Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λέω να πάω σινεμά μετά τη δουλειά και είμαι ανάμεσα σε 2 ταινίες:

 

The Theory of Everything

 

or

 

Whiplash ????

 

Νομίζω είναι οι μόνες που φαίνεται να αξίζουν αυτή την εποχή.

 

Δεν μπορώ να διαλέξω!!

Τα φώτα σας παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να πάω σινεμά μετά τη δουλειά και είμαι ανάμεσα σε 2 ταινίες:

 

The Theory of Everything

 

or

 

Whiplash ????

 

Νομίζω είναι οι μόνες που φαίνεται να αξίζουν αυτή την εποχή.

 

Δεν μπορώ να διαλέξω!!

Τα φώτα σας παρακαλώ.

To theory δεν το εχω δει αλλα πηγαινε στο whiplash θα αποζημιωθεις για τον χρονο σου .Αν δεν  σου αρεσει που δεν παιζει θα σου πληρωσω το εισιτηριο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι για σινεμα αλλά θα προτεινα Whiplash που μ'αρεσε αρκετα. Το theory of everything δεν το εχω δει αλλα δεν ακουω και τα καλύτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι να πληρώνεις εισιτήρια για το Whiplash. Καλούτσικη ταινία αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Δες το στον Η/Υ γιατί έχει βγει σε καλή ποιότητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έψαξα λίγο και πάω Whiplash τελικά.

Το Theory of Everything αντί να κάνει focus στην Φυσική βλέπω κάνει περισσότερο στο δράμα. Απ'το trailer τουλάχιστον φαίνεται ότι θα είναι κλαψομουνικο, σορρυ :Ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.imdb.com/title/tt2802144/

Kingsman: The Secret Service

 

 Την έχει δει κανείς?

Να πάω να την δω ή να περιμένω release?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το έψαξα λίγο και πάω Whiplash τελικά.

Το Theory of Everything αντί να κάνει focus στην Φυσική βλέπω κάνει περισσότερο στο δράμα. Απ'το trailer τουλάχιστον φαίνεται ότι θα είναι κλαψομουνικο, σορρυ :Ρ

κι οι 2 πάντως υπάρχουν σε BRip 1080p :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι για σινεμα αλλά θα προτεινα Whiplash που μ'αρεσε αρκετα. Το theory of everything δεν το εχω δει αλλα δεν ακουω και τα καλύτερα. 

 

διαφωνω, αν κ δεν εχω δει το whiplash (κ ουτε προκειται  γιατι διαβασα οτι ειναι τιγκα στην τζαζ, μουσικες κλπ κ δεν τις μπορω αυτου του τυπου τις ταινιες), το theory of everything ειναι ζουπερ, εχω δει τελευταια foxcatcher, gone girl, theory of everything, imitation game, the judge,

στην κορυφη βαζω gone girl με theory of everything παρεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι προτείνετε σε action πχ transporter η επιστ.φαντασιας σε στυλ θορ χαλκ κλπ...κατι οχι τοσο γνωστο γιατι εχω δει σχεδον τα παντα :-P ..επισης μια ακομη που μου αρεσε αλλα δεν μπορω να προσδιορίσω το ειδος ειναι το now you see me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι προτείνετε σε action πχ transporter η επιστ.φαντασιας σε στυλ θορ χαλκ κλπ...κατι οχι τοσο γνωστο γιατι εχω δει σχεδον τα παντα :-P ..επισης μια ακομη που μου αρεσε αλλα δεν μπορω να προσδιορίσω το ειδος ειναι το now you see me...

 

Link.png Site: Smokin Aces

 

Link.png Site: A team

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι προτείνετε σε action πχ transporter η επιστ.φαντασιας σε στυλ θορ χαλκ κλπ...κατι οχι τοσο γνωστο γιατι εχω δει σχεδον τα παντα :-P ..επισης μια ακομη που μου αρεσε αλλα δεν μπορω να προσδιορίσω το ειδος ειναι το now you see me...

shootem up , crank, thursday, payback, Boondock Saints, wanted, get the gringo, district 13, from dusk till dawn, brotherhood of the wolf

 

καπου θα σε πετυχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...