Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω δει:

 

Carnivale

Sopranos

Lost

Breaking Bad

Suits

Game of Thrones

Vikings

House of Cards

The Wire

Sherlock

True Detective

Death Note

Boston Legal

Bored to death

Rome

Dexter

Oz

House M.D

 

τι πρωτείνεται; (σίγουρα θα μου ξεφευγει και κανένα άλλο)

 

θέλω κάτι να με κρατάει σε αγωνία να χει αρκετές σαιζόν είδη (δλδ να μην ειναι σε καμια δεύτερη) να βρίσκοντα ελληνικά subs α και να ειναι καλό προφανώς.

 

i have plenty time to kill.

 

 

firefly/serenity

battlestar galactica

deadwood

six feet under

in treatment

justified

hannibal

big love

homeland

damages

shield

 

λογικα δεν θα εχεις δει καποιο απο αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει:

 

Carnivale

Sopranos

Lost

Breaking Bad

Suits

Game of Thrones

Vikings

House of Cards

The Wire

Sherlock

True Detective

Death Note

Boston Legal

Bored to death

Rome

Dexter

Oz

House M.D

 

τι πρωτείνεται; (σίγουρα θα μου ξεφευγει και κανένα άλλο)

 

θέλω κάτι να με κρατάει σε αγωνία να χει αρκετές σαιζόν είδη (δλδ να μην ειναι σε καμια δεύτερη) να βρίσκοντα ελληνικά subs α και να ειναι καλό προφανώς.

 

i have plenty time to kill.

 

Για αγωνια τι αλλο ? 24

Επισης καλες σειρες Six Feet Under & Homeland

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που ακριβως υπαρχει η αγωνια στο six feet under? (no offence)

αγωνια οχι ακριβως, αλλα το ενδιαφερον στο κραταει, σε ενδιαφερουν οι χαρακτηρες και θες να δεις το επομενο επεισοδειο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει:

 

Carnivale

Sopranos

Lost

Breaking Bad

Suits

Game of Thrones

Vikings

House of Cards

The Wire

Sherlock

True Detective

Death Note

Boston Legal

Bored to death

Rome

Dexter

Oz

House M.D

 

τι πρωτείνεται; (σίγουρα θα μου ξεφευγει και κανένα άλλο)

 

θέλω κάτι να με κρατάει σε αγωνία να χει αρκετές σαιζόν είδη (δλδ να μην ειναι σε καμια δεύτερη) να βρίσκοντα ελληνικά subs α και να ειναι καλό προφανώς.

 

i have plenty time to kill.

 

 

Καλα πλάκα κάνεις;;;; Ψάχνεις κάτι με αγωνία και να σε κρατήσει και δεν έχεις δει Walking Dead, Sons of Anarchy και Homeland;

 

Έφυγες τώρα. Ετοιμάσου για μαραθώνιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρεσουν καθολου οι ταινιες με superheroes (με εξαιρεση τον Batman του Νολαν).Αξιζει να κατσω να δω το Guardians of the Galaxy;H ειναι το ιδιο πραγμα με Avengers, Thor, Captin 'Murica κτλπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Δεν μου αρεσουν καθολου οι ταινιες με superheroes (με εξαιρεση τον Batman του Νολαν).Αξιζει να κατσω να δω το Guardians of the Galaxy;H ειναι το ιδιο πραγμα με Avengers, Thor, Captin 'Murica κτλπα;</p>

 

Άμα δεν σου άρεσαν αυτά που αναφέρεις τότε δεν θ σου αρέσουν κ οι guardians..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν σου άρεσαν αυτά που αναφέρεις τότε δεν θ σου αρέσουν κ οι guardians..

 

Δεν μου αρεσουν καθολου οι ταινιες με superheroes (με εξαιρεση τον Batman του Νολαν).Αξιζει να κατσω να δω το Guardians of the Galaxy;H ειναι το ιδιο πραγμα με Avengers, Thor, Captin 'Murica κτλπα;

 

το star wars σου αρεσει? προς τα εκει παει...για εμενα ειναι καλυτερο απο τις υπολοιπες σουπερταινιες, αλλα αμα δεν σου αρεσουν καθολου λογικα δεν θα σου αρεσει και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρεσουν καθολου οι ταινιες με superheroes (με εξαιρεση τον Batman του Νολαν).Αξιζει να κατσω να δω το Guardians of the Galaxy;H ειναι το ιδιο πραγμα με Avengers, Thor, Captin 'Murica κτλπα;

Ούτε για πλάκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το star wars σου αρεσει? προς τα εκει παει...για εμενα ειναι καλυτερο απο τις υπολοιπες σουπερταινιες, αλλα αμα δεν σου αρεσουν καθολου λογικα δεν θα σου αρεσει και αυτο

Tα Star Wars μου αρεσουν.Το Dredd μου αρεσε που ειναι και αυτο comic adaptation, οπως επισης περιμενω να βγει και το deadpool πως και πως..Και το περιμενω επειδη δεν ειναι ο κλασσικος σουπερ ηρωας, στυλ with great power comes great responsibilty.Γιαυτο ρωτησα και για το Guardians of the Galaxy,  επειδη δεν μοιαζει με ταινια σαν το spiderman, captain america που και σαν χαρακτηρες μου φαινονται λιγο φλωροι..(No offence σε οσους τους αρεσουν ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορειτε να μου προτεινετε κανα horror movie για να μαζευτουμε απρεα σε κανα σπιτι να δουμε.Πριν καιρο ειχαμε δει αυτη http://www.imdb.com/title/tt0892899/?ref_=fn_al_tt_1και μας αρεσε πολυ ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος μπορει να προτεινει καποια ταινια επιστημονικης φαντασιας κατα προτιμηση,αφηνω μεγαλο περιθωριο για επιλογες γιατι εχω δει σχεδον τα παντα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος μπορει να προτεινει καποια ταινια επιστημονικης φαντασιας κατα προτιμηση,αφηνω μεγαλο περιθωριο για επιλογες γιατι εχω δει σχεδον τα παντα :D

Saturn 3 (1980)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...