετε κωμωδιες κυριως με μαυρους ηθοποιους; ( πχ, Columbus Short, Kevin Hart, Chris Rock, Martin Lawrence ) 

 

Ειτε ταινιες ειτε σειρες ( να διευκρινησω οτι αν ειναι σειρα επειδη θα ειναι η πρωτη σειρα που θα παρακολουθησω μιας και δεν ημουν ιδαιτερος fan, αν γινεται να με βοηθησετε και στο που θα μπορω να την βλεπω κλπ. )

 

Ευχαριστω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...