Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Τι προτείνετε σε action πχ transporter η επιστ.φαντασιας σε στυλ θορ χαλκ κλπ...κατι οχι τοσο γνωστο γιατι εχω δει σχεδον τα παντα :-P ..επισης μια ακομη που μου αρεσε αλλα δεν μπορω να προσδιορίσω το ειδος ειναι το now you see me...

shootem up , crank, thursday, payback, Boondock Saints, wanted, get the gringo, district 13, from dusk till dawn, brotherhood of the wolf

 

καπου θα σε πετυχω

Οντως γιατι τι wanted ειναι απο τις αγαπημένες μου ,γενικά αυτες που εχουν λιγο παράδοξο,είπαμε οχι να στριβουν οι σφαιρες αλλα τουλαχιστον να τους πλακωνει ο πρωταγωνιστής 1 vs 10 :-P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το under the dome ειναι τοσο μπουρδα οπως τα 5 πρωτα επεισοδια που ειδα ή φτιαχνει?ΠΡο

Προς το τέλος αρχίζει και ανεβαίνει και η δεύτερη σεζόν είναι σαφώς καλύτερη. Εάν σου αρέσουν τα post apocalyptic συνέχισέ το. Πολύ καλύτερο από κάτι άλλες μπούρδες που κυκλοφόρησαν τα τελευταία 2-3 χρόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει δει κανεις το How to get away with murder; το ξεκινησα, μεχρι στιγμης μου θυμιζει πααααρα πολυ το suits... και οχι μονο επειδη ειναι κι αυτο δικηγοριστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εχει δει κανεις το How to get away with murder; το ξεκινησα, μεχρι στιγμης μου θυμιζει πααααρα πολυ το suits... και οχι μονο επειδη ειναι κι αυτο δικηγοριστικο.

Παρα πολυ ενδιαφερουσα σειρα με μερικες πολυ καλες ερμηνειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω φτασει στο 5ο επεισοδιο. εχει ενδιαφερον μεν, αλλα τα "ημιαυτοτελη" επεισοδια ειναι καπως βαρετα για μενα. προτιμω στορυ που εκτυλισσεται σε ολη τη διαρκεια της σειρας (πχ game of thrones, homeland - αναφερω 2 απο αυτες που βλεπω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρατησα πριν κανα δυο εβδομαδες. Η κεντρικη υποθεση που ειχε επαψε να με ενδιαφερει και ουσιαστικα το μονο που με κραταγε ηταν η παρουσια της Davis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα το Whitechapel, το οποίο μου είχε προταθεί από εδώ αφού είχα δει το Sherlock. Ενδιάμεσα είχα δει το Jekyll το οποίο ήταν ωραίο αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας (εκτός από την τελευταία σκηνή του series finale που χτύπαγα το κεφάλι μου στον τοίχο γιατί ήταν MAJOR cliffhanger).

 

Κατά τη γνώμη μου πρόκειται για εξαιρετική σειρά (το Whitechapel, εννοώ) και κρίμα που κόπηκε νωρίς γιατί είχε αρχίσει να παίρνει μια άγρια ομορφιά και έμειναν πολλά αναπάντητα ερωτήματα.

 

Anyways, μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάτι αντίστοιχο να δω ? Κατά προτίμηση Αγγλικό... Θα προτιμούσα κάτι αστυνομικό με gruesome εγκλήματα κ.τ.λ., αλλά δεν είναι και απαραίτητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα εξισου μπουρδα με τις αλλες μπουρδες(100,defiance κτλ)

 

Φίλε μου μάλλον είδες μόνο τα δυο τρια πρώτα επεισόδια για να λες το The 100 και το Defiance μπούρδα. Στην πορεία εξελίσσονται πολύ καλά.

 

Ποια καινούρια post apocalyptic θεωρείς καλύτερα δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο δεν εχει, αλλα τα terra nova, falling skies, dominion και revolution ειναι εξισου απαραδεκτα...

 

η μονη αξιοπρεπης σειρα στο gender ειναι το walking dead και δεν εχω αποφασισει ακομα για το 12 monkeys

 

το last resort ηταν συμπαθητικο αλλα κοπηκε νωρις, το last ship ψιλοβλεπεται

 

επισης δεν ξερω αν ανηκει στο ιδιο ειδος, αλλα το sarah connor chronicles ηταν αρκετα καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...