Προς το περιεχόμενο

Τι να δω; Προτείνετε μου ταινίες


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε εγω μολις ειδα το creed με τον Σταλονε..Η ταινια μου αρεσε πολυ!!Ειχε πολυ καλες ερμηνειες,ωραιο μποξακι(καμια σχεση με τις παλιες ταινιες του rocky που βλεπαμε μποξ χασαποταβερνας),ωραιο σεναριο,δεν βαρεθηκα καθολου..Ισως ειναι η ταινια δρασης που ζητας!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα πάλι Star Wars marathon, τώρα πάω στη παλιά τριλογία ( STAR WARS IV -4- ) . Πόσο πιο ωραία ατμόσφαιρα, είχαν τα παλιά ( 4-5-6 ) χωρίς τα ανούσια ή μάλλον καλύτερα υπερβολικά εφέ των prequels ...... 

 

Θα ήθελα να δω προς το μέλλον prequel αφιερωμένο στον Obi Wan Kenobi και Han Solo 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα στη μιζερια που ζουμε πραγματικα αναρωτιεμαι αν υπαρχει καποια καλη κωμωδια που να μας κανει να γελασουμε

Δυσκολευομαι να θυμηθω ποτε εγινε τελευταια φορα αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα στη μιζερια που ζουμε πραγματικα αναρωτιεμαι αν υπαρχει καποια καλη κωμωδια που να μας κανει να γελασουμε

Δυσκολευομαι να θυμηθω ποτε εγινε τελευταια φορα αυτο

 

Μερικές κωμωδίες της τελευταίας δεκαετίας που με έκαναν και γέλασα αρκετά (αν και οι πιο πολλές είναι αρκετά γνωστές):

 

Hangover (2009)

 

Borat (2006)

 

The 40-Year-Old Virgin (2005)

 

Superbad (2007)

 

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) αν και λίγο πιο παλιά, επιβαλλόταν να μπει

 

Hot Tub Time Machine (2010)

 

The Dictator (2012)

 

Crazy, Stupid, Love (2011)

 

Ted (2012)

 

Step Brothers (2008)

 

This is The End (2013)

 

Due Date (2010)

 

Beerfest (2006)

 

Get Him to the Greek (2010)

 

Hot Fuzz (2007) και Shaun of The Dead (2004)

 

Death at a Funeral (2007)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ

Τα περισσοτερα τα εχω δει

Οπως φαινεται οι πιο πολλες ειναι ταινιες 5 και 10 ετων πριν πραγμα που δειχνει ποσο φτωχεια υπαρχει στο ειδος αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ

Τα περισσοτερα τα εχω δει

Οπως φαινεται οι πιο πολλες ειναι ταινιες 5 και 10 ετων πριν πραγμα που δειχνει ποσο φτωχεια υπαρχει στο ειδος αυτο

 

Η αλήθεια είναι ότι τα τελευταία 5 χρόνια σπάνια βγαίνει πολύ καλή κωμωδία. Περνάει μια κρίση το είδος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστω πολυ

Τα περισσοτερα τα εχω δει

Οπως φαινεται οι πιο πολλες ειναι ταινιες 5 και 10 ετων πριν πραγμα που δειχνει ποσο φτωχεια υπαρχει στο ειδος αυτο

Μερικες των τελευταιων ετων : blended (2014)  / horrible bosses 2 (2014) / lets be cops (2014) / ride along (2014) / get hard (2015) / we are the millers (2013) / spy (2015) / last vegas (2013)  και για το 2016 περιμενω πως κ πως central intelligence κ ride along 2   KEVIN HART εγγυηση!!

Λιγο ψαξιμο θελει κ θα βρεις καλες ταινιες προσφατες αν κ πιστευω πιο παλια βγαζανε περισσοτερες κ καλυτερες!!

Επεξ/σία από ΜΙχαλιεςς
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ

Τα περισσοτερα τα εχω δει

Οπως φαινεται οι πιο πολλες ειναι ταινιες 5 και 10 ετων πριν πραγμα που δειχνει ποσο φτωχεια υπαρχει στο ειδος αυτο

Σου προτείνω να δεις το '3 idiots'

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-2 φρεσκιες κωμωδίες και 1-2 φρεσκα φρεσκα θριλερακια εχετε υποψιν σας παιδια?

 

γενικα βλεπω απειρες ταινιες..αλλα ποτε δεν θυμαμαι τιτλους και ονοματα..οποτε  εχωντας να δω αρκετο καιρο ταινια, και 'νεο' που σας κεντρισε το ενδιαφερον θα ηταν τελειo :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-2 φρεσκιες κωμωδίες και 1-2 φρεσκα φρεσκα θριλερακια εχετε υποψιν σας παιδια?

 

γενικα βλεπω απειρες ταινιες..αλλα ποτε δεν θυμαμαι τιτλους και ονοματα..οποτε  εχωντας να δω αρκετο καιρο ταινια, και 'νεο' που σας κεντρισε το ενδιαφερον θα ηταν τελειo :)

Ριξε μια ματια στις κωμωδιες που προτεινουμε λιγο πιο πανω,τις εχεις δει ολες;;

Ωραια ταινια που ειδα προσφατα ηταν το jamesy boy (δραμα/εγκλημα)δες τρειλερ κ αν σου κανει δες την. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...