Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρχισα να βλεπω breaking bad.

Ο 1ος κυκλος με απογοητευεσε μπορω να πω. Οχι πως δεν βλεπεται αλλα δεν με ενθουσιασε καθολου.

Ελπιζω να βελτιωνεται και να βελτιωνεται ΠΟΛΥ!

Βελτιωνεται τραγικα ειδικα στην τριτη και επειτα ειναι απολαυστικη.Εμενα με ειχε τραβηξει απο το πρωτο επεισοδιο για αυτο και την ειδα 2 φορες ολη τη σειρα μεσα σε 2 χρονια.Θα δεθεις τοσο πολυ με τους χαρακτηρες οσο καμια αλλη σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχετε να προτεινεται καποια ωραια ελληνικη ταινια(οχι Finos Film :blink: )τυπου "ο χαμενος τα παιρνει ολα" "ο ανθρωπος που αγαπησε ενα πτωμα" "τα κουρελια τραγουδαν ακομα" ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισα να βλεπω breaking bad.

Ο 1ος κυκλος με απογοητευεσε μπορω να πω. Οχι πως δεν βλεπεται αλλα δεν με ενθουσιασε καθολου.

Ελπιζω να βελτιωνεται και να βελτιωνεται ΠΟΛΥ!

Μην το σταματήσεις. Η πρώτη σεζόν είναι κάτω του μετρίου αλλά μετά απογειώνεται. Δεν θεωρείται άδικα μέσα στις δέκα καλύτερες σειρές όλων των εποχών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε να προτεινεται καποια ωραια ελληνικη ταινια(οχι Finos Film :blink: )τυπου "ο χαμενος τα παιρνει ολα" "ο ανθρωπος που αγαπησε ενα πτωμα" "τα κουρελια τραγουδαν ακομα" ?

 

 

γλυκια συμμορια? αλλα θα το χεις δει, στανταρ...

 

ισως την εποχη των δολοφονων, τσιου, δρακουλας των εξαρχειων,φτηνα τσιγαρα... ειναι μετρημενες οι ελληνικες καλτ ταινιες

 

εμενα μου ειχε αρεσει και το black milk(αν εξαιρεσεις το μαπα πρωταγωνιστη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε να προτεινεται καποια ωραια ελληνικη ταινια(οχι Finos Film :blink: )τυπου "ο χαμενος τα παιρνει ολα" "ο ανθρωπος που αγαπησε ενα πτωμα" "τα κουρελια τραγουδαν ακομα" ?

Ο αδελφος μου κι εγω. (1998)

Με Δημοσθενη Παπαδοπουλο, Βαγγελη Γερμανο, Πεμη Ζουνη και στο τελος ...Ερικ Μπαρτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!  Απο σειρες υπαρχει κατι σαν το Mr.Robot? Breaking Bad?

 

 

Απο ταινιες θα ηθελα κατι σε κοινωνικο περιεχομενο , τυπου Requiem for A dream , Mr.Nobody , Fight Club.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελειωσα το Boardwalk empire μετα απο ενα μηνα 

Εχουν αρχισει να μου τελειωνουν οι σειρες....

 

 

Edit:

Πιο πολυ ειμαι αναμεσα στο Mad Men and Narcos (εαν και το 2ο δεν θελω να το δω επειδη νομιζω θα εχει και 2ο κυκλο και τωρα ψαχνω για σειρες που να εχουν τελειωσει αλλα το Mad Men δεν με πειθει και τοσο να το ξεκινησω λογω των 7 κυκλων πιστευω θα χαλαει στην πορεια)

Εχω αφησει τον τελευταιο κυκλο απο deadwood and Sopranos

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελειωσα το Boardwalk empire μετα απο ενα μηνα 

Εχουν αρχισει να μου τελειωνουν οι σειρες....

 

 

Edit:

Πιο πολυ ειμαι αναμεσα στο Mad Men and Narcos (εαν και το 2ο δεν θελω να το δω επειδη νομιζω θα εχει και 2ο κυκλο και τωρα ψαχνω για σειρες που να εχουν τελειωσει αλλα το Mad Men δεν με πειθει και τοσο να το ξεκινησω λογω των 7 κυκλων πιστευω θα χαλαει στην πορεια)

Εχω αφησει τον τελευταιο κυκλο απο deadwood and Sopranos

Παρα τους 7 κυκλους το Μad Men δεν χαλαει καθολου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πείτε plz ιδέες , θέλω ΚΑΛΗ ταινία για απόψε να δω με παρέα.
Είδος .. χμμ .. ας μην είναι αισθηματική/αστυνομική/ντοκιμαντέρ κ ας είναι ότι θέλει. Προτιμώ φαντασίας , horror etc 
απλά να είναι καλή γιατι τελευταία είδα το The Lazarus Effect και ήταν τρελή φόλα , παραλίγο να σταματήσω να βλέπω ταινίες -.- 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πείτε plz ιδέες , θέλω ΚΑΛΗ ταινία για απόψε να δω με παρέα.

Είδος .. χμμ .. ας μην είναι αισθηματική/αστυνομική/ντοκιμαντέρ κ ας είναι ότι θέλει. Προτιμώ φαντασίας , horror etc 

απλά να είναι καλή γιατι τελευταία είδα το The Lazarus Effect και ήταν τρελή φόλα , παραλίγο να σταματήσω να βλέπω ταινίες -.- 

Προχτές είδα το self-less. Το έβαλα στις 1 το βράδυ για να δω κανά 20λεπτο μέχρι να κοιμηθώ και τελικά πήγε 3 και το είδα όλο. Στην αρχή ξεκινάει λίγο αργά και με μυστήριο αλλά μετά γίνεται γρήγορο και με δράση.

 

Επίσης αν δεν έχει δει ήδη το old boy μην το χάσεις. Αν δεν αντέχεις τη Γιαπωνέζικη έκδοση δες την Αμερικάνικη.

 

Α, από φαντασία είδα το tomorrowland... καλούτσικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχτές είδα το self-less. Το έβαλα στις 1 το βράδυ για να δω κανά 20λεπτο μέχρι να κοιμηθώ και τελικά πήγε 3 και το είδα όλο. Στην αρχή ξεκινάει λίγο αργά και με μυστήριο αλλά μετά γίνεται γρήγορο και με δράση.

 

Επίσης αν δεν έχει δει ήδη το old boy μην το χάσεις. Αν δεν αντέχεις τη Γιαπωνέζικη έκδοση δες την Αμερικάνικη.

 

Α, από φαντασία είδα το tomorrowland... καλούτσικο.

αυτό το είχα πάθει με το shottas ,ξύπναγα Δευτέρα πρωί στις 7 για δουλειά κ ήταν 1+ ,  με το που έσκασε στο intro το welcome to jamrock σηκώθηκα καθιστός στο κρεβάτι κ άρχισα να κολλάω τσιγάρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...