Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραιο θριλερ μυστηριου ειναι το κοριτσι με το τατουαζ (the girl with the dragon tattoo ) κ το κοριτσι που εξαφανίστηκε (gone girl )

Σε δραση θα σου προτεινα  το jamesy boy !! ΑΝ δεν τα εχεις δει νομιζω αξιζει μια προσπαθεια .

 

 

το Marshland επίσης, ωραία ταινία μυστηρίου.

Ωραια τα 2 τελευταια δεν τα εχω δει...

 

Ας ριξω μια ματια! :)

 

Αν παιζει τιποτα αλλα πειτε μου! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τα 2 τελευταια δεν τα εχω δει...

 

Ας ριξω μια ματια! :)

 

Αν παιζει τιποτα αλλα πειτε μου! :)

ΤΑ πορφυρα ποταμια θα σου προτεινα επισης αλλα ειμαι σιγουρος οτι το εχεις δει,παλια ταινια Κ απο αυτην ξεκινησα να βλεπω ταινιες μυστηριου .Μια ακομα ταινιαρα που προτεινω ειναι το eastern promises 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑ πορφυρα ποταμια θα σου προτεινα επισης αλλα ειμαι σιγουρος οτι το εχεις δει,παλια ταινια Κ απο αυτην ξεκινησα να βλεπω ταινιες μυστηριου .Μια ακομα ταινιαρα που προτεινω ειναι το eastern promises 

Ωραιος..

 

Οχι δεν εχω δει καμια απο τις 2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει καμιά ταινία η σειρά πολεμική.... Έχω όρεξη για america fuck yeah κατάσταση... Πέρα από generation kills και strike back... τίποτα άλλο που να αξίζει?

Band of brothers the Pacific αν δεν τις έχεις δει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω σειρά που να έχουν τελειώσει μερικές σεζόν και που σαν θέμα να έχει την σύγκρουση χαρακτήρων. Χαρακτηριστικότατο παράδειγμα το OZ και σε πιο σύγχρονο και σαφώς κατώτερο το Empire.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

We are the millers

The change up

 

Πολυ γελιο και οι 2

πολυ καλες επιλογες του φιλου!!επισης προτεινω  το The Switch - Just Go with It - Blended - crazy stupid love-horrible bosses

Γενικα ψαξε ταινιες με τους james bateman-adam sadler-steve carell κορυφαίοι στο είδος!! 

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να δω μια ταινια,η οποια θα με κανει να νευριασω και να θελω να σκοτωσω καποιον οχι επειδη ειναι κακη η ταινια αλλα λογο της πλοκης της,προσφατα ειδα το hard candy και το knock knock.Με λιγα λογια ψαχνω ταινια που ο πρωταγωνιστης θα υποφερει με τον οποιοδηποτε λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να δω μια ταινια,η οποια θα με κανει να νευριασω και να θελω να σκοτωσω καποιον οχι επειδη ειναι κακη η ταινια αλλα λογο της πλοκης της,προσφατα ειδα το hard candy και το knock knock.Με λιγα λογια ψαχνω ταινια που ο πρωταγωνιστης θα υποφερει με τον οποιοδηποτε λογο.

Oldboy του 2003

Sympathy for lady vengeance

Sympathy for Mr vengeance

Martyrs

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...