Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προτεινετε ταινιουλες σχετικα καινουργιες οσο γινονται με ναρκωτικα κυνηγητο και μαφια

Traffic

Blow

Narc απο ταινιες σχετικα καινουριες

 

Απο σειρες The Wire

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσφατα ειδα την ταινια now you see me και μπορω να πω πως ηταν αρκετα καλη..Υπαρχει κατι παρομοιο?Επισης προτεινετε καποιο ψυχολογικο θριλλερ,του τυπου black swan η εστω κατι σαν το the number 23,ακομα καλυτερα αν ειναι και μυστηριου...τελος  υπαρχει καποια γνωμη για το shutter island?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ανήκω σε αυτούς που τους ενθουσιάζει ο σκηνοθέτης, αλλά έχω την εντύπωση ότι κοιτάς κυρίως τα Annie Hall και Manhattan. Ίσως επίσης και τα Hannah and her sisters και Crimes and misdemeanors. Επίσης, αν θυμάμαι καλά, ο κανόνας λέει να αφήσεις το Deconstructing Harry τελευταίο, ως κερασάκι στην τούρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω δει φιλε μου.καποια αλλη?

Δεν υπάρχει καμία άλλη πλην του Matchpoint που να αξίζει, υπερτιμημένος όσο δεν πάει, όλο αηδίες βγάζει.

Aν επιμένεις να δεις οπωσδήποτε ταινία του, δες το Vicky,Cristina,Βarcelona για να ξαναδείς τη Σκάρλετ, είναι και ανάλαφρη η ταινία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ κ ο μισος πλανητης..καμια αλλη?

 

Εύκολα, κάμποσες ακόμα:

 

- The Shield

- Oz

- Boardwalk Empire

- The Blacklist

- Boston Legal

- Six Feet Under

 

και όχι μόνο. Είναι πάρα πολλές οι πολύ καλές - μέχρι και κορυφαίες για κάποιους - αλλά γιατί να πρέπει να πει άλλες; Πειράζει που συμφωνεί ο μισός πλανήτης με τις συγκεκριμένες, ή φαινόμαστε πιο ψαγμένοι όταν διαφοροποιούμαστε απλά για να διαφοροποιούμαστε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύκολα, κάμποσες ακόμα:

 

- The Shield

- Oz

- Boardwalk Empire

- The Blacklist

- Boston Legal

- Six Feet Under

 

και όχι μόνο. Είναι πάρα πολλές οι πολύ καλές - μέχρι και κορυφαίες για κάποιους - αλλά γιατί να πρέπει να πει άλλες; Πειράζει που συμφωνεί ο μισός πλανήτης με τις συγκεκριμένες, ή φαινόμαστε πιο ψαγμένοι όταν διαφοροποιούμαστε απλά για να διαφοροποιούμαστε;

Ανάμεσα σε blacklist, Broadwalk empire a and bostql legal ποια είναι καλύτερη;

BTW θυμήθηκα πως έχω αφήσει το sopranos στον τελευταίο κύκλο 2ο επεισόδιο (εδω και 6 μήνες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...