Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο σχετικά καινούριες και ανεξάρτητα το είδος θα σου πρότεινα αυτές:

 

American Sniper

 

Whiplash

 

The Imitation Game

 

Rush

 

Silver Linings Playbook

 

The Raid: Redemption

 

Source Code

 

127 Hours

 

Inglourious Basterds

 

Taken

 

 

 

 

Ευχαριστω για την προταση . Απο αυτα  δεν εχω δει  το Inglourious Basterds και το  Whiplash. Aξιζουν ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ολο το forum πρεπει να αρχισει να βλεπει Parks and recreation. Το εχουμε αργησει πολυ εμεις οι απιστοι. Μεγα λαθος

Τι ειδους  σειρα ειναι αυτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο το forum πρεπει να αρχισει να βλεπει Parks and recreation. Το εχουμε αργησει πολυ εμεις οι απιστοι. Μεγα λαθος

 

Εδώ άλλοι -ονόματα δεν λέμε φίλε ΓΑΥΡΕ10- δεν έχουν εικόνα από τα XFILES, τί να λέμε τώρα... ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ άλλοι -ονόματα δεν λέμε φίλε ΓΑΥΡΕ10- δεν έχουν εικόνα από τα XFILES, τί να λέμε τώρα... ;

 

Ειναι δεσμευση το xfiles. Δεν μπορω να το κανω αυτο στον εαυτο μου. Αν παντρευτω ποτε και θελω μια διεξοδο... ισως

 

Επισης, αντε μπες teamspeak, δεν αντεχω αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hannibal φτιάχνει πολύ στη συνέχεια. Να του δώσεις άλλη μια ευκαιρία κατά τη γνώμη μου. 

 

Για εμενα ξαναχαλαει εντελως στην 3η σεζον ομως , το παρατησα στην μεση του 2ου επ.

Σαν νεος στον χωρο των anime,θα θελα να μου προτεινεται καποια για να δω ,οχι ομως 100+επεισοδια..εχω δει το attack on titan και το death note(εκτος 3-4 επεισοδιων που θα δω τωρα),και τα 2 μου αρεσαν πολυ,και θα αρχισω το fullmetal alchemist brotherhood , που δεν βλεπω να κραταει παρα τα 64 επεισοδια του πανω απο 3-4 μερες...Να πω πως θα προτιμουσα να εχει κατι το περιεργο,οπως πχ οι γιγαντες στο aot ή οι shinigami στο dn ..Επισης υπαρχει καποια γνωμη για τα steins gate και το code geass : lelouch of the rebellion ?

 

Δεν θες 100+ επ. αλλα θα δεις το FMA σε 3-4 μερες ? Ο.ο

 

Το Code geass πρεπει να το δεις ολο + το R2  , αλλα καμια σχεση με αυτα που εχεις δει ως τωρα ( οπως και το steins gate που ειναι αρκετα ποιο βαρυ) , ειναι απο τα τοπ ανιμε γενικα οποτε αξιζει.

Αν το δεις και σου αρεσει σου "ανοιγει" τον δρομο για αλλα ποιο "δυνατα" στο ειδος (Neon Genesis Evangelion , Legend of the Galactic Heroes).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά ταινία τύπου The wolf of wall street με τύπους που βγάλανε λεφτά και καναν ζωάρα;

 

 

Δες κανα Catch me if you can, American Hustler, The Great Gatsby αυτά μου ήρθαν πρόχειρα...

 

 

 

 

Ξέρετε καμία καμμένη κωμωδία όπως  το Rrrrrrrr!, Hot fuzz, aeroplane!,  Monty pythons (ολες); 

 

 

Superbad, Napoleon Dynamite, Shaun of the Dead

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...